phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání>

Jarní květinové korzo

Výhody nabídky

  • NOVINKA ROKU 2018
  • nejvýznamnější přírodní i kulturní atraktivity

Jarní květinové korzo Kód: XNL1556

6 289PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Pá 16.04 – Út 20.04.21
Itaka

Jarní květinové korzo Kód: XNL1556 Nizozemí

Nástupní místa autokaru:
Morava*, Praha, Beroun (dálnice), Plzeň

*vlaková jízdenka ČD do Prahy ZDARMA, více informací u prodejce

Popis nabídky


1. den:
Odjezd z ČR po trase jen s bezpečnostními přestávkami, průjezd přes Německo.
2. den:
V ranních hodinách odjedeme do Noorwijku, kde uvidíme pověstné Květinové korzo. Pokračujeme do Amsterdamu – pěší prohlídka města, květinového trhu, možnost fakultativní plavby po pověstných grachtech. Volno, které jistě mnozí využijí k návštěvě muzea Madam Tussaud, Rijksmuzea, muzea van Gogha či mnoha dalších atrakcí, které toto neobyčejné město nabízí (nutná rezervace předem). Ve večerních hodinách po povinné bezpečnostní přestávce autobusu odjezd do místa ubytování. Nocleh.
3. den:
Po snídani odjezd do Zaanse Schans, zajímavého skansenu s větrnými mlýny, kde můžeme zhlédnout ukázku výroby tradičních dřeváků. Pokračujeme ke slavné sýrárně Alida Hoeve, kde se můžeme seznámit s tradiční výrobou pověstných holandských sýrů a samozřejmě je i ochutnat. Poté navštívíme rázovitou rybářskou vesnici Volendam, kterou proslavila tradice uzených úhořů. Odjezd k návštěvě Keukenhofu, nejkrásnějšího parku světa, který je ukázkou mistrovské zahradní architektury. V podvečerních hodinách návrat do místa ubytování.
4. den:
Po snídani navštívíme slavnou květinovou burzu v Aalmeer a pak pokračujeme k návštěvě Rotterdammu, možnost zajímavé vyjížďky lodí společnosti Spido k až neskutečně působící rozloze tohoto největšího evropského přístavu. Možnost výjezdu na věž Euromast platba pouze platební kartou). V podvečerních hodinách po povinné bezpečnostní přestávce autokaru, odjezd přes Německo s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.
5. den:
Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

• příplatek za jednolůžkový pokoj 2440 Kč - projížďka po grachtech 290 Kč

• 2 noclehy se snídaní v hotelu*** • dopravu autokarem • průvodce • pojištění dle zákona 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Cena nezahrnuje: • vstupy (cca. 70 EUR) Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o návštěvu Domu Anny Frankové, Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb.

Informace o regionu

Nizozemí

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
6 690
Ušetříte: 401
6 289 Celkem Podrobnosti o ceně 12 578
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter