phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Holandsko v barvách podzimu - letadlem

Výhody nabídky

  • NOVINKA 2019
  • výborné letové časy
  • pěkný *** hotel v centru Rotterdamu

Holandsko v barvách podzimu - letadlem Kód: AMS1557

PLN
Itaka

Holandsko v barvách podzimu - letadlem Kód: AMS1557 Nizozemí

Popis nabídky


1.den:
Odlet v ranních hodinách do Amsterdamu a následně vlakem do Rotterdamu. Po příjezdu plavba lodí k návštěvě nedalekého Kinderdijka - muzea větrných mlýnů, které je na seznamu UNESCO. Po návratu prohlídka centra města, při níž uvidíme kubistické domy, slavnou Pastelku,  přilehlou nákupní pasáž Markthal či muzea Boijmans Van Beuningen. Možnost fakultativní projížďky lodí Spido po druhém největším světovém přístavu či výjezdu na věž Euromast, odkud se otevírají překrásné pohledy na celé město. Ubytování v Rotterdamu.
2. den:
Po snídani odjezd vlakem (25 minut) do Amsterdamu. Po příjezdu do města se projdeme kolem Královského paláce, Nového kostela, dále pěší zónou ke květinovému trhu, odkud popojedeme místní dopravou k nejslavnější galerii Holandska Rijksmuseum, kde se nachází díla nejvýznamnějších vlámských umělců. (například slavná Noční hlídka od Rembrandta). Podle zájmu můžeme též navštívit nedalekou brusírnu diamantů. Místní dopravou dojedeme k opeře a odtud pokračujeme přes bleší trh a čtvrtí červených luceren zpět k nádraží. Nezapomenutelné dojmy v nás jistě zanechá plavba lodí po slavných grachtech. Během volna máme možnost návštěvy řady dalších zajímavostí, například Dům Anny Frankové, Muzeum van Gogha, Muzeum Bols či slavného Rijksmuzea nebo pivovaru Heineken. Návrat do místa ubytování.
3. den:
Po snídani celodenní výlet vlakem do Haagu a po krátké prohlídce centra den Haag pojedeme místní dopravou (není v ceně zájezdu) do přímořských lázní Scheveningen. Po procházce po noblesní promenádě, kde můžeme ochutnat řadu místních specialit především z mořských plodů, se vrátíme místní dopravou do centra. Cestou je možné se zastavit k fakultativní návštěvě Madurodammu, parku, jež nabízí modely nejslavnějších staveb této země včetně modelové železnice, která má celkovou délku 2 km. V odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet do Prahy.

• projížďka po grachtech 290,- Kč
• příplatek za jednolůžkový pokoj 2990 Kč 

• 3 noclehy se snídaní v hotelu kat. *** v Rotterdamu
• leteckou dopravu, služby průvodce
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o návštěvu Domu Anny Frankové, Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb. Cena nezahrnuje vstupy, jízdné městskou, meziměstskou vlakovou dopravou cca. 120 EUR

Informace o regionu

Nizozemí

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter