phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Nejkrásnější ostrovy Indonésie

Výhody nabídky

  • atraktivní kombinace několika indonéských ostrovů v jednom zájezdu
  • spojení koupání a poznávání
  • návštěva národního parku Gunung Leuser, vodopádů Sipiso Piso, chrámového komplexu Prambanan

Nejkrásnější ostrovy Indonésie Kód: DPS2654

68 599PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu St 26.10 – Čt 10.11.22
Itaka

Nejkrásnější ostrovy Indonésie Kód: DPS2654 Indonésie

Sumatra | Jáva | Bali | Lembongan

Popis nabídky


1. den
– odlet z Prahy s přestupem do Medanu. 

2. den
– přílet do Medanu,  transfer do hotelu v Bohoroku, ubytování, odpočinek po cestě. 

3. den
– po snídani dvouhodinová procházka džunglí národního parku Gunung Leuser (UNESCO) s možností shlédnout jedinečnou přírodu a různé druhy živočichů, endemitních opic (orangutan, hulman)…, návštěva místních vesnic obývaných kmenem Karoů  a  krokodýlí farmy. Odjezd na ubytování, večeře.

4. den
– po snídani návštěva domorodé vesnice. Odjezd k majestátním vodopádům Sipiso Piso. Odjezd do Parapatu k jezeru Toba  a  trajektem  na ostrov Samosir.  Ubytování.

5. den
– po snídani prohlídka ostrova a domorodých vesnic včetně ukázky domorodých tanců. Návštěva místního malého muzea s exponáty z každodenního života zdejších kmenů. Vesnice Ambarita, kdysi obývaná kmenem lidojedů. Odjezd z ostrova do Medanu, ubytování, nocleh.

6. den
– časně ráno transfer na letiště a odlet do Yogyakarta. Transfer z letiště,. Chrám Prambanan - největší a nejkrásnější hinduistický chrámový komplex v Indonésii pocházející z 9. stol. (UNESCO), hlavní nádvoří zdobí celkem šest chrámů. Tři jsou velké zasvěcené bohům Višnuovi, Šivovi a Brahmovi – trojici hinduistického náboženství. Odjezd do hotelu, ubytování.

7. den
– po snídani odjezd ke chrámu  Borobudur –prohlídka  klenotu budhistického umění a architektury ( UNESCO). Yogyakarta – prohlídka města obklopeného vysokými zdmi starého města. Kraton – návštěva sultánského paláce. Ubytování.

8. den
– po snídani transfer na nádraží a odjezd vlakem do Mojokerto. Odtud autokarem do oblasti národního parku  Bromo. Ubytování a snídaně do balíčku.

9. den
– časně ráno odjezd terénními vozy do národního parku Bromo-Tengger-Semeru. Pozorování východu slunce s dechberoucími výhledy na okolní krajinu s vulkány. Přejezd k vulkánu Bromo. Volno s možností vystoupit na vrchol vulkánu. Ubytování.

10. den
– časně ráno odjezd do Paltuding – základna pro výstup ke kráteru Iljen k pozorování  východu slunce. Návrat do hotelu, snídaně. Odjezd na pobřeží do přístavu v Ketapangu a plavba na Bali. Odjezd do hotelu v Lovina Beach.

11. den
– časně ráno výlet lodí k pozorování delfínů, návrat do hotelu, snídaně. Odjezd k prohlídce ostrova – vodopády Gitgit, chrám Ulundanu, oběd, Jatiluwih s rýžovými terasovými políčky, chrám Tanah Lot… ubytování v oblasti Sanuru.

12. den
– po snídani odjezd do přístavu a plavba na ostrov Lembongan, prohlídka městečka, ubytování.

13. den
– po snídaní volno k odpočinku, koupání… Ubytování

14. den
– po snídani volno, odpoledne návrat lodí na Bali, ubytování

15. den 
- po snídani volno, v podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do ČR

16. den
– přílet do Prahy

• letenku Praha - Medan a Denpasar - Praha s přestupy
• 13x ubytování v hotelu ***/ ****
• místní transfery letadlem, vlakem, autokarem, lodí dle programu
• 1x večeře 3. den, 9 obědů (dny 2 - 11 kromě 3.)
• vstupy dle programu
• českého průvodce a místní průvodce
• zákonné pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků pro realizaci je 15 osob.
Změna programu vyhrazena.  

Cena nezahrnuje 
• spropitné povinně splatné na místě
• vstupy nezahrnuté v ceně zájezdu  

Fakultativní služby
• příplatek za jednolůžkový pokoj 11 990 Kč

DALŠÍ UPOZORNĚNÍ
Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data vstupu na území Indonésie a obsahovat alespoň dvě volné stránky.  Pokud je platnost pasu při vstupu do země kratší než 6 měsíců, jsou příslušné orgány oprávněny držitele do země nevpustit!   Doporučuje se očkování proti virové hepatitidě A (B při delším pobytu, vysoce endemická je i virová hepatitida E), poliomyelitidě a břišnímu tyfu.  Před odjezdem do Indonésie je třeba prověřit platnost očkování proti tetanu, popř. proti poliomyelitidě.  Nutná je obezřetnost při konzumaci potravin a vody, k pití se hodí pouze balená voda, nikoli voda z vodovodní sítě.  S ohledem na nemoci přenášené komáry je vhodné používat repelent.  

PENÍZE
Místní měnou je indonéská rupie (na cenovkách označovaná před částkou písmeny Rp).  Především ve velkých městech i na letištích naleznete mnoho bankomatů (často jsou označeny cedulí ATM), z nichž si bez problémů lze vybrat omezenou sumu, většinou jde o maximální částku 1.000.000–2.000.000 Rp.  Platby kartou lze většinou provádět pouze v některých hotelech a větších (luxusnějších) obchodech. Indonésané na spropitné nejsou zvyklí, zbytek peněz vám vrátí do poslední rupie.   U smlouvání platí, že nic není nemožné, takže zkoušejte smlouvat kdekoli, především tam, kde nenajdete ceník – na tržištích s ovocem a zeleninou, stáncích s oblečením a jiným zbožím, pro jízdu becakem (rikša na kole), bemem (rikša na motorce) nebo v taxíku (cenu usmlouvejte před nástupem do dopravního prostředku). Se smlouváním nejspíš neuspějete například v restauracích, dálkových autobusech nebo obchodech s pevnými cenami (supermarkety).  

ČAS
Sumatra +7 hodin, Jáva +5 hodin, Bali +6 hodin, Lembongan +6 hodin
 
DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA
Policie 110 Hasiči 113 Lékařská záchranná služba 118, 119 Předvolba pro volání do Indonésie je + 62

Informace o regionu

Indonésie

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
69 990
Ušetříte: 1 391
68 599 Celkem Podrobnosti o ceně 137 198
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter