phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Bavorské Franky s návštěvou Norimberka

Výhody nabídky

  • NOVINKA ROKU 2018
  • malá vzdálenost z ČR
  • kultury, nákupy

Bavorské Franky s návštěvou Norimberka Kód: XDE1757

2 999PLN
Dorośli: 2 snídaně So 26.06 – Ne 27.06.21
Itaka

Bavorské Franky s návštěvou Norimberka Kód: XDE1757 Německo

Bayreuth - Norimberk - Bamberk - Coburg Nástupní místa autokaru: Trasa: MORAVA*, Mladá Boleslav, Praha, Beroun (dálnice), Plzeň

*MORAVA - ZDARMA JÍZDENKA ČD DO/Z PRAHY -více u prodejce

Popis nabídky


1. den:
V ranních hodinách odjezd z Prahy do Německa. Zde navštívíme město Bayreuth, kde žil a pracoval Richard Wagner a v Hofgarten se nachází jeho rezidence Villa Wahnfried, na jejíž zahradě je též pohřben. Krátce se zastavíme i u slavného divadla, u jehož zrodu stál sám velký autor a kde je pořádán každoročně nejslavnější operní festival zasvěcený tomuto velkému skladateli. Dále jistě nevynecháme barokní Starý zámek či rokokový Schlosskirche. V odpoledních hodinách příjezd do Norimberku, města obklopeného středověkými hradbami, kterému dominuje císařský hrad. Následuje prohlídka města, při níž nevynecháme starobylé staré město. Nepochybným klenotem města je Lorenzkirche s dvojicí 81 metrů vysokých věží či renesanční fontána Tugendbrunnen. Individuální volno k toulkám romantickými uličkami s nádhernými hrázděnkami či návštěvě některé z pivnic s místní produkcí, kterou nikde jinde neokusíte. Odjezd na ubytování.
2. den:
Snídaně. Odjezd do nádherného a do seznamu světového dědictví UNESCO zapsaného města Bamberk v údolí řeky Regnitz. Během prohlídky města uvidíme Starou radnici zdobenou barevnými freskami, kostel sv. Martina, Novou radnici či středověké strmé uličky; ty nás zavedou na dlážděné náměstí Domplatz s velkolepou katedrálou. Dále budeme pokračovat do malebného města Coburg, kde kromě městského centra kolem Markplatzu si prohlédneme také zámek Ehrenburg s pseudotudorovskou fasádou a nádherným sálem Riesensaal s bohatou štukovou výzdobou. Dominantou města je jeden z největších německých hradů - Veste Coburg nazývaný také „Franská koruna“ , kde půl roku žil i Martin Luther a dnes jsou zde vystavena díla středověkého a raně moderního umění. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

příplatek za jednolůžkový pokoj 890,- Kč

dopravu autokarem, průvodce 1 nocleh se snídaní v okolí Norimberku v hotelu*** pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje: - vstupy cca 30 EUR

Změna programu vyhrazena.

Informace o regionu

Německo

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
3 190
Ušetříte: 191
2 999 Celkem Podrobnosti o ceně 5 998
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter