phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře 8 dní

Výhody nabídky

Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře 8 dní Kód: 4777

18 851PLN
Dorośli: 2 dle programu Ne 08.09 – Ne 15.09.19 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře 8 dní Kód: 4777 Egypt

Hurghada - Káhira (fakult.) - Asuán - Abu Simbel (fakult.) - plavba po Nilu - Kom Ombo - Edfu - Luxor - Karnak

Popis nabídky

Program zájezdu (
3-denní plavba po Nilu):
1. den: Odlet z Prahy do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování s programem all inclusive, volno, večeře a nocleh.
2. den: Volno v Hurghadě s možností koupání u Rudého moře, all inclusive. Možnost zakoupení fakultativního výletu do Káhiry (jednodenní) nebo výletu na ostrov Giftun s možností potápění a šnorchlování.
3. den: Časně ráno odjezd autokarem do Asuánu, nalodění a oběd na lodi, návštěva chrámu v Philae - chrám bohyně Isis, volno, večeře a nocleh na lodi.
4. den: Snídaně, individuální volno nebo fakultativní autokarový výlet ke slavným skalním chrámům Abu Simbel (odjezd v časných ranních hodinách). Tato unikátní památka stojící na hranici Egypta a Súdánu, byla zachráněna pomocí UNESCO rozřezáním a přenesením ze dna Asuánské přehrady. Následuje plavba do Kom Ombo, večeře a nocleh na lodi.
5. den: Po snídani prohlídka chrámu v Kom Ombo - dvojí chrám krokodýlího boha Sobeka a sokolího boha Hóra, pokračování v plavbě do Edfu - prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi, svatyně chrámu je jednou z nejlépe dochovaných kultovních staveb faraonského Egypta, oběd, pokračování plavby do Luxoru, večeře a nocleh na lodi.
6. den: Snídaně, vylodění a prohlídka západního břehu - chrámu královny Hatšepsut, jediné ženy starého Egypta s titulem faraóna, dále Údolí králů s možností návštěvy unikátních hrobek faraónů Nové říše, následuje krátká zastávka u Memnonových kolosů, návštěva alabastrové dílny. Následuje oběd a pokračování na východní břeh - prohlídka chrámů v Luxoru a Karnaku, největšího chrámového komplexu boha Amona v Egyptě budovaného nepřetržitě po dobu 2000 let. Odpoledne transfer autokarem zpět do Hurghady, ubytování, večeře a nocleh vhotelu.
7. den: Volno v Hurghadě s možností koupání u Rudého moře, all inclusive.
8. den: Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

* 4 noclehy v Hurghadě v hotelu **** s all inclusive * 3 noclehy na lodi **** s plnou penzí dle programu * stravování dle programu zájezdu * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery dle programu na místě * vstupy dle programu * česky mluvící místní průvodce * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fakultativní služby: * fakultativní výlet autokarem na Abu Simbel 2290 Kč * fakultativní jednodenní výlet autokarem do Káhiry 2590 Kč * fakultativní výlet na ostrov Giftun 990 Kč * příplatek za jednolůžkový pokoj 2990 Kč * příplatek za ubytování v hotelu ***** s all inclusive v Hurghadě 2990 Kč Informace: PROHLÍDKA A VSTUPY DLE PROGRAMU BĚHEM PLAVBY PO NILU V CENĚ! Pro občany s českým pasem je k vycestování do Egypta nutný cestovní pas platný ještě min. 6 měsíců po návratu z Egypta. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Možnost dokoupení hotelu vyšší kategorie s all inclusive v Hurghadě. Změna programu dle aktuální situace v místě vyhrazena. Cena nezahrnuje: Cena nezahrnuje vízum, které je možné zakoupit po příletu na letišti v Egyptě (cca 25 USD), spropitné (místní personál, průvodce, řidiči).

Informace o regionu

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 490 -8%
18 851 Celkem Podrobnosti o ceně 37 702
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter