phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Prodloužený víkend v Amsterdamu

Výhody nabídky

  • výborné letové časy
  • oblíbená metropole

Prodloužený víkend v Amsterdamu Kód: AMS1551

PLN
Itaka

Prodloužený víkend v Amsterdamu Kód: AMS1551 Nizozemí

Amsterdam | Zaanse Schans | Haag

Popis nabídky


1.den:
V dopoledních hodinách odlet z Prahy do Amsterdamu, odjezd hromadnou dopravou do hotelu, ubytování v Amsterdamu. Odpolední procházka centrem města s průvodcem během níž se seznámíte se všemi důležitými atraktivitami Amsterdamu, např. uvidíme budovu Královského paláce, náměstí Dam, Nový kostel, květinový trh Singel, Museumsplein, kde se nachází Rijksmuseum, muzeum Van Gogha. Dále uvidíme centrum zábavy kolem náměstí Leidseplein a Rembrandtplein s proslulými coffee shopy - nyní již pro cizince neatraktivní. Zvídavější mohou projít proslulou čtvrtí Červených luceren., která je vedle svého původního účelu i turistickou atrakcí. Individuální návrat do hotelu. Nocleh.
2. den:
Snídaně, individuální program. Zájemci mohou s průvodcem Čedoku navštívit místním autobusem Zaanse Schans, zajímavý skanzen s větrnými mlýny, kde se seznámíme s tradiční výrobou dřeváků a sýrů, které zde lze nejen ochutnat, ale i zakoupit. Po návratu do Amsterdamu je možno podniknout fakultativní projížďku motorovou lodí po grachtech. Individuální program i návrat do hotelu. Nocleh.
3. den:
Snídaně, individuální program. Zájemci mohou s průvodcem Čedoku podniknout výlet vlakem do hlavního města Den Haag. Během pěší prohlídky historickou částí města uvidíme například Binnenhof, Buitenhof, palác královny Nordeine, Mauritshuis s královskou sbírkou obrazů. Při dobrých časových možnostech je možno navštívit přímořské lázně Scheveningen a projít se po mořské promenádě, či okusit nějakou z místních specialit z plodů moře, za úvahu stojí i návštěva slavného parku Madurodam, kde jsou modely nejvýznamnějších staveb Nizozemska. Společný návrat do Amsterdamu, individuální program, nocleh.
4. den:
Snídaně. Dopoledne volno, které můžeme využít k další návštěvě místních zajímavostí a navštívit např. dům Annny Frankové. Odpoledne odjezd hromadnou dopravou na letiště a odlet z Amsterdamu do Prahy. Přílet do Prahy v nočních hodinách..-

• 3 noclehy se snídaní v hotelu kat. *** ibisy • leteckou dopravu, průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fakultativní služby: • projížďka po grachtech 290,- Kč • příplatek za jednolůžkový pokoj 2990 Kč Informace: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o návštěvu Domu Anny Frankové, Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb. Cena nezahrnuje: • vstupy, jízdné městskou, meziměstskou a vlakovou dopravou

Informace o regionu

Nizozemí

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter