phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Nejkrásnější místa Holandska

Výhody nabídky

  • NOVINKA ROKU 2018
  • nejvýznamnější přírodní i kulturní atraktivity během jediného zájezdu
  • ubytování v kvalitním hotelu v centru Rotterdamu

Nejkrásnější místa Holandska Kód: XNL1550

7 119PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 02.07 – Út 06.07.21
Itaka

Nejkrásnější místa Holandska Kód: XNL1550 Nizozemí

Rotterdam - Kinderdijk - Delft - Den Haag - Zaanse Schans - Amsterdam Trasa: Morava*, Praha, Beroun, Plzeň *vlaková jízdenka ČD do Prahy ZDARMA, více informací u prodejce

Popis nabídky


1. den:
Odjezd z Prahy ( cca 19:00) s nejnutnějšími zastávkami přes území SRN do Holandska.
2. den:
Dojezd do Rotterdamu, kde nás autobus vysadí pod vyhlídkovou věží Euromast (platba pouze platební kartou), možnost výjezdu na věž, odkud se otevírají nádherné pohledy na celou oblast. Dále pak pokračujeme k přístavu lodi Spido, kterou je možno podniknout vyhlídkovou jízdu po zdejším přístavu, který je po Šanghají druhým největším na světě. Odtud se vydáme do města, projdeme si centrum s monumentální radnicí, nádherným chrámem či moderními obchodními pasážemi. Uvidíme kubistické domy a moderní stavbu domu "Pastelka". V odpoledních hodinách společný odchod k ubytování v hotelu v centru Rotterdamu. Ubytování. Nocleh.
3. den:
Po snídani navštívíme Kinderdijk, pověstnou oblast větrných mlýnů. Pokračujeme k návštěvě Delft, kde navštívíme jednu ze dvou posledních manufaktur s tradiční výrobou fajánse. Po krátké zastávce pokračujeme do hlavního města Den Haag, kde pojedeme kolem monumentální budovy Mezinárodního soudního dvora. Následuje krátká procházka centrem, milovníci umění mohou navštívit druhou nejvýznamnější galerii Holandska Mauritshuis a pak se nabízí možnost fakultativní návštěvy Madurodamu, kde lze shlédnout věrné modely nejzajímavějších staveb Holandska v měřítku 1:25 v parku s více než dvěma kilometry modelových železnic. Návrat do hotelu, nocleh.
4. den:
po snídani pojedeme k návštěvě rázovitého skansenu Zaanse Schans , kde opět uvidíme nádherné větrné mlýny, sýrárnu, mlýn na výrobu hořčice a seznámíme se s výrobou tradičních dřeváků. Pokračujeme k návštěvě Amsterdamu, kde se projdeme městským centrem s řadou historických budov, jako je Královský palác, Starý a Nový kostel, Rijksmuzeum - nejvýznamnější galerie Holandska, kde lze mimo jiné shlédnout slavný Rembrandtův obraz "Noční hlídka" či blízké muzeum Van Gogha. Možnost projížďky lodí po grachtech. Jistě budeme též obdivovat nabídku květinového trhu. Během volného programu se nabízí třeba návštěva muzea Madamme Tussaud, muzea slavného piva Heineken, domu Anny Frankové či muzea slavné palírny Bols. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
5. den:
Příjezd v dopoledních hodinách.

příplatek za jednolůžkový pokoj 3590 Kč
projížďka po grachtech 290 Kč (nutné rezervovat nejpozději 1 týden před odjezdem)

2 noclehy se snídaní v hotelu **** v centru Rotterdamu - dopravu autokarem, průvodce

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Cena nezahrnuje: - vstupy (cca 80 EUR) Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o návštěvu Domu Anny Frankové, Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb.

Informace o regionu

Nizozemí

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
7 490
Ušetříte: 371
7 119 Celkem Podrobnosti o ceně 14 238
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter