phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Prodloužený víkend v polské Varšavě s bohatým programem - vlakem

Výhody nabídky

 • To nejlepší z hlavního a největšího polského města
 • Prohlídka města a nejvýznamnějších památek se zkušeným místním průvodcem, Ochutnávka místních specialit v ceně zájezdu
 • Dostatek volného času, možnost nákupů a návštěv dalších památek a muzeí
 • Cesta moderním vlakem včetně rezervace místa
 • Ubytování v kvalitním hotelu *** se snídaní

Prodloužený víkend v polské Varšavě s bohatým programem - vlakem Kód: XPL1839

6 000PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 10.05 – Ne 12.05.24
Itaka

Prodloužený víkend v polské Varšavě s bohatým programem - vlakem Kód: XPL1839 Polsko

Popis nabídky


1.den
V ranních či dopoledních hodinách odjezd moderním vlakem dopravce České dráhy z ČR do Varšavy. Varšava je hlavním a největším městem Polska, nachází se v historickém Mazovsku. Staré město patří do dědictví UNESCO, naopak nová část Varšavy se pyšní mnoha mrakodrapy a jinými moderními stavbami.
Ve cca. 14:10 příjezd na hlavní nádraží ve Varšavě, setkání s místním česky mluvícím průvodcem a odjezd na hotel ***, který je velmi dobře situován, ubytování v hotelu.

Poté následuje prohlídka města s místním česky mluvícím průvodcem. Prohlídka začne poznáváním staré části města, které se stalo součástí dědictví UNESCO. Tato část města byla téměř celá zničena běhm 2. světové války. Projdeme kolem bývalého sídla polských panovníků na Královském hradě, barokní stavby paláce Krasinski, moderních sloupů budovy Nejvyššího soudu a památníku věnovaného Varšavskému povstání z roku 1944.

Dále zavítme do Pragy, která jako zázrakem nebyla zničena během 2. světové války. Velmi zajímavou zastávkou bude jedno z nejstarších tržišť ve Varšavě - Bazaar Różyckiego, kde budete mít možnost ochutnat jednu z polských specialit Pyzy and flaki (zahrnutou v ceně zájezdu). Pyzy je jídlo podobné českým knedlíčkům plněným trhaným vepřovým masem a posypanými smaženou cibulkou. Je hned několik způsobů, jak Pyzy servírovat.


2. den
Snídaně v hotelu. Individuální volno, které doporučujeme strávit vlastním programem či jedním z nabízených fakultativních výletů (Chopinův koncert) – možnost zakoupení v doplňkových službách tohoto zájezdu).

Doporučujeme navštívit Muzeum polské vodky, kde vás čeká podrobný náhled na 500 letou historii výroby tradiční polské vodky, pohled do virtuální laboratoře, kde si prohlédnete unikátní výstavu etiket a lahví za posledních 100 let. Návštěvu muzea můžete zakončit ochutnávkou polské vodky. Také můžete zavítat na vyhlídkovou terasu Paláce kultury, kde si vychutnáte výhled na Varšavu z 30. patra budovy. 
Díky velmi dobré poloze hotelu, je možné navštívit nedaleký Noční trh či Muzeum varšavského povstání.

TIP! Kupte si jízdenku za 5 EUR a absolvujte 75 minut dlouhou jízdu historickou tramvají z období 1940-1950. Tato tramvaj byla navržena speciálně pro Varšavu a po 2. světové válce byla kompletně zrekonstruována a převezena z Berlína do Varšavy.


3. den

Snídaně v hotelu. Individuální volno, které je možné využít k dalšímu poznávání města, nebo k zakoupení některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Pro milovníky nákupů doporučujeme navštívit velké obchodní centrum Zlote Tarasy. Z dalších lokálních specialit určitě doporučujeme ochutnat polské pivo a tzv. zapiekanku, což je polská bageta či panini, kterou si můžete nechat naplnit surovinami dle vlastního přání.
V cca. 13:43 odjezd vlakem zpět do České republiky.


Chopinův klavírní koncert
Vychutnejte si váš romantický večer na Starém Městě poslechem Chopinova klavirního koncertu koncertu. V dlážděných uličkách Starého Města stojí jedinečný neoklasicistní koncertní sál s původními omítkovými štuky, křišťálovými zrcadly a stylovou výzdobou z 19. století. Projděte dveřmi a vstupte do Chopinovy éry na dvoudílný soubor Chopinových největších skladeb v podání mezinárodně uznávaných klavíristů. Vychutnejte si sklenku jiskrného vína. Den zakončete v jedné z mnoha restaurací ve Starém městě.
V případě zájmu je možné po příjezdu do Varšavy s českým průvodcem zařídit jednosměrný či obousměrný transfer za poplatek.  

Délka trvání akce: 1 hodina, začátek 2. den zájezdu v 19:00

Cena 860 Kč


Zpáteční jízdenky moderním vlakem včetně rezervace místa a připojení k wi-fi 
Možnost výběru z více nástupních míst 
Služby místního česky mluvícího průvodce 
Ubytování v hotelu *** se snídaní
Ochutnávka místních specialit v ceně zájezdu
3 denní jízdenku na MHD ve Varšavě

Cena nezahrnuje: 
Příplatek za jednolůžkový pokoj cca. 1800 Kč

Klienti jedoucí z měst níže, absolvují cestu vlakem Regiojet s přestupem v Ostravě na Svinově na vlak společnosti České dráhy (obě jízdenky jsou v ceně zájezdu): 
Brno, Vyškov na Moravě, Kojetín, Přerov, Suchdol nad Odrou, Studénka

Informace o regionu
Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 6 000 Celkem Podrobnosti o ceně 12 000
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter