phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> > >

Korsika - Sardinie

Výhody nabídky

  • návštěva nejkrásnějších středomořských ostrovů
  • pohodlná letecká doprava

Korsika - Sardinie Kód: 4820

25 470PLN
Dorośli: 2 polopenze Ne 27.08 – Ne 03.09 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Korsika - Sardinie Kód: 4820 Francie \ Korsika

Bologna/Korsika/Bastia/Corte/Calanche/Porto/Ajaccio/Bonifacio/Sardinie/Smaragdové pobřeží/Porto Cervo/Palau/La Maddalena/Costa Paradiso/Castelsardo/Alghero/Tharros/San Salvatore/Barumini/Su Nuraxi/Cagliari

Popis nabídky


1. den: Odlet z Prahy do Bologni dle aktuálního letového řádu, transfer do hotelu, ubytování, večeře.
2. den: Po snídani odjezd do přístavu a nalodění na trajekt na Korsiku , cca čtyřhodinová plavba Ligurským mořem do korsické Bastie . V poledních hodinách připlutí do Bastie, vylodění, pěší prohlídka Bastie s průvodcem - přístav, náměstí St-Nicolas, radniční náměstí, kostel St-Jean-Baptiste vévodící starému přístavu, citadela ze 16. století. Odpoledne odjezd autokarem na západní pobřeží Korsiky, cestou zastávka v Corte - prohlídka srdce Korsiky, jediné větší vnitrozemnské město s hradem stojícím na vysoké skále. Ubytování, večeře.
3. den: Po snídani celodenní výlet do oblasti národního parku Calanche - nejkrásnější část ostrova s "červenými" útesy a romantickými zálivy s malými plážemi (UNESCO), Porto - zastávka k prohlídce městečka v portském zálivu, volno k odpočinku a koupání, odjezd na ubytování, večeře.
4. den: Po snídani odjezd do Ajjaccia , hlavního města Korsiky, rodného města Napoleona, odpoledne přejezd na nejjižnější bod ostrova do Bonifacia , korsického "Gibraltaru", tyčícího se na vápencových skalách nad mořem - prohlídka města s průvodcem - schodiště krále Aragonského, gotický kostel v areálu citadely, staré město, v podvečerních hodinách trajekt lodí na Sardinii do přístavu Santa Teresa , vylodění, odjezd na ubytování, večeře.
5. den: Po snídani celodenní výlet na Smaragdové pobřeží - jedna z nejlepších a nejluxusnějších rekreačních oblastí Středomoří nesoucí název odvozený od nádherných barev moře - Porto Cervo - prohlídka metropole oblasti s jedním z nejhezčích přístavů Středomoří s pohádkovými plachetnicemi či luxusními jachtami, oblíbené středisko světových celebrit, přístavní město Palau s pevností s jedinečným výhledem na moře, odjezd lodí z města na jediný trvale obydlený ostrov stejnojmenného souostroví La Maddalena , národní park unikátních kamenných útvarů, prohlídka města s Piazza del Comando, kostelem Maří Magdalény s dary admirála Nelsona, návrat na Sardinii, návrat do hotelu, ubytování, večeře.
6. den: Po snídani odjezd podél pobřeží Costa Paradiso (s případnou možností koupání) do oblíbeného turistického střediska Castelsardo - městečko vystavěné vysoko na skále nad mořem se zbytky hradeb a hradem z 12. století, prohlídka města s řadou historických památek, středověkými uličkami, obchody s ručně vyráběnými suvenýry místní produkce, katedrála San Antonio Abate, kostel Santa Maria delle Grazie, volno. Přejezd do jednoho z nejkrásnějších sardinských měst Alghero , sardinské Barcelony, města korálových šperků - procházka po dochovalém opevnění města s výhledy na Capo Caccia , katedrála a kostel San Francesco, nejkrásnější ukázky katalánské architektury na Sardinii. Ubytování v oblasti Oristana, večeře.
7. den: Po snídani odjezd na poloostrov Sinis , návštěva starověkého města Tharros , památky na féničany, kartagince a římany - lázně, chrámy, aréna, nekropole. Kostel San Giovanni di Sinis, nejstarší ranně křesťanský kostel na ostrově. Krátká zastávka v poutní vesnici San Salvatore, která sloužila jako kulisy pro italské spagetti westerny, přejezd do vesničky Barumini, v jejíž blízkosti se nachází nejvýznamnější prehistorické sídlo Su Nuraxi sestávající z nuragů - masivních věžovitých staveb ostrovní kultury z doby bronzové a železné, odjezd do Cagliari - návštěva správního střediska Sardinie s řadou historických památek - amfiteátr z dob římských, královská zbrojnice, pisánské věže, katedrála, bastion San Remi..., prohlídka města, ubytování v oblasti, večeře.
8. den: Po snídani dle časových možností individuální volno v Cagliari na návštěvu muzeí, galerií a nákupy. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

- leteckou dopravu Praha - Bologna/ Cagliari - Praha včetně tax a příplatků - trajekty uvedené v programu - dopravu autokarem dle programu zájezdu - 7 noclehů v hotelech**/*** s polopenzí s rozšířenými kontinentálními snídaněmi, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím - průvodce po dobu zájezdu - korsickou taxu - pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fakultativní služby : - příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč Informace : Změna programu vyhrazena Cena nezahrnuje : - vstupy do památkových objektů - pobytovou taxu v Itálii cca 2-6 euro/noc

Informace o regionu

Francie — Korsika

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 25 470 Celkem Podrobnosti o ceně 50 940
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter