phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Resort Paradise Island

Výhody nabídky

  • vynikající službypro náročné
  • sportovní aktivity a zábava

Resort Paradise Island Kód: 163

PLN
Itaka

Resort Paradise Island Kód: 163 Maledivy \ Atol Severní Male \ Lankanfinolhu Island

Let s přestupem.

Popis nabídky

Severní Malé atol

Luxusní resort s 260 plážovými bungalovy a 40 vodními bungalovy se nachází ve východní části severního atolu Malé; vzdálenost 10 km z letiště v Malé; transfer 20 min. rychlolodí.

Dlouhé pláže s jemným bílým pískem.

Několik restaurací (italské, asijské a jiné speciality, mezinárodní kuchyně), bar, sladkovodní bazén, dětský bazén, laguna, fitness centrum, tělocvična, sauna, masáže, parní lázně, vířivka, konferenční centrum.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro děti jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, TV, telefonem, minibarem, trezorem, terasou nebo balkonem. V nabídce je ubytování typu Superior Beach bungalov. Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.

MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ ZÁJEZDŮ NA MALEDIVY V LIBOVOLNÉM TERMÍNU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Fakultativně all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje, základní výběr alkoholických nápojů.

Vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, kánoe, katamarány), stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, badminton, kurty na squash a tenis, biliár, diskotéka, karaoke, živá hudba – zábavné večery pro hotelové hosty.

Informace o regionu

Maledivy — Atol Severní Male — Lankanfinolhu Island

Tipy pro správnou volbu: vynikající službypro náročné sportovní aktivity a zábava

Let s přestupem.

Středisko: Severní Malé atol

Poloha: Luxusní resort s 260 plážovými bungalovy a 40 vodními bungalovy se nachází ve východní části severního atolu Malé; vzdálenost 10 km z letiště v Malé; transfer 20 min. rychlolodí.

Pláž: Dlouhé pláže s jemným bílým pískem.

Vybavení: Několik restaurací (italské, asijské a jiné speciality, mezinárodní kuchyně), bar, sladkovodní bazén, dětský bazén, laguna, fitness centrum, tělocvična, sauna, masáže, parní lázně, vířivka, konferenční centrum.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro děti jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, TV, telefonem, minibarem, trezorem, terasou nebo balkonem. V nabídce je ubytování typu Superior Beach bungalov. Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.

Upozornění: MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ ZÁJEZDŮ NA MALEDIVY V LIBOVOLNÉM TERMÍNU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Stravování: Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Fakultativně all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje, základní výběr alkoholických nápojů.

Sport a zábava: Vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, kánoe, katamarány), stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, badminton, kurty na squash a tenis, biliár, diskotéka, karaoke, živá hudba – zábavné večery pro hotelové hosty.

Mapa

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter