phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Řím pro pokročilé

Výhody nabídky

  • okružní jízda v ceně
  • ubytování ve 4* hotelu 
  • krásný fakultativní výlet do Tivoli
  • možnost zajištění vstupenek včetně rezervace do Vatikánských muzeí a Kolosea

Řím pro pokročilé Kód: FCO1953

16 799PLN
Dorośli: 2 snídaně St 17.07 – Ne 21.07.24
Itaka

Řím pro pokročilé Kód: FCO1953 Itálie / Řím

Popis nabídky

1. den: Odlet z Prahy do Říma ve večerních hodinách, transfer do hotelu, ubytování.


2. den:
  Po snídani okružní jízda autokarem pro základní seznámení se s městem, odpoledne Řím „antický“ a „barokní“ – pěší prohlídka města s místním průvodcem –dle časových možností navštívíte nejznámější památky, jako jsou Piazza di Spagna a Španělské schody, Fontána di Trevi
  Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Pantheon,  volno, návrat na ubytování.

3. den: 
Po snídani Řím „papežský“ - Vatikán, Svatopetrské náměstí a Chrám sv. Petra, fakultativně možnost návštěvy Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí včetně rezervace vstupného,  volno, návrat do hotelu, ubytování.
Volno k individuálnímu programu – návštěvy muzeí a galerií, nákupy, odpočinek či procházky městem, ubytování.


4. den:
 Po snídani volno k individuálnímu programu nebo fakultativní polodenní výlet do TivoliVilla d´Este - letní rezidence z 16. století obklopenou renesančními zahradami a terasami, sochami, mechem obrostlými fontánami a vodotrysky, návrat do Říma. Odpoledne pro klienty, kteří si objednali fakultativně vstupenky do Kolosea - největšího amfiteátru římské říše, během prohlídky navštívíte i Forum Romanum a Palatino.


5. den:
 Po snídani odhlášení se s hotelu, individuální program, transfer dle letového řádu na letiště, odlet do Prahy.

4 noclehy v hotelu ****, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a bufetovou snídaní
okružní jízdu
pěší okruh s místním průvodcem
letenku Praha-Řím-Praha včetně tax a příplatků
transfery z/na letiště
služby průvodce
zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Změna programu a hotelu vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob.

CENA NEZAHRNUJE:
• vstupy do památkových objektů
• přepravu MHD
• místní pobytovou taxu (cca 7,5  €/os./noc)

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:
• příplatek na jednolůžkový pokoj 3.990,- Kč
• vstupné do Vatikánských muzeí a Sixtinské kaple včetně rezervace (nelze dokoupit na místě), počet vstupenek, které máme k dispozici je limitovaný     - dospělí 890,- Kč     - dítě 6-18 let, student do 26 let - držitel karty ISIC 590,- Kč (student se jím na místě musí prokázat)
• vstupenka do Kolosea a Fora Romana včetně rezervace 790,- Kč, (nelze dokoupit na místě), počet vstupenek, které máme k dispozici je limitovaný,   
• polodenní výlet do Tivoli (autokarem, s průvodcem) 890,- Kč

Minimální počet účastníků pro realizaci výletu do Tivoli je 12 osob.


Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

ORIENTAČENÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR):
Andělský hrad - cca 14,50 €
Bazilika sv. Petra - pěšky cca 6 €
MHD - jednosměrná 1,50 €
Hadriánova vila - cca 8 €
Villa d´Este - cca 12 €

Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.

DALŠÍ DOPORUČENÍ:
V rámci programu navštívíte i sakrální památky (kostely, katedrály atd.), kde je nutné být náležitě oblečen, jinak není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena - doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu.



Informace o regionu

Itálie — Řím

Recenze
5,1 / 6
Celkové hodnocení
93%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
  • 3.3
  • 2.9
  • 3.8
  • 5.9
93%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

  • Hotel
  • Pokoje standard
6 / 6
, 74, s partnerem 2023-09-06
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 5
  • 6
  • 6
méně informací
6 / 6
, s partnerem 2023-08-02
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 4
  • 4
  • 6
méně informací
4 / 6
, 55, s partnerem 2023-08-02
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 1
  • 1
  • 6
méně informací
6 / 6
, s partnerem 2023-07-19
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 4
  • 5
  • 6
méně informací
6 / 6
, Solo 2023-07-05
Super zájezd , doporučovala bych ale raději návštěvu Říma v méně horkém období, než je červenec - měli jsme až 40 st. více informací
Super zájezd , doporučovala bych ale raději návštěvu Říma v méně horkém období, než je červenec - měli jsme až 40 st.
  • 3
  • 4
  • 6
méně informací
3 / 6
, 62, s partnerem 2023-07-05
Pokud využívá ČEDOK ve všech destinacích hotely této úrovně, pak zbytečně přichází o zákazníky. Avizovaný čtyřhvězdičkový hotel byl jedna velká katastrofa. Zájemcům doporučuji nejdříve navštívit (...) více informací
Pokud využívá ČEDOK ve všech destinacích hotely této úrovně, pak zbytečně přichází o zákazníky. Avizovaný čtyřhvězdičkový hotel byl jedna velká katastrofa. Zájemcům doporučuji nejdříve navštívit google a najít si recenze hotelu. Jedná se o hotel LUX, Via Gaeta 14. To opravdu není hotel úrovně 4*. Volbou lepšího hotelu (logicky o něco dražšího) by ČEDOK uspokojil i náročné zákazníky.
  • 1
  • 1
  • 6
méně informací
5 / 6
, s partnerem 2023-07-05
chyběla mi pestrá snídaně, chybělo mi více místa na pokoji v hotelu více informací
chyběla mi pestrá snídaně, chybělo mi více místa na pokoji v hotelu
  • 2
  • 2
  • 6
méně informací
4 / 6
, 57, s partnerem 2023-06-14
Naše ubytování rozhodně neodpovídalo 4* hotelu jak uvádíte, v pokoji špinavé zdi, v jídelně pouze 12 míst, takže když skupina odjížděla brzy ráno, musela se rozdělit na 3 menší skupinky na (...) více informací
Naše ubytování rozhodně neodpovídalo 4* hotelu jak uvádíte, v pokoji špinavé zdi, v jídelně pouze 12 míst, takže když skupina odjížděla brzy ráno, musela se rozdělit na 3 menší skupinky na snídani po 20 minutách, navíc v jídelně ráno i ostatní hosté hotelu, takže jsme museli stejně čekat a brzdily další naší skupinku. Na snídani v nabídce pouze toustový chléb a salám, listové pečivo a mnoho sladkých zákusků. Teprve po urgenci průvodkyně byl další den přidán sýr a šunka. V okolí hotelu nelze nic koupit k jídlu, obchůdek nedaleko hotelu nemá opravdu žádný výběr kde by si člověk, který přijede po celém dni na hotel večer, mohl koupit něco k jídlu. Jediná restaurace, která nebyla blízko hotelu, nabízí sice možnost stravování večer, ale za dosti vysoké ceny. Celý zájezd vyvažuje jedině perfektní průvodkyně paní Lenka Pavlíková a místní průvodkyně paní Věrka, které nám poskytly opravdu mnoho informací jak k zájezdu tak i praktických rad při pobytu v Říme. Zájezd doporučuji pouze s ubytováním jinde - bydleli jsme dosti daleko od centra, takže kdybychom chtěli jet sami někam, musíme jet nejdříve místním autobusem k metru, poté přesednout na metro a dopravit se někam do centra města. My jsme byli ubytovaní v hotelu Park hotel Cervara, toto ubytování rozhodně nedoporučuji.
  • 2
  • 2
  • 6
méně informací
6 / 6
, 44, s partnerem 2023-06-14
Zajezd, program a průvodce perfektní. Kvalita hotelu, snídaně, nefunkční WiFi, pokoje - katastrofa. Ocenil bych ubytování na výrazně vyšší úrovni. více informací
Zajezd, program a průvodce perfektní. Kvalita hotelu, snídaně, nefunkční WiFi, pokoje - katastrofa. Ocenil bych ubytování na výrazně vyšší úrovni.
  • 2
  • 2
  • 6
méně informací
5 / 6
, 42, s partnerem 2023-06-14
Zájezd byl dobře organizovaný. Paní průvodkyně byla skvělá. Hotel byl ošuntělý a špinavý. Hotelové služby byly příšerné, hlavně snídaně. Určitě bych to neprezentovala za 4* hotel. více informací
Zájezd byl dobře organizovaný. Paní průvodkyně byla skvělá. Hotel byl ošuntělý a špinavý. Hotelové služby byly příšerné, hlavně snídaně. Určitě bych to neprezentovala za 4* hotel.
  • 1
  • 1
  • 6
méně informací
6 / 6
, 79, s partnerem 2023-05-31
Zájezd byl po obsahové stránce dobře připraven. Práce delegátky i místní průvodkyně byla na velmi dobré profesionální úrovni. více informací
Zájezd byl po obsahové stránce dobře připraven. Práce delegátky i místní průvodkyně byla na velmi dobré profesionální úrovni.
  • 3
  • 4
  • 6
méně informací
6 / 6
, 45, s partnerem 2023-05-17
Průvodce do Vatikanu do muzei a kaple. více informací
Průvodce do Vatikanu do muzei a kaple.
  • 4
  • 2
  • 6
méně informací
4 / 6
, s partnerem 2023-05-17
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 2
  • 3
  • 6
méně informací
4 / 6
, s partnerem 2023-05-05
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 2
  • 3
  • 6
méně informací
3 / 6
, 75, se svými přáteli 2023-05-17
Hodnocení zájezdu "Řím pro pokročilé 4: Ubytování: - hotel opravdu vybydlený, jediná jeho výhoda byla, že je v centru města, nedaleko metra. Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou byl tak malý, že (...) více informací
Hodnocení zájezdu "Řím pro pokročilé 4: Ubytování: - hotel opravdu vybydlený, jediná jeho výhoda byla, že je v centru města, nedaleko metra. Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou byl tak malý, že když jsme chtěli projít do koupelny, tak jedna z nás musela přejít na druhou stranu místnosti. Ručníky, mýdlo, šampon a skleničky pouze pro 2 osoby. Letecká doprava WizzAir: - původně byl odlet z Prahy do Říma plánovaný na 17.05.2023 v 08.40 - odletěli jsme 18.05.2023 v 01.05 hod. Odlet z Říma do Prahy byl plánovaný na 21.05.2023 v 06.10 hod. a skutečný odlet byl v 13.05. hod. Hotel jsme museli opustit v 09.30.hod. Tak se nám pobyt v Římě zkrátil z původních 5 dní na 4 dny, což při ceně zájezdu 19.353,- Kč/osoba není zrovna malá ztráta. Denní program: - denní program byl nastaven v tempu pro fyzicky zdatné osoby mladšího věku. První den jsme díky zpožděnému letu šli spát ve 04.30 a v 09.00 hod jsme již odjížděli na prohlídku Říma autobusem. Odpoledne pěší prohlídka Římem antickým a barokním. Na oběd cca 40 min., což při velkém množství turistů je opravdu minimum. Druhý den Vatikán, chrám Sv.Petra a vše okolo. Návrat v podvečer. Třetí den výlet do Tivoli dopoledne, odpoledne Koloseum a Forum Romanum. Na výlet v Tivoli jsme měli cca 2 hodiny, takže po prohlídce Villy d´Este zbylo na park minimum času a městečko jsme neviděli vůbec. Odpoledne Koloseum a Forum Romanum bylo pouze pro silné jedince, všichni ostatní jsme sotva šli. Čas na občersrvení prakticky žádný, bylo dobré, když jsme stihli něco vyfografovat. Průvodci: průvodce mohu jenom chválit. Perfektní znalosti, obrovské množství informací, velice příjemní a ochotní.
  • 2
  • 5
  • 6
méně informací
3 / 6
, 52, s partnerem 2023-05-17
první den - pozdní odlet z Prahy + zpoždění, tudíž plánované odpoledne v Římě se nekonalo - takže chyběl volný čas druhý den - po pár hodinách spánku - docela náročný program výlet do městečka (...) více informací
první den - pozdní odlet z Prahy + zpoždění, tudíž plánované odpoledne v Římě se nekonalo - takže chyběl volný čas druhý den - po pár hodinách spánku - docela náročný program výlet do městečka Tivoli - při návštěvě Villy de Este nezbyl žádný čas na návštěvu města (to ještě pršelo, tudíž se zahrady proběhly pouze letmo) - opět málo volného času, čas na prohlídku by měl být alespoň o dvě hodiny delší, aby si člověk mohl v klidu projít město, případně se tam i naobědvat.
  • 1
  • 3
  • 5
méně informací
5 / 6
, 48, s partnerem 2023-05-05
Skvela průvodkyně, program a celková organizace. První den doporučuji udelat přestávku i na jidlo, pro same zazitky jsme koncili v 21 hod naprosto utahani a hladoví😊 více informací
Skvela průvodkyně, program a celková organizace. První den doporučuji udelat přestávku i na jidlo, pro same zazitky jsme koncili v 21 hod naprosto utahani a hladoví😊
  • 3
  • 3
  • 6
méně informací
5 / 6
, 53, Solo 2023-04-27
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 3
  • 5
  • 6
méně informací
6 / 6
, s partnerem 2023-04-27
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 2
  • 5
  • 6
méně informací
4 / 6
, s partnerem 2023-05-05
Kvalitnější ubytování byť za vyšší cenu. více informací
Kvalitnější ubytování byť za vyšší cenu.
  • 1
  • 3
  • 6
méně informací
6 / 6
, 44, s partnerem 2023-05-05
Žádný popis více informací
Žádný popis
  • 1
  • 1
  • 6
méně informací
6 / 6
, 65, s partnerem 2023-05-05
Zájezd byl velmi krásný. Zvláště i díky skvělé průvodkyni paní Lence Pavlíkové. Paní Pavlíková má velký přehled a znalosti o památkách, je velmi ochotná a milá. Děkujeme. více informací
Zájezd byl velmi krásný. Zvláště i díky skvělé průvodkyni paní Lence Pavlíkové. Paní Pavlíková má velký přehled a znalosti o památkách, je velmi ochotná a milá. Děkujeme.
  • 4
  • 6
  • 6
méně informací
6 / 6
, 42, se svými přáteli 2023-05-05
Rozhodně lepší hotel, vybavení pokojů a kvalita snídaní. Poloha hotelu v pořádku, ale nekvalita postelí, krom prostěradel jen možnost kousavé deky, žádné háčky či věšáky, lednice jen na (...) více informací
Rozhodně lepší hotel, vybavení pokojů a kvalita snídaní. Poloha hotelu v pořádku, ale nekvalita postelí, krom prostěradel jen možnost kousavé deky, žádné háčky či věšáky, lednice jen na některých pokojích a každý den stejná snídaně bez čehokoli teplého, nás lehce zklamaly.
  • 3
  • 2
  • 6
méně informací
5 / 6
, 52, se svými přáteli 2023-05-05
Průvodkyně, která s námi jela už z Prahy byla výborná. Také průvodkyně najaté přímo v Říme, byly super. Co ale nebylo v pořádku, bylo ubytování. Kdyby jste uvedli menší číslo než 4 hvězdy, tak (...) více informací
Průvodkyně, která s námi jela už z Prahy byla výborná. Také průvodkyně najaté přímo v Říme, byly super. Co ale nebylo v pořádku, bylo ubytování. Kdyby jste uvedli menší číslo než 4 hvězdy, tak bych to brala. Ale uváděný čtyřhvězdičkový hotel to rozhodně nebyl. Na tohle by jste se měli více zaměřit. V našem pokoji naštěstí "pouze netěsnili stěny sprchového koutu", chyběl trezor atd. Ostatní si ovšem stěžovali více.
  • 3
  • 5
  • 6
méně informací
5 / 6
, 49, Solo 2023-05-05
Navsteva vily Adriana v ramci vyletu do Tivoli více informací
Navsteva vily Adriana v ramci vyletu do Tivoli
  • 2
  • 3
  • 5
méně informací

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
17 490
Ušetříte: 691
16 799 Celkem Podrobnosti o ceně 33 598
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter