phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání>

Z Paříže za nejkrásnějšími místy Beneluxu

Výhody nabídky

  • atraktivní program za skvělou cenu
  • projížďka po grachtech v Amsterdamu v ceně
  • 3 země v jednom zájezdu

Z Paříže za nejkrásnějšími místy Beneluxu Kód: CDG1553

18 329PLN
Dorośli: 2 snídaně Pá 16.07 – St 21.07.21
Itaka

Z Paříže za nejkrásnějšími místy Beneluxu Kód: CDG1553 Belgie / Francie / Lucembursko / Nizozemí

Paříž | Remeš | Verdun | Luxembourg | Vianden | Brusel | Gent | Bruggy | Delft| Zaansee Schans | Amsterdam

Popis nabídky


1. den:
Odlet z Prahy do Paříže, transfer z letiště, okružní jízda – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Trocadéro, Eiffelova věž, náměstí Svornosti, Louvre, Notre Dame...podvečerní prohlídka Montmartru včetně Sacré Coeur, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

2. den:
Po snídani odjezd do centra města, volno k individuálním prohlídkám, v odpoledních hodinách odjezd z Paříže. Remeš – zastávka k prohlídce pozoruhodné katedrály Notre Dame, místa korunovace francouzských králů, Verdun - návštěva městečka s hradbami, padacími mosty a bránami spíše připomínající pevnost, s nedalekým památníkem velké bitvy 1. sv. války. odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

3. den:
Po snídani odjezd do Luxembourgu, prohlídka hlavního města velkovévodství - historické centrum a opevnění (kulturní dědictví UNESCO), Horní město, Staré město s katedrálou Panny Marie a náhrobkem Jana Lucemburského. Radnice, velkovévodský palác… Přejezd k zámku „karlštejnského typu“ Vianden - kouzelná památka se základy položenými již v 11. století s bohatými sbírkami zbraní, nábytku a gobelínů. Přejezd Ardenami do Belgie. Brusel - prohlídka hlavního města Belgie – Atomium, Evropský parlament, historické jádro Bruselu… Grand Place pozoruhodný soubor veřejných a soukromých budov převážně z konce 17. století - radnice, burza…, Horní město s Královským palácem, jedinečným náměstím Petit Sablon. Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

4. den:
Po snídani odjezd do Gentu – zastávka ve městě na soutoku řek Šeldy a Leie s nádherně zachovaným historickým centrem, Katedrála sv. Bava s proslulým Gentským oltářem a Rubensovým Povoláním sv. Bava, radnice, věž Belfort, hrad Gravensteen, nádherná nábřeží Graslei a Korenlei ... Bruggy – hlavní město provincie a turistický klenot Belgie, „belgické Benátky“ vynikající ukázka středověkého historického osídlení s krásným historickým jádrem propleteným kanály řeky Dijver, Markt (náměstí ze 13. stol. vymezené desítkami štítových domů), skvostná zvonice Belfort, Basilika svaté Krve s vzácnou relikvií, náměstí Burg s nádhernou pískovcovou radnicí, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

5. den:
Po snídani odjezd do Antverp – přístavní město na řece Gildě, unikátní katedrála se 123 m vysokou věží a s Rubensovými obrazy, bývalý Královský palác, náměstí Grote Markt s honosnou radnicí, pozoruhodnými řemeslnickými a kupeckými domy a Brabovou fontánou.Návštěva Delftu - města proslaveného mj. modrobílou fajánsí, Zaanse Schans - turistické srdce kraje Zaan. Skanzen s typickými zaanskými domy a větrnými mlýny, možnost návštěvy výrobny sýrů, dřeváků, ubytování, fakultativně večeře.

6. den:
Po snídani celodenní prohlídka Amsterdamu - okružní jízda, projížďka po grachtech, pěší prohlídka centra města – Královský palác, Národní památník, Stará a Nová katedrála, čtvrť červených luceren ... Volno k individuálním prohlídkám i odpočinku, v podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy, přílet do Prahy ve večerních hodinách.

- leteckou přepravu Praha-Paříž, Amsterdam-Praha včetně tax a příplatků
- 5 noclehů v hotelech **/*** s kontinentální snídaní
- dopravu autokarem po trase zájezdu
- průvodce
- projížďku po grachtech v Amsterdamu
- pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Fakultativní služby:
- příplatek na jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč
- 5 večeří 3.490,- Kč

Informace:
Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.

Cena nezahrnuje:
- vstupy do památkových objektů.

Informace o regionu

Belgie — Francie — Lucembursko — Nizozemí

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
19 490
Ušetříte: 1 161
18 329 Celkem Podrobnosti o ceně 36 658
  • Promocja

Zákaznická linka

  • callcenter.tel_pl
  • 296 184 910
  • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter