phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Na špičce boty Itálie - Kalábrie a Sicílie

Výhody nabídky

  • Kombinace koupání a poznávání
  • Nejkrásnější místa Kalábrie a Sicílie Česky mluvící průvodce 

Na špičce boty Itálie - Kalábrie a Sicílie Kód: SUF2YCY

23 409PLN
Dorośli: 2 polopenze Po 20.09 – Po 27.09.21 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Na špičce boty Itálie - Kalábrie a Sicílie Kód: SUF2YCY Itálie

Popis nabídky

Den 1: Odlet z Prahy do Lamezia Terme, transfer do hotelu. Ubytování, volný čas, večeře. Den 2: Po snídani odjezd do přístavu Scalea, výlet lodí na ostrov Dino, jež je proslulý svými krásnými podmořskými jeskyněmi. Nejznámější z nich je Modrá jeskyně a Lví jeskyně, které během plavby navštívíte. Odpoledne prohlídka přístavního městečka Paola. Individuální volno. Návrat do hotelu, večeře. Den 3: Po snídani, návštěva města Pizzo, které se nachází na příkré skalnaté plošině nad zálivem Golfo di Sant´Eufemia. Prohlídka města a následující odjezd do Tropey.  Toto městečko s pestrou minulostí okouzlí rovněž milovníky památek. Obdiv si zaslouží středověké kostely, majestátní vily i měšťanské domy. Individuální volno nebo fakultativně za příplatek: „Prohlídka města Tropea“. Návrat do hotelu, večeře. Den 4: Odjezd časně ráno do přístavu a cesta trajektem na Sicílii. Prvně je prohlídka města Taormína, jejíž uličky, malebná zákoutí a schována náměstí vás jistě nadchnout. Návštěva Řeckého Amfiteátru s výhledem na Etnu! Volno a dále přejezd do Katánie, které leží v těsné blízkosti sopky Etny. Sopka poznamenala dějiny města i jeho vzhled, historické centrum Katánie je postavené z tmavého lávového kamene. Ubytování v hotelu, večeře. Den 5: Návštěva města Syrakusy, prohlídka historického centra, na náměstí Piazza del Duomo se nachází barokní katedrála a radnice. Z Řecké divadlo, které je vytesané do skály, máte nádherný výhled na pobřeží a na moře. Odpoledne odjezd do Nota. Barokní město Noto působí až pohádkově. Nejvýraznější stavbou města je katedrála dokončená kolem roku 1770. Návrat do hotelu, večeře. Den 6: Individuální volno nebo fakultativně za příplatek: „Plavba po Liparských Ostrovech“ - Ostrov Vulcano s pouhými 400 obyvateli je téměř nedotčený civilizací. Jako všechny Liparské ostrovy, je i tento vulkanického původu. Najdete tu exotickou přírodu, vyhlášené bahenní sirné jezírko s léčivými účinky, polovyhaslý, 391 m vysoký dýmající kráter a mnoho jiných fumarol, tajemné útvary v „Údolí příšer“ atd. Individuální volno. Odjezd zpět na Sicílii. Večeře v hotelu. Den 7: Ranní odjezd trajektem zpět na do Kalábrie. Prohlídka města Reggio Calabria. Prohlídka historického centra, návštěva Národního Muzea, Aragonského Hradu.  Hlavní promenádu města tvoří ulice Corso Garibaldi. Ta je známá díky nepřebernému množství obchůdků, restaurací. Další zastávkou je malebná, rybářská vesnička Scilla. Její dominantou je mohutná skála uprostřed, na jejímž vrcholku se tyčí starověký hrad Ruffo (Castello Ruffo). Ubytování v hotelu, večeře. Den 8: Individuální volno, transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Prohlídka města Tropea - 35 euro 
Plavba na Liparské ostrovy - 75 euro 

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3.990Kč

7 noclehů v hotelech *** Stravování dle programu zájezdu, 7 x snídaně, 7 x večeře Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Transfery dle programu na místě Česky mluvící průvodce

Povinné poplatky splatné na místě u průvodce: vstupy do památek, místní průvodci, pobytová taxa: 160 euro

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Změna programu, či případná změna pořadí jednotlivých výletů dle aktuální situace vyhrazena. 

Informace o regionu
Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
25 999
Ušetříte: 2 590
23 409 Celkem Podrobnosti o ceně 46 818
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter