phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Čína vysokorychlostními vlaky

Výhody nabídky

  • Poznejte zemi s tisíciletou historií netradičně - z pohodlí čínských rychlovlaků. Zemi, která okouzluje a inspiruje ostatní svět již více jak 3.000 let. Šanghaj, Peking a Xi´an. Tři města se zcela odlišným rázem života.

Čína vysokorychlostními vlaky Kód: 452

51 930PLN
Dorośli: 2 dle programu St 11.10 – Čt 19.10 (9 dní / 7 nocí)
Itaka

Čína vysokorychlostními vlaky Kód: 452 Čína

Šanghaj | Peking | Xian

Popis nabídky


1.den: Odlet z Prahy s přestupem do Šanghaje .
2.den: Přílet v ranních hodinách do Šanghaje a odjezd do města jedinou železnicí využívající magnetické levitace Maglev, která trasu 30 km projede při provozu ve špičkách za 7 minut, kdy na krátkém úseku vyvine rychlost 431km/hod. Oběd. Pokračujeme k prohlídce města, kde navštívíme ekonomickou zónu Bund i atmosférou staré Evropy dýchající pobřežní promenádu, odkud podnikneme plavbu po řece, z níž teprve můžeme vychutnat nezapomenutelnou atmosféru tohoto nevšedního města. V odpoledních hodinách se též projdeme po pěší zóně Nankin Road , nejvýznamnější promenádě města. Transfer do hotelu, večeře. Nocleh.
3.den: Snídaně, v dopoledních hodinách navštívíme Juanské zahrady , oázu zeleně přímo v centru města, kde poznáme nenapodobitelnou atmosféru čínských zahrad. Následuje návštěva chrámu J adeitového Budhy . Po obědě zůstaneme ještě chvíli na tržišti a pak navštívíme Šanghajské muzeum, kde je uložena nejvýznamnější sbírka Číny připomínající slávu Říše středu. Po večeři možnost návštěvy akrobatické show (za příplatek), kde shlédnete jednu z nejvýznamnějších akrobatických škol světa. Nocleh.
4.den: Po snídani následuje přejezd superexpresem do Pekingu. Transfer do hotelu, oběd. Odpoledne prohlídka Zakázaného města . Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
5.den: Ráno po snídani navštívíme manufakturu na řezbu do Jadeitu a poté vyjedeme do průsmyku Badaling, kde je zpřístupněná část Velké čínské zdi. Nezapomenutelné dojmy v nás zanechá jistě procházka po tomto monumentálním díle staré Číny. Po obědě, v odpoledních hodinách, navštívíme jednu z hrobek Mingů a projdeme se po cestě mrtvých duší. Po příjezdu do města následuje večeře ve specializované restauraci, která má licenci na tradiční místní pokrm Pekingskou kachnu. Fakultativní možnost večerního okruhu po městě s návštěvou nočního trhu a nasvíceného Náměstí nebeského klidu. Nocleh v hotelu.
6.den: Snídaně, dopoledne navštívíme ZOO , kde se setkáme se symbolem Číny a zároveň symbolem živočichů ohrožených vyhynutím pandou velkou . Oběd. Po obědě pokračujeme prohlídkou Letního paláce , ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Csch´Si a Náměstí nebeského klidu . Večeře,kung-fu show,nocleh.
7.den: Po snídani nás čeká návštěva největšího tibetského kláštera mimo Tibet - Jong- che-gong , kde uvidíme mimo jiné největší dřevěnou sochu Budhy na světě udělanou z obrovského kmene santálového dřeva a dále pokračujeme do Chrámu nebes , kde se odehrávaly tradiční císařské obřady. Na závěr navštívíme Kliniku tradiční čínské medicíny, kde se můžeme seznámit se školou, jež dodnes úspěšně soupeří s klasickou medicínou. Odjezd na nádraží a přejezd superexpresem do Xianu . Nocleh.
8.den: Po snídani následuje návštěva muzea Terakotové armády , jednoho z nejvýznamnějších historických nálezů v Číně. Po obědě navštívíme park Chua-čching s jeho lázeňskými bazény, které nechal jeden z císařů dynastie Tang vybudovat pro svou konkubínu Perlu, dle pověsti nejkrásnější ženu čínské historie a vesnici Banpo, vykopávky a částečná rekonstrukce obydlí dávných kultur. Pokračujeme k návštěvě dalšího historického monumentu Velké husí pagody , která byla zřízena pro uschování svitků obsahujících základy buddhismu přinesené sem z Indie (vstup do samotné pagody - fakultativně, není zahrnut v ceně). Večeři máme zajištěnu spolu s ukázkami historických tanců a prvků čínského divadla – hostina z dynastie Tang. Nocleh v hotelu.
9.den: V dopoledních hodinách odlet a přílet do Prahy.

• leteckou dopravu v turistické třídě vč. tax a příplatků • dopravu a transfery po trase, včetně vlakových jízdenek • stravování dle programu • ubytování ve 3* - 4* hotelích • vstupy a výlety dle programu • průvodce Čedoku + místní průvodce • pojištění dle zákona č. 159/99Sb.

Fakultativní služby : • vízum 2.500,- Kč, na požádání zajistíme Informace : Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Cena nezahrnuje : • spropitné (personál, místní průvodce, řidič)

Informace o regionu

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 51 930 Celkem Podrobnosti o ceně 103 860
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter