phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Na skok do Amsterdamu

Výhody nabídky

  • nejzajímavější lokality Amsterdamu

Na skok do Amsterdamu Kód: 6704

PLN
Itaka

Na skok do Amsterdamu Kód: 6704 Nizozemí

Amsterdam

Popis nabídky


1. den: Odjezd v podvečerních hodinách z Prahy přes Plzeň a se zastávkou na odpočívadle Kateřina do SRN a dále jen s bezpečnostními zastávkami do Holandska.
2. den: Ranní příjezd do Amsterdamu, úvodní pěší okruh po městě s návštěvou nejzajímavějších lokalit jako jsou noblesní třída Dam, pěší zóna v centru města, náměstí s královským palácem, květinový trh, čtvrť červených luceren, bleší trh a brusírna diamantů. Pro zájemce je možno zařídit fakultativní projížďku lodí po slavných amsterdamských grachtech. Ve volném čase jistě nevynecháme možnost návštěvy některého ze slavných Amsterdamských muzeí jako je například Rijksmuseum a nádhernou sbírkou obrazů starých mistrů, které vévodí slavná Rembrandtova „Noční hlídka“, muzeum Van Gogha s neméně krásnou sbírkou děl toho významného autora, zajímavost nepostrádá ani muzeum voskových figur Madame Tussaud. Milovníci piva mohou navštívit zdejší pivovar Heineken. Prakticky na každém kroku na nás dýchne historie. V podvečerních hodinách (po povinné bezpečnostní zastávce vozu dle směrnic EU) odjedeme zpět do ČR.
3. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

• autokarovou dopravu • průvodce • pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Fakultativní služby : - projížďka lodí po grachtech v Amsterdamu- 290,-Kč Informace : Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Cena nezahrnuje : • vstupy

Informace o regionu

Nizozemí

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter