phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Přes jižní Polsko do Tater

Výhody nabídky

  • poznávání atraktivní části jižního Polska
  • možnost pěší turistiky v Tatrách
  • nejvýznamnější přírodní i kulturní aktivity během jediného zájezdu

Přes jižní Polsko do Tater Kód: XPL1834

6 490PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 12.08 – Po 16.08.21
Itaka

Přes jižní Polsko do Tater Kód: XPL1834 Polsko / Slovensko

Vratislav - Krakov (UNESCO) - Wieliczka - Oravský hrad - Štrbské pleso - Jasná - Starý Smokovec Nástupní místa autokaru:
Trasa: Praha, Poděbrady, Hradec Králové

Popis nabídky

1. den: Odjezd v ranních hodinách (05:00) z ČR y do Vratislavi, města s unikátní architekturou. Vratislav patří mezi jedno z nejkrásnějších měst v Polsku. Během prohlídky města uvidíme druhé největší náměstí (Rynek) v Polsku či nádhernou gotickou radnici. Určitě nevynecháme kostel sv. Marie Magdalské, gotickou stavbu s románským portálem. Dále pokračujeme do královského města Krakova, které je právem zahrnuto mezi památky UNESCO. Ubytování v Krakově. Nocleh. 2. den: Po snídani navštívíme pověstný Rynek s kostelem Panny Marie, který se pyšní největším oltářem v Evropě od Vita Stwoza nebo muzeum Czartoryskich s díly Rembrandta. Odpoledne využijeme návštěvy královského hradu Wawel s jeho významnými expozicemi, jakými jsou královské komnaty zdobené jednou z nejbohatších evropských sbírek gobelínů, zbrojnice, hrobky králů a zvonice se zvonem Starý Zikmund. Nocleh. 3. den: Po snídani navštívíme solné doly Wieliczka, kde můžeme obdivovat krásná umělecká díla vytesaná ze soli a následně přejedeme na Slovensko, kde se zastavíme k návštěvě Oravského hradu připomínají „Orlí hnízdo“, který se majestátně tyčí na skále nad řekou Orava. Odjezd na ubytování. Nocleh. 4. Den: Snídaně a odjezd do vysokohorských lázní Štrbské Pleso (1450 m.n.m.).
Možnost nenáročné procházky kolem jezera se střediskem se skokanskými můstky, či možnost si zajít do koliby na halušky nebo pravou „kapustnicu“. Dále budeme pokračovat vysokohorskou krajinou do Starého Smokovce a společně vyjedeme pozemní lanovkou (jízdné není v ceně) do lyžařského střediska Hrebienok. Možnost lehké pěší turistiky. Pozdě odpoledne návrat na ubytování. Nocleh.


5. den:
Po snídani odjezd autokarem do hlavního střediska Nízkých Tater Jasné, v Demänovské dolině. Cestou zastávka u unikátního dřevěného kostela ve Sv. Kříži. Možnost výjezdu lanovkou na Chopok nebo jen na úbočí Chopku a pokračovat pěšky až na vrchol. V odpoledních hodinách návrat do ČR. Příjezd do Prahy/Brna kolem půlnoci.

příplatek za jednolůžkový pokoj 2490 Kč
příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 Kč

• přepravu autokarem, služby průvodce • 4 noclehy v hotelech*** se snídaní  


Cena nezahrnuje: • vstupy, lanovky cca 150 PLN a 40 EUR

Změna programu vyhrazena.

Informace o regionu

Polsko — Slovensko

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
6 990
Ušetříte: 500
6 490 Celkem Podrobnosti o ceně 12 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter