phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Výsledky vyhledávání> >

Cesta po Jadranském pobřeží

Výhody nabídky

 • Kombinace 3 zemí v jednom zájedzu 
 • Albánie, Černá Hora, Chorvatsko 
 • Kulturní i přírodní památky 
 • Novinka v prodeji 
 • Česky mluvící průvodce

Cesta po Jadranském pobřeží Kód: TIA2DUB

19 809PLN
Dorośli: 2 polopenze So 12.06 – So 19.06.21
Itaka

Cesta po Jadranském pobřeží Kód: TIA2DUB Albánie / Chorvatsko

Popis nabídky

1.       den. Odlet z Prahy do Tirany, transfer do hotelu. 2.       den. Prohlídka Tirany. V centru města stojí velké Skanderbegovo náměstí s jeho sochou a historická Edhem Beyova mešita ze 17. století. Návštěva muzea BunkArt 2, jež je věnovaný obětem komunismu. Odjezd do Beratu, města tisíce a jednoho okna. Dominantou města je mohutná pevnost nad městem ze 14. století, ve které se nachází staré městečko s úzkými uličkami a dalšími památkami. Návštěva pevnosti a muzea albánského mistra Onufriho, kde se dochovaly nádherné ikony. 3.       den. Starobylé město Drač je jedním z nejstarších albánských měst, které vás okamžitě upoutá svou pohnutou historií. Jednou z nejkrásnějších a největších památek města je největší římský amfiteátr, naleznete zde i stále funkční římské lázně. Odjezd do města Kruje. Naleznete tu věhlasnou skalní pevnost, vybudovanou na přelomu 5. a 6. století. Uvnitř pevnosti se nachází  Skanderbegovo muzeum a starý obnovený orientální trh. Volný čas v letovisku Pláž Shengjin.  Ve městě Shkodër, navštívíte pevnost Rozafa. 4.       den. Panoramatická prohlídka hlavního města Černé Hory, Podgorica. Nedaleko hlavního města se nachází vodopád Černohorská Niagara, který navštívíme. Návštěva bývalého hlavního města Cetynja a malebného městečka Budva. 5.       den. Starobylé město Kotor se nachází v zálivu Boka Kotorská a už od roku 1979 figuruje na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlídka města. Za zmínku stojí pevnost sv. Jana (Tvrdjava sv. Ivan) z 15. století a palác Grbonja. Na Náměstí zbraní si můžete prohlédnout úžasnou románskou katedrálu sv. Tryfóna, kostel sv. Lukáše a románský kostel Panny Marie. 6.       den. Po snídani odjezd do Dubrovníku. Většina zdejších památek jsou zapsané na seznamu UNESCO. Staré město se skládá téměř výhradně z historicky významných budov, z nichž některé se datují až do středověku a reprezentují románskou, renesanční a barokní architekturu. Individuální program. Fakultativně za příplatek: Vyhlídková plavba na ostrov Okrum. 7.       den. Ranní odjezd do města Ulcinj.  Město má dlouhou námořní tradicí, která dosáhla vrcholu v 17. až 19. století. Kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro letní pobyt u moře. 8.       den. Tirana, individuální program, odlet do Prahy. 

Příplatek za jednolůžkový pokoj - 3 990Kč 
Plavba kolem Dubrovníku na ostrov Lorkum - cca 12 euro ( minimální počet účastníků je 15)

Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
7 noclehů v hotelech *** s polopenzí
Stravování dle programu zájezdu
Transfery dle programu na místě
Česky mluvící průvodce  

Cena nezahrnuje
Stravování, jež není uvedeno v programu
Povinné poplatky splatné na místě i průvodce: vstupy do památek, místní průvodci, pobytová taxa – 130 euro Spropitné (personál, průvodce, řidič) 
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Změna programu, či případná změna pořadí jednotlivých výletů dle aktuální situace vyhrazena.

Informace o regionu

Albánie — Chorvatsko

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

Poznávací zájezd
 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
21 999
Ušetříte: 2 190
19 809 Celkem Podrobnosti o ceně 39 618
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter