phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Výsledky vyhledávání> >

Cesta po Jadranském pobřeží

Výhody nabídky

 • Kombinace 3 zemí v jednom zájedzu 
 • Albánie, Černá Hora, Chorvatsko 
 • Kulturní i přírodní památky 
 • Novinka v prodeji 
 • Česky mluvící průvodce

Cesta po Jadranském pobřeží Kód: TIA2DUB

18 990PLN
Dorośli: 2 polopenze So 05.09 – So 12.09.20 (8 dní / 7 nocí)
Itaka

Cesta po Jadranském pobřeží Kód: TIA2DUB Albánie

Popis nabídky

Den 1:  Odlet z Prahy do Tirany, transfer do hotelu. Ubytování, volný čas, večeře. Den 2:  Po snídani prohlídka Tirany. V centru města stojí velké Skanderbegovo náměstí s jeho sochou a historická Edhem Beyova mešita ze 17. století. Návštěva muzea BunkArt 2, jež je věnovaný obětem komunismu. Odjezd do Beratu, města tisíce a jednoho okna. Dominantou města je mohutná pevnost nad městem ze 14. století, ve které se nachází staré městečko s úzkými uličkami a dalšími památkami. Návštěva pevnosti Beratu a muzea albánského mistra Onufriho, kde se dochovaly nádherné ikony. Ubytování v hotelu, večeře. Den 3:  Starobylé město Drač je jedním z nejstarších albánských měst, které vás okamžitě upoutá svou pohnutou historií. Jednou z nejkrásnějších a největších památek města je největší římský amfiteátr, naleznete zde i stále funkční římské lázně. Odjezd do města Kruje. Naleznete tu věhlasnou skalní pevnost, vybudovanou na přelomu 5. a 6. století. Uvnitř pevnosti se nachází  Skanderbegovo muzeum a starý obnovený orientální trh. Volný čas v letovisku Pláž Shengjin a návštěva.  Ve městě Shkodër, navštívíte pevnost Rozafa.  Ubytování a večeře v hotelu. Den 4:  Panoramatická prohlídka hlavního města Černé Hory, Podgorica. Nedaleko hlavního města se nachází vodopád Černohorská Niagara, který navštívíme. Návštěva bývalého hlavního města Cetynja a malebného městečka Budva. Ubytování a večeře v hotelu. Den 5:  Starobylé město Kotor se nachází v zálivu Boka Kotorská a už od roku 1979 figuruje na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlídka města. Za zmínku stojí pevnost sv. Jana (Tvrdjava sv. Ivan) z 15. století a palác Grbonja. Na Náměstí zbraní si můžete prohlédnout úžasnou románskou katedrálu sv. Tryfóna se stříbrným relikviářem ze 16. století a ciboriem ze 14. století či kostel sv. Lukáše, jenž pochází z 12. století, nebo románský kostel Panny Marie z roku 1221. Ubytování a večeře v hotelu. Den 6: Po snídani odjezd do Dubrovníku. Většina zdejších památek jsou zapsané na seznamu UNESCO. Staré město se skládá téměř výhradně z historicky významných budov, z nichž některé se datují až do středověku a reprezentují románskou, renesanční a barokní architekturu. Individuální program. Fakultativně za příplatek: Vyhlídková plavba na ostrov Okrum. Návrat do hotelu, večeře. Den 7:  Ranní odjezd do města Ulcinj.  Město má dlouhou námořní tradicí, která dosáhla vrcholu v 17. až 19. století. Kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro letní pobyt u moře. Ubytování v hotelu, večeře. Den 8:  Tirana, individuální program, odlet do Prahy.

Plavba kolem Dubrovníku na ostrov Lorkum - cca 12 euro ( minimální počet účastníků je 15)

7 noclehů v hotelech *** s polopenzí Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Transfery dle programu na místě Česky mluvící průvodce 

Povinné poplatky splatné na místě u průvodce: vtupy do památek, místní průvodci, pobytové taxy - cca 130 euro

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Změna programu, či případná změna pořadí jednotlivých výletů dle aktuální situace vyhrazena.

Informace o regionu

Albánie

Mapa
Fakultativní výlety

Detaily nabídky

Poznávací zájezd
 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
19 940
Ušetříte: 950
18 990 Celkem Podrobnosti o ceně 37 980
 • Promocja

Zákaznická linka

 • callcenter.tel_pl
 • 296 184 910
 • pondělí–neděle: 8:00 - 18:00 / 7

Sdílet

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7

Bezpečnost

Data v průběhu rezervace chráníme a šifrujeme pomocí certifikátu

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter