phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> > >

Okruh Severním Egyptem

Výhody nabídky

 • novinka na trhu
 • návštěva Alexandrie
 • prohlídka Káhiry spojená s návštěvou Egyptského muzea
 • el Alamein
 • oáza Síwa

Okruh Severním Egyptem Kód: MUH2ACM

23 499PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Po 03.06 – Po 10.06.24
Itaka

Okruh Severním Egyptem Kód: MUH2ACM Egypt / Marsa Matrouh

Jedinečný poznávací zájezd po krásách Severního Egypta

Popis nabídky

1. DEN
 Odlet z Prahy do Marsa Matrouh, transfer do hotelu, ubytování s programem all inclusive.
2.DEN
Snídaně v hotelu, transfer autobusem z Marsa Matrouh do Alexandrie.nidaně. Volný den nebo fakultativně výlet do Alexandrie.Navštěva Alexandrie - jednoho z nejdůležitějších egyptských přístavů, druhého největšího města Egypta. Město je pojmenováno po svém zakladateli Alexandru Velikém. Jako sídlo Ptolemaiovců se Alexandrie rychle stala jedním z největších měst helénské civilizace. V městě s jedinečnou historií navštívíte citadelu Qaitbey a taktéž katakomby Kom El Shogafa. Katakomby Kom El Shogafa se skládají z řady alexandrijských hrobek, soch a archeologických předmětů faraonského pohřebního kultu s helénistickými a raně imperiálními římskými vlivy. Dále navštívíte Pompejský monument, Alexandrijskou knihovnu/zvenčí/ a proslavený římský amfiteátr. Oběd v místní restauraci, návrat do hotelu, večeře a nocleh.
3. DEN
Snídaně v hotelu. Odjezd z Alexandrie do Káhiry kde Vás čeká prohlídka největších a nejzajímavějších míst v Káhiře. Návštěva Gízy, kde se nalézají největší a nějznámější památky starověkého Egypta. Navštěva Sfingy, taktéž návštěva pyramid/zvenčí/ - jednoho ze sedmi divů světa, dílny na papyrus a klenotnictví spojené s obědem jedné z nejvyhlášenějších místích restaurací. Po obědě návrat na hotel, volný čas/možnost nákupů/, večeře a nocleh. 
4. DEN
Snídaně v hotelu, poté návštěva slavného Egyptského muzea, Citadely Salah el-Din,Khan el Khalili. Khan el Khalili je proslavený market v historickém centru Káhiry, kde budete mít volný čas na procházku a nákup místních specialit a dárku. Po obědě odjezd na hotel, večeře a nocleh v Káhiře.
5. DEN
Snídaně v hotelu, odjezd na prohlídku proslavených památek Sakara a Memphis,místo kde úspěšné pracují naší egyptologové po více než 30 let a dosáhli zde fenomenálních výsledků. Následně je připraven oběd v místní restauraci, poté transfer zpět do Kahiry, večeře a nocleh v hotelu.
6.DEN
Snídaně v hotelu, přejezd autobusem z Káhiry do oblasti El Alamein.Toto místo proslulo za 2. světové války  legendární bitvou odehrávající se mezi vojsky Osy a Spojenci.Bitvu připomíná jak válečné hřbitovy takruzné mamátníky. Návštívite vojenské muzeu v Al Alamain, i s hřbitovy Commonwealthu, německého a italského hřbitova.Odjezd do hotelu v oblasti marsa Matrouh večeře a nocleh v hotelu.
7. DEN
Odjezd do oázy Síwa. Oáza Síwa je řazena mezi nejkrásnější oázy v Egyptě a proto rozhodně stojí za návštěvu. Nachází se 50 km od libyjských hranic a 200 km od Středozemního moře. Je to jedinečné místo kde plné památek a kde stále mužete naleznout původní berberské obyvatele. odjezd k návštěvě jedné z dominant Síwi -  Gebal el Mawta (Hora mrtvých). Na vrcholu této hory se nacházi pohřebiště s hrobkami, které jsou jak z období starověkého Egypta tak také z doby Řecka a Říma. Další pamětihodnosti, které navštívíte je Amunův chrám v kterém také pobýval Alexandr Veliký, Kleopatřino oko/možnost koupání/.   Následuje odjezd na jízdu v jeepech po pouštních dunách s návštěvou (cca 2 hodiny) s návštěvou horkých pramenů. Po obědě, odpolední návštěva města Síwa spojená s návštěvou citadely a místních trhů.Návrat do Marsa Matrouh, večeře a nocleh v hotelu.
8. DEN
Snídaně v hotelu poté transfer na letiště Marsa Matrouh a odlet do Prahy. Klienti, kteří mají zakoupený navazující pobyt jedou na letiště a poté mají transfer z letiště do vybraného hotelu.

3 noclehy v Marsa Matrouh v4*- 5*hotelu s allinclusive
1 nocleh v Alexandrii v 4* hotelu s polopenzí
3 noclehy v Káhiře v 4* hotelu s polopenzí
transfery po celou dobu zájezdu
leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a poplatků

Výlety lze platit pouze na místě u průvodce.Lze platit v dolarech, eurech nebo kreditní kartou, nelze platit v českých korunách.

cena nezahrnuje:

Alexandria:
The fort Qaitbey,katakomby Kom El Shoqafa, římský amfiteatr a zahrady Mantazah, s obědem
cena cca – 60,00 USD za osobu./ česky mluvící průvodce/

Káhira:
návštěva tří pyramid, Sfingy, papirusovéhoa obchodu a klenotnictví taktéž Egyptského muzea, Citadely of Salah el- Din,Khan el Khakali, Sakary a Memphisu, oběd. 
cena cca – 95,00 USD za osobu/ česky mluvící průvodce/

El Alamain :
cena – 30,00 US za osobu / český průvodce/

Oázy Siwa:
Návštěva hory smrti, chrámu Alexandra velikého, Kleopatřino jezero, pouštní Jeep safary, oběd, návšteva citadely a trhů.
cenaAlexandria:
The fort Qaitbey,katakomby Kom El Shoqafa, římský amfiteatr a zahrady Mantazah, s obědem
cena cca – 105,- USD za osobu./ česky mluvící průvodce/


Spropitné cca 35 USD/osoba

Minimální počet ůčastníků je 8 osob.
Změna programu vyhrazena.

Informace o regionu

Egypt — Marsa Matrouh

Mapa

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 23 499 Celkem Podrobnosti o ceně 46 998
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter