phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Čína - Japonsko

Výhody nabídky

Čína - Japonsko Kód: 448

PLN
Itaka

Čína - Japonsko Kód: 448 Čína

Peking | Tokio | Kjóto | Osaka

Popis nabídky


1.den: Odlet z Prahy s přestupem do Číny.
2.den: Přílet v odpoledních do Pekingu, po celních a pasových formalitách odjezd do hotelu, ubytování. Večeře, nocleh.
3.den: Ráno po snídani navštívíme manufakturu na řezbu do Jadeitu a poté vyjedeme do průsmyku Badaling , kde je zpřístupněná část Velké čínské zdi . Nezapomenutelné dojmy zanechá jistě procházka po tomto monumentálním díle staré Číny. Po obědě v odpoledních hodinách navštívíme jednu z hrobek Mingů a projdeme se po cestě mrtvých duší. Po příjezdu do města následuje večeře ve specializované restauraci, která má licenci na tradiční místní pokrm Pekingskou kachnu. Fakultativní možnost večerního okruhu po městě s návštěvou nočního trhu a nasvíceného Náměstí nebeského klidu . Nocleh v hotelu.
4.den: Po snídani se začneme seznamovat s Pekingem a jeho pamětihodnostmi. Začneme návštěvou největšího náměstí na světě, Náměstí nebeského klidu , odtud projdeme monumentální rozlohou Zakázaného města . Po obědě pokračujeme prohlídkou Letního paláce , ležícího na malebném jezeře uprostřed pahorků nedaleko hlavního města, kde můžeme obdivovat nejdelší dřevěný koridor na světě či zajímavou mramorovou loď císařovny Csch´Si . Na zpáteční cestě do Pekingu se zastavíme v manufaktuře na zpracování perel. Večeře, fakultativně možnost návštěvy tradiční číské opery. Nocleh v hotelu.
5.den: Po snídani nás čeká návštěva největšího tibetského kláštera mimo Tibet - Jong- che-gon g, kde uvidíme mimo jiné největší dřevěnou sochu Budhy na světě vytesanou z obrovského kmene santálového dřeva a dále se projedeme oblastí starého Pekingu na rikšách a prohlédneme si starý Peking z Bubnové věže. Po obědě pokračujeme k návštěvě místní ZOO , kde se setkáme se symbolem Číny a zároveň symbolem živočichů ohrožených vyhynutím pandou velkou a dále pokračujeme do Chrámu nebes , kde se odehrávaly tradiční císařské obřady. Na závěr navštívíme Kliniku tradiční čínské medicíny, kde se můžeme seznámit se školou, jež dodnes úspěšně soupeří s klasickou medicínou, večeře, nocleh.
6.den: Snídaně, odjezd na letiště a odlet do Tokia . Přílet, celní a pasové odbavení. Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.
7.den: Po snídani okruh po Tokiu , vychutnáme si nevšední pohled na město z výšin televizní věže a projdeme se Ginzou. Po obědě navštívíme chrám Meidži zasvěcený památce císaře reformátora a chrám Sesodži , kde na každém kroku dýchá slavná historie. Večeře, nocleh.
8.den: Snídaně, odjezd k návštěvě Národního parku Fuji , kde při dobrých možnostech vyjedeme na 5.zastávku přímo na úbočí tohoto symbolu Japonska. Navštívíme i blízkou geotermální rezervaci, kde můžeme obdivovat netušené síly země. Odjezd superexpresem Nozomi do Kjóta . I během cesty vlakem můžete vychutnat nezapomenutelné motivy jedné z nejčastěji fotografovaných scenerií hory Fudži . Ubytování v hotelu, večeře, nocleh.
9.den: Po snídani se seznámíme s nejkrásnějšími památkami Kjóta, navštívíme další symbol Japonska hrad Nindžó , starý císařský palác, romantický Zlatý a Stříbrný pavilonek i úctyhodný zástup božstev v chrámu Sandzusangadi. Oběd během programu, v pozdních odpoledních hodinách přejezd do Osaky , ubytování, večeře, nocleh.
10.den: Snídaně, poté návštěva dalšího ze symbolů Japonska – hradu v Osace , při dobrých časových podmínkách navštívíme ještě svatyni Sumijoši a při cestě na letiště projedeme podél úctyhodného obchodního přístavu. Transfer na letiště a odlet do Prahy ve večerních hodinách.
11.den: Přílet do ČR.

• leteckou dopravu v turistické třídě vč. tax a příplatků • ubytování v 3* hotelech se snídaní • dopravu a transfery po trase, včetně vlakových jízdenek • stravování dle programu • vstupy a výlety dle programu • průvodce + místní průvodce • pojištění dle zákona č. 159/99Sb.

Fakultativní služby : • vízum 2.500,- Kč, na požádání zajistíme Informace : Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Cena nezahrnuje : • spropitné (personál, místní průvodce, řidič)

Informace o regionu

V současné době není k dispozici

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 800 112 112
  • pondělí–neděle: 8:00 - 21:00 / 7

Sdílet

Facebook Google+

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter