phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Havana a pláže v Karibské oblasti ( Trinidad )

Výhody nabídky

  • 2 noci v Havaně & dále pobyt na pláži v karibské oblasti Kuby Hotel Memories Trinidad del Mar se nachází u města Trinidad Návštěva kubánské metropole s relaxačním pobytem u moře Možnost výletů s česky mluvícím průvodcem

Havana a pláže v Karibské oblasti ( Trinidad ) Kód: HAV2HTK

31 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Po 21.10 – Út 29.10.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Havana a pláže v Karibské oblasti ( Trinidad ) Kód: HAV2HTK Kuba

Popis nabídky

První dvě noci v hotelu Tryp Havana Libre v Havaně, který se nachází cca 6 km od historické části města (Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza de San Francisco). Následující pobyt je v hotelu Memories Trinidad del Mar**** s programem all inclusive, který se nachází přímo u pláže Ancon v Karibské části Kuby. Hotel je vzdálen cca 4 hodiny od Havany a 20 minut od města Trinidad.

Hotel Memories Trinidad del Mar se nachází přímo na pláži Ancon v Karibské oblasti.

Tryp Havana Libre - 5 restaurací, 3 bary, venkovní bazén, směnárna, konferenční místnost, kadeřnictví, obchody a noční klub El Turquino.

Memories Trinidad del Mar - Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace, 2 a-la-carte restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, prádelna (za poplatek). Bazénový komplex s 2 bazény. Lehátka a slunečníky zdarma. Osuška na kauci.

Tryp Havana Libre -  koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, minibar, balkon s výhledem na oceán nebo na město. Na vyžádání pokoje ve vyšších patrech za příplatek.

Memories Trinidad del Mar - klimatizace, trezor (za poplatek), satelitní TV, rádio, minibar (za poplatek), telefon, vana, sprcha, WC, fén a balkon.

Tryp Habana Libre - snídaně v hlavní restauraci, večeře za příplatek. Memories Trinidad del Mar - all inclusive: snídaně, obědy, večeře bufetovou formou, à la carte restaurace (nutná rezervace), vybrané místní a importované alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

První dva noclehy po příletu s ubytováním v Havaně, v hotelu Tryp Habana Libre. Třetí den transfer na Trinidad- následující pobyt v hotelu Memories Trinidad del Mar, odlet z Havany. Veškeré transfery.

Informace: Cena nezahrnuje:
* vízum - 990 Kč, na požádání zajistíme
* cestovní pojištění - více informací naleznete na www.cedok.cz/dalsi-sluzby. Upozorňujeme, že na Kubu je povinné mít sjednané pojištění do zahraničí, imigrační kontrola má právo požádat turistu o potvrzení o tomto pojištění.

Informace o regionu
Mapa

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
38 990 -18%
31 990 Celkem Podrobnosti o ceně 63 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter