phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání>

Mauricius a Reunion- hory a pláže v Indickém Oceánu

Výhody nabídky

  • Kombinace ostrovů Reunion a Mauricius
  • Národní parky na ostrově Reunion 
  • Přírodní i kulturní památky 
  • Odpočinkový pobyt na plážích Maurica 
  • Česky mluvící průvodce

Mauricius a Reunion- hory a pláže v Indickém Oceánu Kód: MRU2RUN

PLN
Itaka

Mauricius a Reunion- hory a pláže v Indickém Oceánu Kód: MRU2RUN Mauricius / Reunion

Popis nabídky


1. den:
Letecky z Prahy, s přestupem, na ostrov Réunion. Dech beroucí ostrov Réunion je plný překvapení a vůní. Reunion je sopečného původu a jeho největší vrcholy se tyčí do výšky přes tři tisíce metrů nad mořem. Hlavním lákadlem je zde úchvatná příroda s mnoha endemickými druhy rostlin, stovkami vodopádů, aktivním vulkánem a lávovými poli. Na západním pobřeží, chráněném korálovým útesem, naleznete i nádherné pláže, jak bílé, tak i vulkanického původu.
2. den:
přílet na ostrov Reunion, prohlídka hlavního města St. Denis. Architektura tu je tradiční koloniální a snoubí se s místní kreolskou, která je dobře přizpůsobena tropickému podnebí, a moderní zástavbou. Můžete navštívit trh, kde jsou k prodeji nejrůznější druhy suvenýrů. Turisté vyhledávají místní výšivky, vanilku, koření, rum, výrobky z mušlí. Odpoledne návštěva rodinné farmy, kde vás v místní továrničce zasvětí do pěstování pravé bourbonské vanilky. Projížďka volkanickou krajinou Cirque de Salazie, zastávka u vodopádů Voile de la Mariée. Ubytování a v večeře v hotelu Relais Des Cimes ** v městě Hellburg.
3. den:
cesta po jediné réunionské silnici, která vede napříč celým ostrovem. Návštěva známe botanické zahrady Jardin des Epices et des Parfums, kde roste řada endemických rostlin. Zastávka na vyhlídce Cap Mechant, odkud vidíte přírodní krásy jižní části ostrova. Ubytování a večeře v hotelu Geranium**.
4. den:
Celodenní výlet k jedné z nejčinnějších sopek na světě. Kontrastní proměny krajiny před kalderou Pas de Bellecombe. Máte možnost vidět lávové proudy, sopečné moře, útesy a rozervaná skaliska. Procházka k sopečnému kuželu Formica Leo. Odpolední návštěva muzea rumu. Výjezd do horského střediska Cilaos s vyhlášenými víny. Ubytování a večeře v hotelu Vieux Cep hotel***
5. den:
Cirque de Cilaos – cestou po horském okruhu Cilaos vede silnice o 400 zatáčkách, na konci které je menší horské kreolské městečko Cilaos, které je skvělým výchozím bodem pro výlety do přírody. Po obědě transfer do přímořského letoviska St. Gilles. Individuální volno. Večeře a ubytování v hotelu Ermitage Boutik Hotel***.
6. den:
Odjezd ke kráteru Piton Maido (2205 m) s dechberoucími výhledy. Zastávka ve výrobně esenciálních olejů a místním muzeu. V St.Leu návštěva botanické zahrady a přírodního centra Mascarin. Večeře a ubytování v hotelu Ermitage Boutik Hotel***.
7. den:
 Ranní přelet na ostrov Mauricius. Ubytování v hotelu Recif Attitude**** s polopenzí. Individuální volno.  
8. den:
Individuální volno.
9. den:
výlet do hlavního města ostrova Port Louis - města plného vůní a čilého ruchu. Najdete tu mešity, hinduistické chrámy, čínské pagody a katolické kostely i staré budovy z doby, kdy tu vládli Francouzi a Britové. To vše leží jen pár kroku od sebe na jedné straně ohraničené moderním nákupním centrem Caudan Waterfront na břehu Indického oceánu na druhé vysokými horami. Po typickém kreolském obědě, návštěva slavné botanické zahrady Pamplemousses.
10. den:
Alternativou k tropickým plážím Mauricia je okolí městečka Chamarel ve vnitrozemí. Kromě úchvatné přírody mísící nekonečné množství druhů stromů a rostlin se zde skvěle najíte, nebo ochutnáte proslulý mauricijský rum a hlavně si užijete dech beroucí vyhlídky na laguny a pobřeží. Země Sedmi barev je zajímavý úkaz barevných vyvřelých hornin. Zastávka u vodopádu Charamel. Po typickém obědě, prohlídka přírodního jezera Grand Bassin, které se nachází v kráteru vyhaslé sopky. Je považováno za nejposvátnější místo na Mauriciu. Hinduisté ho považují za posvátné jezero, ke kterému chodí uctívat boha Šivu. Další zastávkou je roklina Černé řeky Black River Gorge
11. den:
Individuální volno
12. den:
Odlet do Prahy 

leteckou přepravu s přestupem Praha-Réunion-Mauritius-Praha vč. poplatků, transfery letiště-hotel-letiště,  transfery a výlety minibusem dle programu,  5 nocí ve 2 lůžkovém pokoji v 2/3* hotelech s polopenzí na Réunionu, 4 noci v 2lůžkovém pokoji v 3* hotelu s polopenzí na Mauriciu, česky mluvící průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: nápoje během snídaní a večeří, obědy, osobní výdaje, spropitné pro průvodce a řidiče. Fakulativní příplatek: Jednolůžkový pokoj: 14.990Kč

Minimální počet pro uskutečnění zájezdu je 20 osob.

Informace o regionu

Mauricius — Reunion

Mapa
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter