phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Romantický víkend v Paříži

Výhody nabídky

  • kvalitní ubytování v atraktivní lokalitě
  • jediná nabídka na ubytování v nejužším centru Paříže

Romantický víkend v Paříži Kód: 4933

14 690PLN
Dorośli: 2 snídaně Čt 12.10 – Ne 15.10 (4 dny / 3 noci)
Itaka

Romantický víkend v Paříži Kód: 4933 Francie \ Paříž

Popis nabídky


1. den: Odlet z Prahy do Paříže . Transfer z letiště, okružní jízda Paříží pro základní seznámení s metropolí - Náměstí Svornosti, muzeum Louvre, Vítězný oblouk, nákupní třída Champs Elysées, Trocadero, slavná Eiffelova věž, Invalidovna , úchvatná katedrála Notre Dame, ..., odjezd na ubytování v oblasti Latinské čtvrti, poté individuální program. Latinská čtvrť - turisticky nejpřitažlivější část Paříže, v pěší vzdálenosti řada stěžejních památek (dominantní katedrála Notre Dame, Pantheon, Montparnasse, Martovo pole a Eiffelova věž, Invalidovna), možnost procházek a odpočinku v nedalekých klidných Lucemburských zahradách či podél Seiny.
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy... Fakultativně jízdenka na loď po Seině , v ečer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge.
3. den: Po snídani volno v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles – vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návštěva parfumerie Fragonard , pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartr e s malebným náměstím malířů Place de Tertre, bazilikou Sacré Coeur , kabaretem Moulin Rouge , individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost návštěvy kabaretu Paradis Latin , fakultativně večeře v kabaretu.
4. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy pamětihodností, muzeí, galerií, nákupy... V podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy.

- leteckou dopravu Praha - Paříž - Praha včetně tax a příplatků - transfery z/ na letiště, okružní jízda Paříží - 3 noclehy v hotelu*** s bufetovými snídaněmi, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím v Latinské čtvrti - průvodce při společném programu, plánek Paříže - pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fakultativní služby : - příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč - výlet lodí po Seině 290,- Kč (cena na místě cca 15 EUR) - večeře na lodi po Seině 2.990,- Kč - vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 1.590,- Kč - večeře (3-chodové menu Festival) + vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin 2.590,- Kč - autokarový výlet do Versailles vč. vstupu do zámku a zahrad - mládež do 26-ti let 1.290,- Kč, dospělí 1.690,- Kč Informace : Je nutné počítat s částkou na dopravu MHD z důvodů mimořádných situací v metropoli (dopravní situace, počasí apod.) Změna programu vyhrazena. Cena nezahrnuje : - vstupy do památkových objektů

Informace o regionu

Francie — Paříž

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 14 690 Celkem Podrobnosti o ceně 29 380
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter