phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Nejkrásnější místa Gruzie

Výhody nabídky

  • země plná historie a zajímavé kultury
  • nádherná příroda 
  • letovisko Batumi s možností koupání v Černém moři

Nejkrásnější místa Gruzie Kód: TBS2479

22 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Pá 07.06 – Pá 14.06.24
Itaka

Nejkrásnější místa Gruzie Kód: TBS2479 Gruzie

Popis nabídky


1. den:
 Odlet do Tbilisi.

2. den:
 Transfer do hotelu, ubytování. Snídaně. Prohlídka hlavního města Gruzie - Tbilisi, jednoho z nejstarších měst na světě. Úchvatné památky a pohostinní obyvatelé dodávají Tbilisi jedinečnou atmosféru. Dále prohlídka kostela Metekhi , Velké synagogy, katedrály Sioni s křížem sv. Nino - nejvýznamnější relikvie gruzínského kostela, uliček starého města, pevnosti Narikala, sirné lázně, třídy Rustaveli. Přejezd do Mtskhety, bývalého hlavního města a jednoho z nejkrásnějších měst Gruzie. Návštěva katedrály Sveticchoveli, která je považována za nejvýznamnější gruzínskou památku.  Tradiční večeře v restauraci. Transfer do hotelu.

3. den:
 Individuální volno k prozkoumání Tbilisi nebo fakultativní výlet (za příplatek na místě): transfer do  Signagi a procházka po pevnostním městě, malebně položeném na vrcholu hory. Přejezd do kláštera Bodbe, prohlídka klášterního komplexu sv. Nino, podle legendy postaveného na pohřebišti světce. Návštěva místního statku, kde ve sklepích zrají vynikající gruzínská vína. Ochutnávka tradičních specialit a oběd. Návrat do hotelu.

4. den
: Odjezd do Jvari. Prohlídka kláštera - perly gruzínské architektury, nacházející se na vrcholu kopce s nádherným panoramatem města. Krátká zastávka u pevnosti  Ananuri ze 17. století, pod hradbami pevnosti se rozprostírá jezero Zhinvali, umělá nádrž vzniklá po vytvoření přehrady. Cesta po gruzínské vojenské cestě, mimořádně malebné trase vedoucí přes Velký Kavkaz. Během cesty se můžeme kochat krásnými výhledy, skvělými památkami, mnoha opevněními a strážními věžemi Kazbegi, nejoblíbenějšího města na vojenské cestě, ležícího na úpatí dřímající sopky Kazbek (5047 m n. m.). Jedinečná cesta džípy horskou scenérií do Gergeti, návštěva kostela sv. Trojice (2 170 m n.m.) Za příznivého počasí je odtud nádherný výhled na vrchol Kazbek. Transfer do hotelu, ubytování, večeře.

5. den:
 Přejezd do Uplisciche, návštěva největšího skalního města Gruzie, jehož historie sahá až do starověku. Přejezd do klášterního komplexu Motsameta. Návštěva impozantního kláštera, malebně položeného na útesu řeky Tskalcitela. Transfer do hotelu. Ubytování, večeře.

6. den:
 Přejezd do Batumi. Návštěva nejkrásnějšího města Gruzie, hlavního města regionu Adjara, ležícího u Černého moře: botanická zahrada malebně umístěná na kopcích, hlavní atrakce města. Procházka po slavném přímořském bulváru, kde je mimo jiné k vidění slavná socha „Ali a Nino“, která odkazuje na román Kurbana Saida vyprávějící příběh o nešťastné lásce.  Večeře. Transfer do hotelu.

7. den:
 Individuální volno k objevování kouzel lázní, kterými je Batumi, nebo fakultativně (za příplatek na místě): nezapomenutelná plavba po Černém moři, poté tradiční chačapuri a procházka půvabnými uličkami Batumi. Večeře.  V nočních hodinách transfer na letiště do Tbilisi a odlet.

8. den:
 V ranních hodinách přílet do Prahy.

Příplatek za jednolůžkový pokoj Pevnostní město - Signagi, klášter Bodbe a návštěva místního statku s ochutnávkou vína a tradičním obědem: cca 50 EUR; (vhodná obuv podmínkou); Plavba po Černém moři, chačapuri a procházka po Batumi: cca 25 EUR.

letenku Praha – Tbilisi - Praha vč. tax a příplatků (s přestupem) 6 noclehů v hotelech *** na trase zájezdu ve městech nebo v okolí
stravování dle programu: 6 x snídaně, 6x večeře (včetně jedné s folklorním programem)
přepravu autokarem po trase zájezdu (podle počtu osob) česky mluvícího průvodce a místních průvodců

Cena nezahrnuje: další vstupy, spropitné

Na místě se vybírá povinný poplatek ve výši 90 EUR. (v den příletu do Tbilisi)

Informace o regionu

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
39 990
Ušetříte: 17 000
22 990 Celkem Podrobnosti o ceně 45 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter