phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Čína - Japonsko

Výhody nabídky

Čína - Japonsko Kód: 448

PLN
Itaka

Čína - Japonsko Kód: 448 Čína \ Japonsko

Peking | Tokio | Kjóto | Osaka

Popis nabídky


1.den:
Odlet z Prahy s přestupem do Číny.

2.den:
Přílet v odpoledních do Pekingu, po celních a pasových formalitách odjezd do hotelu, ubytování. Večeře, nocleh.

3.den:
Ráno po snídani navštívíme manufakturu na řezbu do Jadeitu a poté vyjedeme do průsmyku Badaling, kde je zpřístupněná část Velké čínské zdi. Nezapomenutelné dojmy zanechá jistě procházka po tomto monumentálním díle staré Číny. Po obědě v odpoledních hodinách navštívíme jednu z hrobek Mingů a projdeme se po cestě mrtvých duší.Po příjezdu do města následuje večeře ve specializované restauraci, která má licenci na tradiční místní pokrm Pekingskou kachnu. Fakultativní možnost večerního okruhu po městě s návštěvou nočního trhu a nasvíceného Náměstí nebeského klidu. Nocleh v hotelu.

4.den:
Po snídani se začneme seznamovat s Pekingem a jeho pamětihodnostmi. Začneme návštěvou největšího náměstí na světě, Náměstí nebeského klidu, odtud projdeme monumentální rozlohou Zakázaného města. Po obědě pokračujeme prohlídkou Letního paláce, ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Csch´Si. Na zpáteční cestě do Pekingu se zastavíme v manufaktuře na zpracování perel. Večeře,fakultativně možnost návštěvy tradiční číské opery. Nocleh v hotelu.

5.den:
Po snídani nás čeká návštěva největšího tibetského kláštera mimo Tibet - Jong- che-gong, kde uvidíme mimo jiné největší dřevěnou sochu Budhy na světě vytesanou z obrovského kmene santálového dřeva a dále se projedeme oblastí starého Pekingu na rikšách a prohlédneme si starý Peking z Bubnové věže.Po obědě pokračujeme k návštěvě místní ZOO, kde se setkáme se symbolem Číny a zároveň symbolem živočichů ohrožených vyhynutím pandou velkou a dále pokračujeme do Chrámu nebes, kde se odehrávaly tradiční císařské obřady. Na závěr navštívíme Kliniku tradiční čínské medicíny, kde se můžeme seznámit se školou, jež dodnes úspěšně soupeří s klasickou medicínou, večeře, nocleh.

6.den:
Snídaně, odjezd na letiště a odlet do Tokia. Přílet, celní a pasové odbavení. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

7.den:
Po snídani okruh po Tokiu, vychutnáme si nevšední pohled na město z výšin televizní věže a projdeme se Ginzou. Po obědě navštívíme chrám Meidži zasvěcený památce císaře reformátora a chrám Sesodži, kde na každém kroku dýchá slavná historie. Večeře, nocleh.

8.den:
Snídaně, odjezd k návštěvě Národního parku Fuji, kde při dobrých možnostech vyjedeme na 5.zastávku přímo na úbočí tohoto symbolu Japonska. Navštívíme i blízkou geotermální rezervaci, kde můžeme obdivovat netušené síly země. Odjezd superexpresem Nozomi do Kjóta. I během cesty vlakem můžete vychutnat nezapomenutelné motivy jedné z nejčastěji fotografovaných scenerií hory Fudži. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.

9.den:
Po snídani se seznámíme s nejkrásnějšími památkami Kjóta, navštívíme další symbol Japonska hrad Nindžó, starý císařský palác, romantický Zlatý a Stříbrný pavilonek i úctyhodný zástup božstev v chrámu Sandzusangadi. Oběd během programu, v pozdních odpoledních hodinách přejezd do Osaky, ubytování, večeře, nocleh.

10.den:
Snídaně, poté návštěva dalšího ze symbolů Japonska – hradu v Osace, při dobrých časových podmínkách navštívíme ještě svatyni Sumijoši a při cestě na letiště projedeme podél úctyhodného obchodního přístavu. Transfer na letiště a odlet do Prahy ve večerních hodinách.

11.den:
Přílet do ČR.

• leteckou dopravu v turistické třídě vč. tax a příplatků
• ubytování v 3* hotelech se snídaní
• dopravu a transfery po trase, včetně vlakových jízdenek
• stravování dle programu
• vstupy a výlety dle programu
• průvodce + místní průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/99Sb.

Fakultativní služby: • vízum 2.500,- Kč, na požádání zajistíme Informace: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Cena nezahrnuje: • spropitné (personál, místní průvodce, řidič)

Informace o regionu

Čína — Japonsko

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter