phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Peru - Bolívie - Chile

Výhody nabídky

  • program kombinující poznávání přírody, památek a historie třech latinskoamerických zemí
  • navíc před odletem informativní schůzka s průvodcem

Peru - Bolívie - Chile Kód: LIM2969

PLN
Itaka

Peru - Bolívie - Chile Kód: LIM2969 Peru / Chile / Bolívie

Puno / jezero Titicaca / ostrov Slunce Copacabana / La Paz / Tiwanacu / Uyuni / Villamar / Laguna Colorada / San Pedro de Atacama / Santiago de Chile / Viña del Mar / Valparaíso

Popis nabídky


1.den:
Odlet z Prahy do Limy (s přestupem). Při dobrých časových možnostech prohlídka Madridu.
2. den:
Přílet do Limy a následný přelet do Juliacy, transfer do Puna.Krátká procházka městem. Nocleh.
3. den:
Snídaně a kolem jezera Titicaca (3808 m n. m.), nejvýše položeným splavným jezerem světa do Bolívie. Návštěva města Copacabana, slavného poutního místa jižní Ameriky s katedrálou v maurském slohu. Dále plavba po jezeře k ostrovu Slunce. Oběd a večeře na ostrově.
4. den:
Snídaně. Procházka po ostrově Slunce s krásnými výhledy, domorodými vesnicemi či předkolumbovským komplexem Chincana. Následně plavba k ostrovu Měsíce s chrámem Iñaq Uyu.Přejezd do La Paz, nocleh.
5. den:
Snídaně. La Paz - prohlídka města (sídlo vlády) s basilikou sv. Františka, muzeem zlata, centrem El Prado či obchůdky v tzv. uličkách čarodějnic. Pěkné výhledy jsou z městské lanovky „teleférico“. Odpoledne prohlídka Tiwanacu – kolébka andských kultur, posvátné místo a klenot architektury. Nocleh v La Paz.
6. den:
V ranních hodinách odlet do Uyuni a přejezd k návštěvě největších solných plání Salar de Uyuni se zastávkou v Colchani. Za pozornost stojí i ostrov Incahuasi porostlý 6000 obřími kaktusy či předkolumbovský komplex Aique Pucara. Oběd a večeře. Nocleh v Uyuni.
7. den:
Po snídaninávštěva Cementerio de trenes (hřbitov lokomotiv) a přes San Cristobal a Culpina do údolí Alota s úžasnými skalními formacemi do Villamar. Oběd a večeře. Nocleh v okolí.
8.den:
Snídaně a odjezd k návštěvě cihlově zbarveného jezera Laguna Colorada, gejzírů Sol de Mañana (4950 m n. m.), akvamarínových lagun Verde s výhledem na majestátný kuželovitý vulkán Licancábur (5930 m n. m.). Přejezd do Chile. Krátká prohlídka San Pedro de Atacama s kostelíkem a věhlasného muzea. Západ slunce budeme pozorovat ve Valle de la Luna.
9. den:
V brzkých ranních hodinách odjezd k nejvýše položenému gejzírovému poli na světě – El Tatio. Za úsvitu vytváří gejzíry neobvyklé minerální formace. Zde se bude i podávat lehčí snídaně. V odpoledních hodinách přelet do Santiaga de Chile. Nocleh.
10. den:
Snídaně. Celodenní výlet k Tichému oceánu, nejprve navštívíme důležitý chilský přístav a bývalý domov básníka Pabla Nerudy Valparaíso. Naší pozornosti neujdou pestrobarevné domky stavěné na kopcích spojené výtahy či Viña del Mar, město přezdívané jako město květin. Možnost koupání v Tichém oceánu. Nocleh v Santiagu.


11. den:
Po snídani prohlídka Santiago de Chile - města plné kontrastů, kde uvidíme jak koloniální domy, tak i moderní skleněné výškové budovy. Projdeme se po Plaza de Armas, uvidíme katedrálu San Francisco či prezidentský palác La Moneda. Individuální volno a večer odlet (s přestupem) do Prahy.
12. den:
Přílet do Prahy.

- přípl. za jednolůžkový pokoj 13 690 Kč

• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy) • místní přelety včetně tax a příplatků • česky hovořícího průvodce • pozemní dopravu autem či minibusem • 9 noclehů v hotelech či hostelech *** • stravování dle programu • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič) • vstupy cca. 100 USD.

Minimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem.  K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/do), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  

Informace o regionu

Peru — Chile — Bolívie

Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter