phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Poznejte vanilkové ostrovy - Mauricius a Reunion

Výhody nabídky

 • kombinace koupání a poznávání 
 • v programu zahrnuty veškeré atraktivity, které ostrovy nabízejí - hory, čajové plantáže, cukrovar, palírnu rumu 
 • novinka v nabídce

Poznejte vanilkové ostrovy - Mauricius a Reunion Kód: MRU2581

93 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu St 07.02 – Ne 18.02.24
Itaka

Poznejte vanilkové ostrovy - Mauricius a Reunion Kód: MRU2581 Mauricius

Mauricius | Reunion 

Popis nabídky


1. den:
 Odlet z Prahy na Mauricius – ostrov vytvořený sopečnými výbuchy, okolo celého ostrova je korálový útes a jak pravil spisovatel Mark Twain, Bůh nejdříve stvořil Mauricius a pak jeho kopii, tedy ráj.  


2. den:
 Přílet na ostrov, transfer na hotel, po zbytek dne volno k relaxaci.


3. den: 
Po snídani celodenní výlet na nedotčený jih – továrna na čaj Bois Cheri, kde se čaj ručně sbírá, se vším se seznámíme v místním muzeu a nakonec si vychutnáte skvělý čaj doplněný o úchvatný výhled na divoký jih. Přírodní park Le Vanilla Park s rozlohou 5 hektarů byl založen roku 1985 a je domovem více než 500 želv, 1500 krokodýlů, netopýrů, leguánů, chameleonů, motýlů...Odjezd na dechberoucí pláž Gris-Gris s černými skalisky, procházkou dojdeme ke skále La Roche Qui Pleure, což v překladu znamená plačící tvář, protože když narazí vlna na skálu, vypadá že pláče. Během dne oběd. Návrat na hotel, nocleh. 


4. den:
 Po snídani transfer na letiště a přelet na ostrov Reunion. Dechberoucí ostrov je plný překvapení a vůní. Je též sopečného původu a jeho největší vrcholy se tyčí do výšky přes 3000 m. n. m. Hlavním lákadlem je zde úchvatná příroda s mnoha endemickými druhy rostlin, stovkami vodopádů, aktivním vulkánem a lávovými poli. Na západním pobřeží, chráněném korálovým útesem, naleznete i nádherné pláže, jak bílé, tak vulkanického původu. Transfer na hotel, odpoledne objevování krás v okolí vulkanické oblasti Cirq de Salazie. Nocleh.


5. den:
 Po snídani a pokračujeme přes východní pobřeží směrem na jih do St. Pierre se starým mostem La Riviere des Galets, město St. Andre s hinduistickým chrámem, St. Anne s jedním z nejstarších katolických kostelů v regionu, St. Rose, kde láva po erupci dorazila k pobřeží a obklopila malý kostel. Zastávka na Cap Mechant, což byla stará pirátská skrýš, uvidíme zde neskutečná panoramata a vlny narážející na útesy. Ubytujte se v hotelu v St Pierre, hlavním městě jihu ostrova nebo v jeho okolí.


6. den:
 Po snídani odjezd na výlet k sopce, cestou objevíme různé vyhlídky, např. v Nez du Boeuf, kolem La Plaine Des Sables připomínající poušť na Měsíci. Možnost cca 1,5 hodinového trekku ke kráteru sopky Fornica Leo. Odpoledne návrat do hotelu v St. Pierre, po zbytek dne volno, nocleh.


7. den:
 Po snídani odjezd po horském okruhu Cirque de Cilaos, kudy vede silnice o 400 zatáčkách, na jejímž konci je menší horské kreolské městečko Cilaos. Panorama při příjezdu je naprosto úchvatné – na jedné straně hradby, na druhé útesy a dominantní štítová sopka Piton des Neiges. Městečko bylo původně vystavěno jako lázeňské, protože zde vyvěrá mnoho termálních pramenů. Ubytování, nocleh v hotelu.


8. den:
 Po snídani návrat na západní pobřeží do přímořského letoviska St. Gilles. Cestou zastávka ve starém cukrovaru a palírně rumů. Seznámíme se zde s historií a výrobnou tohoto oblíbeného nápoje. Ostrov byl objeven v roce 1513 a po obsazení Francouzi roku 1638 dostal název Ile de Bourbon. Odjezd na hotel, nocleh.


9. den:
 Po snídani odjezd ze západního pobřeží směrem k Piton Maido s panoramatickým výhledem na Cirque de Mafate – nejodlehlejší ze všech tří přírodních amfiteátrů, proto je zde zachovalá panenská příroda. Návštěva výrobny oleje Geránium – olej se destiluje z květů a zelených lístků rostliny Pelargonium graveolens rostoucí zde na ostrově, používá se k výrobě kosmetiky a parfémů. Odjezd do St. Denis, nocleh. 


10. den: 
Po snídani prohlídka hlavního města St. Denis, kde se tradiční koloniální architektura snoubí s místní kreolskou.  - Rue de Paris, Barachois, radnice, muzeum, bývalý biskupský palác a Jardin D Etat, katedrála, návštěva trhu, kde si můžete koupit drobné suvenýry, turisté zde vyhledávají místní výšivky, vanilku, koření, rum nebo výrobky z mušlí. Odlet zpět na Mauricius, transfer na hotel, nocleh.


11. den:
 Po snídani polodenní výlet do hlavního města Port Louis, kde uvidíme citadelu, jedna z nejstarších dostihových drah na světě Champ de Mars, čínskou oblast, trh a nábřeží Caudan, kde bude volno pro poslední nákupy před odjezdem. Odlet s přestupem do Prahy.


12. den:
 Přílet do Prahy.

• příplatek za jednolůžkový pokoj 19.990 Kč

• leteckou přepravu Praha – Mauricius – Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků
• 9 noclehů v hotelech ***/**** se snídaní dle programu zájezdu 
• 2x oběd na Mauriciu a 4x oběd na Reunionu
• transfery autokarem dle programu
• místní přelet Mauricius – Reunion – Mauricius
• návštěva cukrovaru, palírny rumu, výrobny oleje atd. dle programu
• služby místního průvodce v destinaci
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Změna programu a hotelů dle aktuální situace vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.

Upozornění: Program začíná v brzkých ranních hodinách, aby výhledy a panoramata nezakryly mraky.

Informace o regionu

Mauricius

Recenze
2,0 / 6
Celkové hodnocení
 • 2.0
 • 2.0
 • 2.0
 • 1.0

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Hotel
 • Pokoje standard
2 / 6
, 67, se svými přáteli 2023-11-01
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 2
 • 2
 • 1
méně informací
Fakultativní výlety

Výlety v češtině od našich delegátů dostupné na místě

MAURICIUS

Poznejte Zemi sedmi barev!

Cena od: 2 700Kč/dospělý

Jih vám během dne v tichosti odhalí svá tajemství. Jde o místo, kde se posvátnost snoubí s velkolepostí, kde vodopády promlouvají ke kráterům. Staňte se svědky velkolepého představení, které před vámi sehraje mauricijská geografie a zároveň si užijte jedinečné menu: nad panoramatickými výhledy z restaurace Le Chamarel na Ile aux Bénitiers se vám bude tajit dech. Víte, že na místě nazvaném Seven Coloured Earth (sedmibarevná země) se nachází výjimečná památka? V roce 1879 zde byly objeveny duny zcela bez vegetace, které dosahují šířky až 15 metrů a barevnosti od opálené kůže po hnědou přes odstíny modro-fialové. Tvoří je čedič – pozůstatek erupcí lávy místních sopek, který zvětral na hlínu. Její základní prvky jako je železo a hliník se vzájemně spojují a kombinují, aniž by splynuly v jeden celek

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, poznání, zábava

ZISTWARD DITE

Cena od: 2 600Kč/dospělý

Objevte historii a důležitost čaje v životě Mauricijců. Navštivte koloniální dům Le Domaine des Aubineaux (nyní muzeum) a projeďte se podél čajových plantáží do Le Domaine de Bois Cheri na komentovanou prohlídku továrny a ochutnávkou čajů. Přesunete se do Le Domaine de Saint Aubin na oběd v koloniálním domě, prohlídku cukrovaru, domu vanilky a domu rumového řemesla. Den zakončíte čajem v L’Antiquaire, kde se dozvíte více o našem francouzském a britském koloniálním dědictví a prohlédnete si vysoce kvalitní místní řemeslné výrobky. Pro hosty ubytované na jihu ostrova bude čaj v L’Antiquaire prvním bodem programu.

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: příroda, poznání, historie

AQUAVENTURE

Cena od: Cena na vyžádání

Východ ostrova Mauricius je vodní ráj s hojností pestrobarevných rybiček a malebných zahrádek na korálových útesech. Od roku 1995 nepřestává společnost Aquaventure ohromovat tisíce lidí, včetně naprostých neplavců a lidí, kteří si nikdy neuměli představit, že by měli mít hlavu pod vodou. Mezi klienty je i spousta dětí starších 7 let. Není potřeba žádná předchozí zkušenost. Podvodní procházky jsou pro mnohé zdrojem nabytého sebevědomí, vzrušení a zábavy – splněným snem. Výjimečná a skoro povinná aktivita dostupná všem – snadno a bezpečně!

 • Vhodnost: dospělí a rodiny s dětmi
 • Zaměření: plavba, zábava, poznání, příroda

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
142 987
Ušetříte: 48 997
93 990 Celkem Podrobnosti o ceně 187 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter