phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Bavorské Franky s návštěvou Norimberka

Výhody nabídky

  • NOVINKA 2018
  • malá vzdálenost z ČR
  • kultury, nákupy

Bavorské Franky s návštěvou Norimberka Kód: XDE1757

PLN
Itaka

Bavorské Franky s návštěvou Norimberka Kód: XDE1757 Německo

Bayreuth - Norimberk - Bamberk - Coburg

Nástupní místa autokaru:
Trasa 1: Mladá Boleslav, Praha, Beroun (dálnice), PlzeňOdjezd: 22.6.
Trasa 2: Pardubice, Hradec Králové, Praha, Beroun (dálnice), PlzeňOdjezd: 10.8.

Popis nabídky


1. den:
V ranních hodinách odjezd z Prahy do Německa. Zde navštívíme město Bayreuth, kde žil a pracoval Richard Wagnera v Hofgarten se nachází jeho rezidence Villa Wahnfried, na jejíž zahradě je též pohřben.Krátce se zastavíme i u slavného divadla, u jehož zrodu stál sám velký autor a kde je pořádán každoročně nejslavnější operní festival zasvěcený tomuto velkému skladateli. Dále jistě nevynecháme barokní Starý zámek či rokokový Schlosskirche. Vodpoledních hodinách příjezd do Norimberku, města obklopeného středověkými hradbami, kterému dominuje císařský hrad. Následuje prohlídka města, při níž nevynecháme starobylé staré město. Nepochybným klenotem města je Lorenzkirche s dvojicí 81 metrů vysokých věží či renesančnífontánaTugendbrunnen. Individuální volno k toulkám romantickými uličkami s nádhernými hrázděnkami či návštěvě některé z pivnic s místní produkcí, kterou nikde jinde neokusíte. Odjezd na ubytování.

2. den:
Snídaně. Odjezd do nádherného a do seznamu světového dědictví UNESCO zapsaného města Bamberk v údolí řeky Regnitz. Během prohlídky města uvidíme Starou radnici zdobenou barevnými freskami, kostel sv. Martina, Novou radniciči středověké strmé uličky; ty nászavedou na dlážděné náměstí Domplatz s velkolepou katedrálou. Dále budeme pokračovat do malebného města Coburg, kde kromě městského centra kolem Markplatzu si prohlédneme také zámek Ehrenburg s pseudotudorovskou fasádou a nádherným sálem Riesensaal s bohatouštukovou výzdobou. Dominantou města je jeden z největších německých hradů -Veste Coburgnazývaný také „Franská koruna“ , kde půl roku žil i Martin Luther a dnes jsou zde vystavena díla středověkého a raně moderního umění. Návrat do ČR v pozdních večerníchhodinách.

dopravu autokarem, průvodce 1 nocleh se snídaní v okolí Norimberku v hotelu kat. ***ibisy pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Informace: Informace: Fakultativní služby: příplatek za jednolůžkový pokoj 990,- Kč Informace: Změna programu vyhrazena. Cena nezahrnuje: - vstupy cca 30 EUR

Informace o regionu

Německo

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter