phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Argentina - Brazílie - Chile - Uruguay

Výhody nabídky

  • čtyři jihoamerické země v rámci jediného zájezdu
  • metropole, příroda, pamětihodnosti, koupání

Argentina - Brazílie - Chile - Uruguay Kód: GIG2972

99 990PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu Po 16.11 – Po 30.11.20 (15 dní / 12 nocí)
Itaka

Argentina - Brazílie - Chile - Uruguay Kód: GIG2972 Brazílie / Argentina / Chile

Rio de Janeiro / vodopády Iguazu/Buenos Aires / Colonia del Sacramento (Uruguay) Mendoza / Santiago de Chile

Popis nabídky


1. den:
 Odlet (s přestupy) z Prahy do Rio de Janeiro.
2. den:
Přílet a následný transfer do hotelu. Individuální volno, možnost koupání na věhlasné pláži Copacabana. Nocleh.
3. den:
Snídaně. Celodenní výlet. Nejprve odjedeme do čtvrti Cosme Velho a následně ozubnicovou železnicí pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Oběd. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Nocleh.
4. den:
Snídaně. Volný den. Individuální volno, možnost koupání na věhlasné pláži Copacabana či Ipanema. Nocleh v Rio de Jainero.
5. den:
Snídaně. Individuální volno a následný transfer na letiště a odlet do Foz do Iguacu. Ubytování a nocleh.
6. den:
Snídaně. Návštěva vodopádů Iguazú (v portugalštině se nazývají Iguacu). Procházkou subtropickým pralesem se dostaneme do samého centra parku. Zdejší vyhlídky jak na brazilské, tak i argentinské straně skýtají panoramatické výhledy na hřmící vodopády (až 80 metrů vysoké). Nezapomenutelným vodopádem je Garganta del Diablo (Ďáblovo hrdlo). Nocleh v Puerto Iguazú.
7. den:
Snídaně a během dne odlet do Buenos Aires. Ubytování, nocleh.
8. den:
Snídaně. Polodenní prohlídka města během které jistě nevynecháme hlavní náměstí Plaza de Mayo s prezidenským palácem Casa Rosada, metropolitní operu Teátro Colon či nejstarší rezidenční čtvrt v Buenos Aires- San Telmo, Recoleta s prosnulým hřbitovem, místem posledního odpočinku Evy Peron. Přístavní čtvrť La Boca láká návštěvníky přízračnými barevnými plechem potaženými domky, dříve čtvrť evropských přistěhovalců a nyní místních umělců.Fakultativně večeře s představením argentinského tanga. Nocleh.
9. den:
Snídaně. Celodenní výlet do Estancie s folklorním a Gaucho show. V ceně výletu oběd s ochutnávkou místních specialit. Možnost jízdyna koni. Návrat do Buenos Aires. Nocleh.
10. den:
Snídaně. Individuální volno, možnost návštěvy např. muzea Evy Peron či výborného muzea výtvarných umění. Fakultativně možnost celodenního výletu lodí do Colonia del Sacramento (Uruguay), které je pod patronací UNESCO. Nocleh.
11. den:
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Mendozy. Krátká prohlídka města a vinných sklepů včetně degustace. Nocleh.
12. den:
Snídaně. Celodenní přejezd přes impozantní andské pohoří se zastávkou v Puente del Inca, dále krátká procházka při úpatí nejvyšší hory Latinské Ameriky Aconcaqua 6 962 m n. m. Cesta vede vysokohorskou krajinou s bezpočtem serpertín a neskutečnými výhledy na majestátné Andy. Dojezd do Santiaga de Chile. Nocleh.
13. den:
Snídaně. Pěší prohlídka města plné kontrastů, uvidíme jak koloniální domy tak i moderní skleněné výškové budovy. Projdete se po Plaza de Armas, uvidíte katedrálu San Francisco či prezidenský palác La Moneda. Individuální volno. Nocleh.
14. den:
Snídaně. Celodenní výlet k Tichému oceánu. Navštívíme důležitý chilský přístav a bývalý domov básníka Pabla Nerudy Valparaíso. Zde Vám jistě neujdou pozornosti pestrobarevné domky stavěné na kopcích spojené výtahy či Viña del Mar, město přezdívané jako město květin. Možnost koupání v Tichém oceánu. Odjezd na letiště v Santiagu de Chile a odlet do Prahy.
15. den:
Přílet v pozdně večerních hodinách do Prahy.

• přípl. za jednolůžkový pokoj 16 990 Kč • příplatek za večeři s představením argentinského tanga vč. transferu 3490 Kč • celodenní výlet lodí do Colonia del Sacramento v Uruguai 3 990 Kč

• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků • místní přelety Rio de Jainero – Iguazú - Buenos Aires – Mendoza včetně tax a příplatků • pozemní dopravu autem či minibusem • 12 noclehů v hotelech *** • stravování dle programu • česky hovořící průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič) • vstupy cca. 80 USD

Minimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem. Tento zájezd je možné uspořádat pro nezávislé cestovatele i v jiném termínu. CK rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/od), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  

Informace o regionu

Brazílie — Argentina — Chile

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
108 140
Ušetříte: 8 150
99 990 Celkem Podrobnosti o ceně 199 980
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter