phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Za tajemstvím myanmarských chrámů s pobytem u moře

Výhody nabídky

 • novinka v nabídce Čedoku
 • ubytování ve 4* hotelech
 • poznání nejhezčích barmských chrámů
 • koupání u moře

Za tajemstvím myanmarských chrámů s pobytem u moře Kód: RGN2636

61 749PLN
Dorośli: 2 stravování dle programu St 10.11 – Ne 21.11.21
Itaka

Za tajemstvím myanmarských chrámů s pobytem u moře Kód: RGN2636 Barma (Myanmar)

Yangon | Bagan | Salay | Heho | Salay | Pindayi | Thandwe | Ngapali| Inle lake

Popis nabídky


1. den:
 Sraz účastníků na letišti a odlet s přestupem do Myanmaru. 


2. den:
 Přílet do Yangonu – bývalého hlavního města Barmy dříve známého jako Rangún. Transfer na ubytování v hotelu, fakultativně večeře, nocleh.


3.den:
 Snídaňový balíček s sebou. Brzký ranní odjezd na letiště v Yangonu. Přelet do starověkého města Bagan s tisíci chrámy. Po příletu návštěva rozmanitého Nyaung U Marketu- vyhlášeného tržiště. Prohlídka Baganských Pagod pěšky nebo na E-bikes. Tato mistrovská díla přinášejí nevídanou podívanou. Mezi nejimpozantnější stavby patří největší buddhistická stúpa v zemi -Shwezigone Pagoda, Htilominio Temple – chrám vysoký 46 metrů s detailními rytinami a glazovanými dekoracemi. Ananda Temple - jeden z  nejzachovalejších chrámů v Baganu postavený králem Kyansittharem. Vegetariánský oběd v typickém dřevěném klášteře s poklidnou atmosférou zakončený posvátným rituálem mnichů. Po obědě návštěva tradiční lakýrnické dílny. Projížďka koňskými povozy a pozorování západu slunce z chrámu. Ubytování v hotelu. Fakultativně večeře.


4. den:
 Fakultativně : let balónem nad Baganem.  Po snídani přejezd podél řeky Ayeyarwaddy do Salay. Cestou zastávka na trhu v provincii Chauk, možnost nákupu suvenýrů. Příjezd ke  klášteru Yokesone  na břehu řeky v rodném městě spisovatele U Pone Nya. Klášter je známý svými dřevořezbami z roku 1882. Odjezd do ´Mont Popa s panoramatickými výhledy. Oběd. Návštěva Popa Taungkalat Shrine- svatyně tyčící se na vrcholu již neaktivní sopky považované za domov 37 duchovních bytostí, které zde mají sochy. Pro dosažení vrcholu je třeba odložit boty a vystoupat 777 schodů, cestu zpestřují všude přítomné opice, odměnou za vynaloženou námahu je nádherný výhled. Návrat do hotelu, fakultativně možnost večeře, nocleh.


5. den:
Po snídani transfer na letiště Nyaung U k místnímu přeletu do Heho. Přejezd krajinou rýžových polí skrze plošiny Shan do malého města v Šanském státě - Pindayi. Návštěva velkolepých jeskyň Pindaya s tisíci různorodými obrázky Buddhů. Prohlídka domů s tradiční výrobou papíru a slunečníků. Oběd v místní restauraci. Odjezd k jezeru Inle, ubytování v hotelu, individuální volno, fakultativně večeře, nocleh.


6. den:
 Po snídani výlet na loďkách po jezeře Inle. Během této výpravy poznáme život na jezeře- vesničky na vodě, setkání s místními lidmi, prohlídka farmy na plavoucím ostrově v doprovodu farmáře. Seznámení se s technikou Intha – unikátní pádlování jednou nohou. Návštěva místní rodiny v jejich příbytku. Pokračování k Phaung Daw Oo- pagoda, která je nejvíce vyzdvihovaným klášterem v okolí jezera. Nga Phe Kyaung Monastery- atraktivní dřevěné klášterní domy s obdivuhodnou sbírkou obrázků Buddhy v různých stylech a vysokými mozaikou dekorovanými sloupy. Nga Phe Chaung klášter- místními přezdívaný jako klášter „skákající kočky“. Návrat do hotelu. Fakultativně večeře.


7. den:
 Snídaně. Transfer na letiště (Heho), hodinový přelet do Thandwe. Přejezd na ubytování v hotelu u pláže Ngapali. Individuální volno. Fakultativně možnost večeře, nocleh.


8.-10. den:
 Snídaně v hotelu. Individuální volno pro relaxaci u moře. Fakultativně večeře. Nocleh.
11. den:
 Po snídani transfer na letiště, přelet do Yangonu. Přejezd na proslulou pagodu Shwedagon k pěší prohlídce. Po obědě krátká procházka do centra Yangonu, cestou jsou k vidění krásné koloniální fasády. Sole Pagoda – odtud se naskytuje nepřekonatelný výhled na památník nezávislosti v parku Maha Bandula, Yangon City Hall, kostel Immanuel Baptist a impozantní budovu nejvyššího soudu. Krátká jízda vlakem zakončená návštěvou trhů. Odjezd do hotelu k odpočinku před cestou a na fakultativní večeři.  Ve večerních hodinách transfer na letiště k odletu s přestupem do Prahy.


12. den:
 Přílet do České republiky.

· letenku Praha - Yangon - Praha s přestupem vč. tax a příplatků 
· místní přelety a dopravu v místě autokarem dle programu
· českého průvodce po dobu zájezdu + místního průvodce
· 9 x ubytování se snídaní v hotelu ****
· 5 obědů
· vstupy dle programu
· výlet na loďkách po jezeře Inle 
· služby průvodce a místního průvodce
· zákonné pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Změna programu vyhrazena. 
Minimální počet účastníků pro realizaci je 15 osob.  

K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/do), státní příslušnost + dodat náležitosti k e-vízům (pokud si klient zakoupí tuto FS u nás) - vyplněný formulář, kopii pasu (pas musí být platný minimálně 6 měsíců po návratu), scan současné barevné fotografie (bez brýlí) na bílém pozadí

Cena nezahrnuje
· spropitné povinně splatné na místě  

Fakultativní služby
· 10 večeří 6 990 Kč
· příplatek za jednolůžkový pokoj 11 990 Kč
· myanmarské vizum 1 500 Kč
· let balónem nad Baganem 8 490 Kč

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

DALŠÍ UPOZORNĚNÍ
K vstupu na území Myanmaru je vyžadován cestovní pas, jehož platnost musí být nejméně 6 měsíců..  Pas s vízem je běžně kontrolován na nádražích, v hotelech apod. Vstupní vízum není udělováno automaticky. Každý návštěvník Barmy by měl být očkován proti žloutence typu A+B  V rámci ochrany zdraví si nezapomeňte ověřit aktuální platnost očkování proti tetanu a dalších očkování z dětství. Cestovatelům je také doporučeno očkování proti břišnímu tyfu.
 
PENÍZE
Myanmarský kyat - 1 Kč = 65.19 Obecně se doporučuje vybrat peníze na celou dobu pobytu z bankomatu na letišti. Bankomatů je v zemi jen několik a navíc se může stát, že v nich dojdou peníze. Je vhodné dát spropitné alespoň 10 %.
 
ČAS
v letním čase ČR +4,5 h, v zimním čase pak +5,5 h  

DŮLEŽITÁ TELEFONNÍ ČÍSLA záchranka: 192, požárníci: 191, policie: 199

Informace o regionu

Barma (Myanmar)

Fakultativní výlety

Detaily nabídky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
64 990
Ušetříte: 3 241
61 749 Celkem Podrobnosti o ceně 123 498
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter