phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Velký okruh Kubou s koupáním na Varaderu

Výhody nabídky

  • příroda, památky
  • historie i koupání
  • výhodněji než loni

Velký okruh Kubou s koupáním na Varaderu Kód: HAV2922

61 099PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Čt 14.04 – Út 26.04.22
Itaka

Velký okruh Kubou s koupáním na Varaderu Kód: HAV2922 Kuba

Havana / Pinar del Rio / Cienfuegos/ Camagüey / Camagüey / Bayamo / Santiago de Cuba / Santa Clara / Varadero

Popis nabídky


1. den:
Odlet z Prahy do Havany (s přestupem), transfer do hotelu. Ubytování a večeře. Nocleh.
2. den:
Snídaně, prohlídka koloniální Havany zahrnující unikátní historické centrum města - náměstí Katedrály, Plaza de Armas, Staré náměstí a náměstí sv. Františka. Cestou ochutnávka kubánského rumu a návštěva proslulého hotelu Ambos Mundos a pokoje 511, kde pobýval Ernest Hemingway. Oběd v typické restauraci (není v ceně) a pokračování přes havanskou zátoku do čtvrti Casablanca, odkud je překrásná vyhlídka na město od sochy Krista a pevnosti El Morro. Nechybí projížďka po ikonickém pobřežním bulváru Malecón směrem ke čtvrti Vedado a k náměstí „Plaza de la Revolución“. Dále individuální volno např. s možností projížďky neodmyslitelnými barevnými kabriolety (fakultativně). Večeře v soukromé restauraci. Návrat do hotelu, nocleh. 
3. den:
Po snídani odjezd do západní části ostrova do provincie Pinar del Río proslulé jak tabákovými plantážemi tak také jedinečnými přírodními scenériemi údolí Viñales. Oběd. Návštěva Mural de la Prehistoria a Mirador Los Jasminez (vyhlídka známá z kultovního seriálu o majoru Zemanovi). Návrat do Havany, večeře v hotelu. nocleh.
4. den:
Po snídani odjezd směrem na jih ostrova k pobřeží Karibského moře, do města Cienfuegos, jež se nazývá perlou jihu. Zde budeme mít volný čas v centru města kolem Parque Martí, kde se nachází stavby jako Katedrála či budova divadla a nechybí uličky se stánky pro nákupy suvenýrů. Projížďka kolem zátoky až k honosné budově Palacio del Valle s uvítacím koktejlem na terase paláce. Oběd (není v ceně). Přejezd do Trinidadu, města pod patronací UNESCO. Ubytování v hotelu u pláže, stravování je zajištěno formou „all inclusive“.
5. den:
Po snídani prohlídka Trinidadu, města pod patronací UNESCO včetně vyhlášeného baru „La Canchánchara“. Trinidad se svou koloniální atmosférou pyšní malebnými uličkami s barevnými domy a paláci, centrálním náměstím Plaza Mayor a trhy s možností nákupů  např. tradiční trinidadské krajky. Ubytování v hotelu u pláže, stravování je zajištěno formou „all inclusive“. Nocleh. 
6. den:
Po snídani odjezd do Camagüey. Prohlídka pěkného koloniálního města s autentickou místní atmosférou. Oběd (není v ceně). Přejezd do města Bayamo (rodiště kubánské hymny). Ubytování, večeře a nocleh v hotelu Sierra Maestra.
7. den:
Po snídani odjezd k Bazilice del Cobre ležící na kopci severozápadně od Santiaga de Cuba. Místní soška Panny Marie byla vyhlášena papežem patronkou Kuby.  Přejezd do Santiaga de Cuba, prohlídka města včetně pevnosti El Morro a hřbitova Santa Ifigenia (hrob Fidela Castra). Večeře a nocleh.
8. den:
Po snídani přejezd do Santa Clara. Cestou oběd ve Finca Oasis. Večeře a nocleh.
9. den:
Po snídani prohlídka města Santa Clara a návštěva mauzolea Ernesta Che Guevary. Oběd (není v ceně). Přejezd do Varadera. Ubytování v hotelu, stravování je zajištěno formou „all inclusive“.
10. den:
Individuální volno s možností koupání, stravování je zajištěno formou „all inclusive“.
11. den:
Individuální volno s možností koupání, stravování je zajištěno formou „all inclusive“.
12. den:
Individuální volno s možností koupání, v podvečerních hodinách transfer do Havany, odlet do Prahy (s přestupem).
13. den:
Přílet do Prahy

přípl. za jednolůžkový pokoj 5990 Kč - víza 750 Kč, na vyžádání zajistíme

leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Havana-Praha (s přestupem) 11 noclehů v hotelech *** (8 noclehů na okruhu, 3 noci na Varaderu) stravování v rozsahu uvedeném v programu dopravu minibusem, průvodce všechny vstupy dle programu pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:
spropitné (místní personál, průvodce, řidič) případné další vstupy a stravování

Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič). K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/do), státní příslušnost, stát trvalého bydliště +  dodat náležitosti k vízům (pokud si klient zakoupí přes CK ČEDOK)

.

Informace o regionu
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
64 990
Ušetříte: 3 891
61 099 Celkem Podrobnosti o ceně 122 198
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter