phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Paříž - víkendy

Výhody nabídky

  • velmi příznivá cena
  • vhodné i pro individální poznávání metropole

Paříž - víkendy Kód: 4919

10 990PLN
Dorośli: 2 snídaně So 01.07 – St 05.07 (5 dní / 4 noci)
Itaka

Paříž - víkendy Kód: 4919 Francie \ Paříž

Popis nabídky


1. den : V ranních hodinách odlet pravidelnou linkou do Paříže , transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Madelaine, Opera, Invalidovna , odjezd na ubytování, volno k individuálnímu programu ve městě, ubytování, nocleh.
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě - Eiffelova věž, výlet lodí po Seině, muzea ..., večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge , ubytování, nocleh.
3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě nebo fakultativní polodenní výlet do Versailles vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, návštěva parfumerie Fragonard , pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre , bazilikou Sacré Coeur , kabaretem Moulin Rouge , individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Paradis Latin , ubytování, nocleh.
4.den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy ... v podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy. *U pětidenních zájezdů:
1. den: V ranních hodinách odlet pravidelnou linkou do Paříže , transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Madelaine, Opera, Invalidovna , odjezd na ubytování, volno k individuálnímu programu ve městě - Eiffelova věž, muzea..., ubytování, nocleh.
2. den : Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy..., fakultativně jízdenka na loď po Seině, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge , ubytování, nocleh.
3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, návštěva parfumerie Fragonard , pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre, bazilikou Sacré Coeur, kabaretem Moulin Rouge, individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Paradis Latin, ubytování, nocleh.
4. den: Po snídani celodenní volno k individuálnímu programu v Paříži k návštěvám pamětihodností, muzeí, galerií, nákupům nebo k návštěvě vyhlášených parků - Disneylandu či Asterixparku..., ubytování, nocleh.
5. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy pamětihodností, muzeí, galerií, nákupy... V podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

- leteckou dopravu Praha–Paříž–Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků - transfery z/na letiště a okružní jízdu - služby delegáta dle programu - 3/4 noclehy v hotelu *** s kontinentální snídaní, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím ve vnitřní Paříži a v dosahu metra - pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Fakultativní služby : • jízdenka na loď po Seině 290,- Kč (cena na místě cca 15 EUR) • výlet do Versailles vč. vstupu do zámku a zahrad - mládež do 26 let 1.290,- Kč - dospělí 1.690,- Kč • vstupenka do kabaretu Moulin Rouge +1/2 lahve šampaňského 3.190,- Kč • vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 1.590,- Kč • příplatek za jednolůžkový pokoj 2.990,- Kč (3 noci)/3.990,- Kč (4 noci) Informace : Změna programu a hotelu vyhrazena. Cena nezahrnuje : - vstupy do památkových objektů

Informace o regionu

Francie — Paříž

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
13 290 -17%
10 990 Celkem Podrobnosti o ceně 21 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter