phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Resort Kuramathi Island

Výhody nabídky

  • možnost programu all inclusive
  • vhodné pro rodiny s dětmi

Resort Kuramathi Island Kód: 156

PLN
Itaka

Resort Kuramathi Island Kód: 156 Maledivy \ Severní Ari Atol

Let s přestupem.

Popis nabídky

Severní Ari Atol

Velmi příjemný resort se nachází v severním cípu atolu Ari, v malém kruhu pěti ostrovů známých jako Rasdhu atolu vzdálených 56 km od letiště, transfer hydroplánem trví 20 min. tato tropická maledivská oáza nabízí 290 vil různých kategorií (beach, superior beach, deluxe, water, s/bez jacuzzi aj.) a je ideálním místem jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.

S jemným bílým pískem.

Několik restaurací (indická, thajská, mezinárodní aj.) a barů, bazén s dětským brouzdalištěm, dětský klub, lázně, sauna, jacuzzi, fitness centrum, obchod se suvenýry, internet, knihovna, foto obchod, biostanice – informace o podmořském světě, potápěčské centrum, centrum lékařské pomoci – dekompresní komora.

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (pro děti) jsou vybaveny klimatizací, WC, otevřenou koupelnou pod širým nebem, fénem minibarem, trezorem, telefonem s mezinárodní předvolbou, přístrojem na přípravu kávy a čaje, TV a CD přehrávač. V základní ceně zájezdu je ubytování typu Beach vila. Ubytování vyšší kategorie za příplatek.

MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ ZÁJEZDŮ NA MALEDIVY V LIBOVOLNÉM TERMÍNU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Plná penze – snídaně, obědy, večeře jsou formou bufetu. All inclusive za příplatek – celodenní občerstvení, nealkoholické nápoje a základní výběr alkoholických nápojů.

Centrum vodních sportů (windsurfing, vodní lyže, kánoe, katamarány aj.), potápěčské centrum vybavené dekompresní komorou, volejbal, tenis, živá hudba, karaoke, diskotéka.

Informace o regionu

Maledivy — Severní Ari Atol

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter