phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

To nejlepší z Egypta s plavbou po Nilu a návštěvou pyramid

Výhody nabídky

To nejlepší z Egypta s plavbou po Nilu a návštěvou pyramid Kód: 3036

20 990PLN
Dorośli: 2 dle programu Ne 13.10 – Ne 20.10.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

To nejlepší z Egypta s plavbou po Nilu a návštěvou pyramid Kód: 3036 Egypt

Hurghada – Luxor - Karnak – plavba po Nilu - Edfu – Kom Ombo - Asuán - Abu Simbel (fakult.) - Káhira

Popis nabídky

Program zájezdu (
4-denní plavba po Nilu):
1. den: Odlet z ČR do Hurghady, následuje transfer autokarem do Luxoru, nalodění a oběd na lodi, návštěva a prohlídka chrámů v Karnaku a v Luxoru, večeře a nocleh na lodi.
2. den: Snídaně, prohlídka západního břehu - chrámu královny Hatšepsut, jediné ženy starého Egypta s titulem faraóna, dále Údolí králů s možností návštěvy unikátních hrobek faraónů Nové říše, následuje krátká zastávka u Memnonových kolosů, návštěva alabastrové dílny, oběd, odpoledne volno, večeře a nocleh na lodi.
3. den: Snídaně, pokračování v plavbě do Edfu - prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, svatyně chrámu je jednou z nejlépe dochovaných kultovních staveb faraonského Egypta, oběd a pokračování plavby do Kom Ombo, večeře a nocleh na lodi.
4. den: Po snídani prohlídka chrámu v Kom Ombo - dvojí chrám krokodýlího boha Sobeka a sokolího boha Hóra, oběd na lodi a pokračování plavby do Asuánu, večeře a nocleh na lodi.
5. den: Snídaně, dopoledne individuální volno nebo možnost fakultativního autokarového výletu ke slavným skalním chrámům Abu Simbel (odjezd v brzkých ranních hodinách). Tato unikátní památka stojící na hranici Egypta a Súdánu, byla zachráněna pomocí UNESCO rozřezáním a přenesením ze dna Asuánské přehrady. Následuje návštěva chrámu v Philae - chrám bohyně Isis, odpoledne vylodění a odjezd autokarem do Hurghady, ubytování s all inclusive, večeře a nocleh v hotelu.
6. den: Časně ráno odjezd autokarem do hlavního města Egypta - Káhiry, následuje prohlídka Egyptského muzea s klenoty starověkého Egypta, mj. poklad Tutanchamonova hrobu, jeho posmrtná maska nebo sál s mumiemi. Následuje odjezd k prohlídce jednoho ze sedmi divů světa, velkých pyramid v Gíze (největší je Cheopsova pyramida, dále Chefrénova a Mykerínova, možnost individuální prohlídky jedné z nich) a Sfingy s údolním chrámem, návštěva dílny na výrobu papyru a parfémů. Odpoledne odjezd autokarem do Hurghady, ubytování s all inclusive, večeře a nocleh v hotelu.
7. den: Volno v Hurghadě s možností koupání u Rudého moře, ubytování v hotelu, all inclusive. Možnost zakoupení fakultativního výletu lodí na ostrov Giftun s možností potápění a šnorchlování.
8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet do ČR.

* 3 noclehy v Hurghadě v hotelu 4* s all inclusive * 4 noclehy na lodi 4* s plnou penzí dle programu * stravování dle programu zájezdu * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery dle programu na místě * vstupy dle programu * česky mluvící místní průvodce * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fakultativní služby: * fakultativní výlet autokarem na Abu Simbel 2 290,- Kč/os. * fakultativní výlet na ostrov Giftun 990,- Kč/os. * příplatek na jednolůžkový pokoj 2 990,- Kč/os. * příplatek za ubytování v hotelu 5* s all inclusive v Hurghadě 1 990,- Kč/os. Informace: PROHLÍDKA A VSTUPY DLE PROGRAMU BĚHEM PLAVBY PO NILU V CENĚ! Pro občany s českým pasem je k vycestování do Egypta nutný cestovní pas platný ještě min. 6 měsíců po návratu z Egypta. Změna programu dle aktuální situace v místě vyhrazena. Cena nezahrnuje: * spropitné (místní personál, průvodce, řidiči) * vízum, které je možné zakoupit na letišti po příletu do Hurghady za poplatek cca 25 USD

Informace o regionu

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
22 990 -9%
20 990 Celkem Podrobnosti o ceně 41 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter