string(62) "cache: /var/www/vhosts/cedok/scripts/resourceshotels_30k.json:" Cesta po Jadranském pobřeží - Albánie - Zájezdy | CEDOK phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Cesta po Jadranském pobřeží

Výhody nabídky

 • Kombinace 3 zemí v jednom zájedzu 
 • Albánie, Černá Hora, Chorvatsko 
 • Kulturní i přírodní památky 
 • Možnost prodloužení pobytu u moře
 • Česky mluvící průvodce

Cesta po Jadranském pobřeží Kód: TIA2DUB

18 009PLN
Dorośli: 2 polopenze Po 05.07 – Po 12.07.21
Itaka

Cesta po Jadranském pobřeží Kód: TIA2DUB Albánie / Chorvatsko

Popis nabídky

Den 1:  Odlet z Prahy do Tirany, transfer do hotelu.

Den 2: Prohlídka Tirany. V centru města stojí velké Skanderbegovo náměstí s jeho sochou a historická Edhem Beyova mešita ze 17. století. Návštěva muzea BunkArt 2, jež je věnovaný obětem komunismu. Odjezd do Beratu, města tisíce a jednoho okna. Dominantou města je mohutná pevnost nad městem ze 14. století, ve které se nachází staré městečko s úzkými uličkami a dalšími památkami. Návštěva pevnosti a muzea albánského mistra Onufriho, kde se dochovaly nádherné ikony.

Den 3:
Starobylé město Drač je jedním z nejstarších albánských měst, které vás okamžitě upoutá svou pohnutou historií. Jednou z nejkrásnějších a největších památek města je největší římský amfiteátr, naleznete zde i stále funkční římské lázně. Odjezd do města Kruje. Naleznete tu věhlasnou skalní pevnost, vybudovanou na přelomu 5. a 6. století. Uvnitř pevnosti se nachází  Skanderbegovo muzeum a starý obnovený orientální trh. Volný čas v letovisku Pláž Shengjin.  Ve městě Shkodër, navštívíte pevnost Rozafa.

Den 4:
Panoramatická prohlídka hlavního města Černé Hory, Podgorica. Nedaleko hlavního města se nachází vodopád Černohorská Niagara, který navštívíme. Návštěva bývalého hlavního města Cetynja a malebného městečka Budva.

Den 5:
Starobylé město Kotor se nachází v zálivu Boka Kotorská a už od roku 1979 figuruje na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlídka města. Za zmínku stojí pevnost sv. Jana (Tvrdjava sv. Ivan) z 15. století a palác Grbonja. Na Náměstí zbraní si můžete prohlédnout úžasnou románskou katedrálu sv. Tryfóna, kostel sv. Lukáše a románský kostel Panny Marie.

Den 6:
Po snídani odjezd do Dubrovníku. Většina zdejších památek jsou zapsané na seznamu UNESCO. Staré město se skládá téměř výhradně z historicky významných budov, z nichž některé se datují až do středověku a reprezentují románskou, renesanční a barokní architekturu. Individuální program. Fakultativně za příplatek: Vyhlídková plavba na ostrov Okrum.

Den 7:
Ranní odjezd do města Ulcinj.  Město má dlouhou námořní tradicí, která dosáhla vrcholu v 17. až 19. století. Kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro letní pobyt u moře.

Den 8: 
Tirana, individuální program, odlet do Prahy.

Příplatek za jednolůžkový pokoj - 3 990Kč 
Plavba kolem Dubrovníku na ostrov Lorkum - cca 12 euro ( minimální počet účastníků je 15)

Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
7 noclehů v hotelech *** s polopenzí
Stravování dle programu zájezdu
Transfery dle programu na místě
Česky mluvící průvodce  

Cena nezahrnuje
Stravování, jež není uvedeno v programu
Povinné poplatky splatné na místě i průvodce: vstupy do památek, místní průvodci, pobytová taxa – 130 euro Spropitné (personál, průvodce, řidič) 
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Změna programu, či případná změna pořadí jednotlivých výletů dle aktuální situace vyhrazena.

* Exkluzivně u Čedoku:  Prodlužte si dovolenou v Turecku a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.

Informace o regionu

Albánie — Chorvatsko

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

Poznávací zájezd
 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 999
Ušetříte: 5 990
18 009 Celkem Podrobnosti o ceně 36 018
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter