Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Turecko

Turecká riviéra

Top last minute

 • 2.3.
  Hotel ROYAL TULIP BEACH RESORT
   16 990 Kč
  -9%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  15 490 Kč
 • 9.3.
  Hotel RESTA REEF RESORT
  +
   15 790 Kč
  -30%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  10 990 Kč
 • 16.3.
  Hotel THREE CORNERS HAPPY LIFE
   16 390 Kč
  -2%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  all inclusive
  od  15 990 Kč
 • 16.3.
  Hotel AVARI DUBAI
   26 990 Kč
  -26%
  Spojené arabské emiráty
  8 dní
  Letecky
  polopenze
  od  19 990 Kč
 • 18.3.
  Egypt lodí po Nilu s pobytem u moře
   18 990 Kč
  -21%
  Egypt
  8 dní
  Letecky
  dle programu
  od  14 990 Kč
 • 23.3.
  Římské předjaří
   11 990 Kč
  -2%
  Itálie
  4 dní
  Letecky
  snídaně
  od  11 790 Kč
 • 6.4.
  Hotel UMM AL QUWAIN
   37 290 Kč
  -20%
  Spojené arabské emiráty
  8 dní
  Letecky
  polopenze
  od  29 990 Kč
 • 14.4.
  Hotel BALMORAL
   21 290 Kč
  -39%
  Španělsko
  11 dní
  Letecky
  polopenze
  od  12 990 Kč
 • 14.4.
  Paříž - víkendy
   11 990 Kč
  -4%
  Francie
  4 dní
  Letecky
  snídaně
  od  11 490 Kč
 • 20.4.
  Hotel CITYMAX AL BARSHA
   26 990 Kč
  -17%
  Spojené arabské emiráty
  8 dní
  Letecky
  snídaně
  od  22 490 Kč
 • 1.5.
  Báječná Provence (autobusem)
   10 690 Kč
  -7%
  Francie
  8 dní
  Autokarem
  snídaně
  od  9 990 Kč
 • 3.5.
  Francouzská riviéra
   7 590 Kč
  -8%
  Francie
  6 dní
  Autokarem
  snídaně
  od  6 990 Kč
 • 29.5.
  Severoitalské perly
   16 490 Kč
  -4%
  Itálie
  6 dní
  Letecky
  polopenze
  od  15 790 Kč
 • 7.6.
  Řím - Florencie
   17 990 Kč
  -6%
  Itálie
  5 dní
  Letecky
  snídaně
  od  16 990 Kč
 • 11.6.
  Báječná Provence (letecky)
   19 690 Kč
  -5%
  Francie
  8 dní
  Letecky
  snídaně
  od  18 690 Kč

Nejoblíbenější zájezdy na Turecké riviéře

Hotel Q PREMIUM
Hotel Q PREMIUM
od 13 896 Kč
Všechny zájezdy na Turecké riviéře

Popis destinace

Turecká riviéra je nejvýznamnější oblastí letní dovolené v Turecké republice. Jde o pás krásných písčitých a oblázkových pláží, který se táhne podél 3000 m vysokého pohoří Taurus v délce 300 km. Oblast je vy hledávána klienty nejen z celé Evropy ze jména pro možnost prožití nádherné dovolené u moře s jistotou mnoha prosluněných dnů a při tom umožňuje poznat ne falšovanou chuť orientu, výhodně nakoupit a prohlédnout si i řadu antických památek. Kvalita ubytovacích a stravo vacích služeb i komplexnost vybavení hotelových areálů a klubů přitom splňuje i ty nejvyšší nároky. Vzhledem k poloze ve východním Středomoří umožňuje oblast navíc kvalitní koupání v příjemně vyhřáté vodě od dubna až do listopadu.


Země a její lidé

Rozloha: 756 000 km2
Počet obyvatel: 60 milionů
Úřední jazyk: turečtina
Místní měna: turecká lira
Časový posun v létě: SELČ plus 1 hod.
Cílové letiště: Antalya
Doba letu z Prahy: cca 3 hodiny

Tipy pro správnou volbu

- krásné pláže
- široká nabídka výletů
- zachovalé antické památky
- ideální pro rodinnou dovolenou

Čedok PLUS

- Travel Plus Class při charterových letech
- česky hovořící delegát v cíli zájezdu
- výhodná cena cestovního pojištění
- výhodné parkování na letišti v Praze
- autokarová doprava na letiště v Praze

Střediska

Tekirova
Malá vesnička, situovaná asi 15 km západně od Kemeru, která za svůj současný rozvoj vděčí uskupení hotelů vybudovaných v této části pobřeží. V obci je řada obchodů specializovaných na produkci pro turisty. V okolí rostou borové lesy, které se šplhají po svazích pohoří Taurus. Jeho hřebeny se na tomto místě přibližují prakticky až na dosah pobřeží. Plá že jsou oblázkové s křišťálově čistou vodou. Transfer z letiště v Antalyi trvá asi hodinu.

Sport a zábava

Sportovní aktivity
Všechna hlavní střediska v oblasti nabízejí na svých oblázkových či písečných plážích velmi bohaté možnosti vodních sportů a zábavy. Jízda na nafukovacích gumách, na banánu, na rychlých člunech, možnost zapůjčení vodních skútrů, jízda na vodních lyžích, paragliding jsou jen částí celkové nabídky. Populární jsou adrenalinové výlety, mezi které patří rafting, canyoning, výlet džípy či výlet na čtyřkolkách. Golfovým rájem je středisko Belek, kde hosté mohou využít některé z mnoha výborně udržovaných hřišť. Oblíbený je ranní jogging na pobřežních promenádách.

Po koupání ...
O zábavu na Turecké riviéře rozhodně není nouze. Různorodá denní animační činnost je obvykle zakončena velkolepou večerní show, u které nejsou v luxusnějších hotelech žádnou výjimkou i vystoupení mezinárodních umělců. Střediska Kemer, Alanya i Side nabízejí velký výběr večerní i noční zábavy, takže na své si zde přijde opravdu každý. Restaurace, bary s místní živou hudbou, karaoke, diskotéky i otevřené plážové kluby nabízejí své služby na výborné úrovni. Za kulturou či zábavou se lze vypravit i do centra Turecké rivéry, města Antalye. Tipem může být podvečerní návštěva hamamu neboli tureckých lázní.

Gastronomie
Pro tureckou kuchyni je velice typická vyváženost mezi masem, přílohami a velkým množstvím ovocných nebo zeleninových salátů. Oblíbeným masem je jehněčí, skopové, hovězí a kuřecí. Mezi typické pokrmy turecké kuchyně patří z hlavních jídel kebab, což jsou kořeněné plátky masa pečené na rožni. Typickým jídlem je i köfte. Jsou to vlastně mleté masové placičky. Lze také doporučit plněné papriky zvané dolma s rajskou omáčkou.Turecká kuchyně je velmi zdravá, jídla jsou často vařená nebo dušená, pokud se smaží, tak na kvalitním oleji, nejčastěji olivovém. Výborné jsou i turecké deserty, i když našim chuťovým buňkám se mohou zdát poněkud přeslazené, neboť jsou často namáčené do silného roztoku cukru. Typickými nápoji jsou především ayran, což je jogurt smíchaný s vodou a mírně okořeněný, z teplých nápojů káva a vynikající, velice silný čaj podávaný v malých skleničkách. Z alkoholických nápojů se konzumuje především pivo a speciální místní kořalka raki, která je připravená z hroznového vína a anýzu a patří k národním nápojům Turecka.

Nákupy
Nejvyhledávanějším tureckým suvenýrem jsou ručně tkané turecké koberce. Výhodně se zde dají pořídit nejrůznější výrobky ze zlata a onyxu. Vyhledávaným artiklem jsou i oděvní produkty z kůže, které se zde dají výhodněji usmlouvat. Častým suvenýrem je i keramika, která na Evropany mnohdy může působit přezdobeně. Originální upomínkou jsou také bylinky a různé druhy koření. Turecký čaj, ať už černý, zelený, jablečný nebo fíkový, potěší nejednoho čajového gurmána. Raki - typický turecký alkohol s příchutí anýzu se po přilití vody zbarví doběla. Nejtypičtějším dárkem z Turecka je však bezesporu tzv. Nazar bon çuk - mylně nazývaným Allahovým okem - modré sklíčko s bílým a černým kruhem uprostřed, které má ochraňovat před uhranutím.Naše golfové tipy

Turecko a zejména jižní oblast pobřeží v okolí střediska Belek je proslulé svými kvalitními golfovými hřišti, na kterých si přijdou na své jak začátečníci, tak i profesionálové. Zdejší mikroklima s vysokým počtem slunných dní umožňuje hrát golf po celý rok. Koupání v moři je příjemné od května do listopadu. Ubytovat se můžete v luxusních pěti hvězdičkových hotelích, blízko golfových hřišť a pláží. Dokonalé služby v těchto hotelích uspokojí i velmi náročnou klientelu. Široká nabídka výletů za antickými či orientálními památkami, nebo do horské přírody pohoří Taurus, doplňuje dovolenou s golfem, na níž budete určitě dlouho vzpomínat.

Gloria Old Golf Course
Toto 18 jamkové golfové hřiště, otevřené v září 1997, bylo vyprojektováno francouzským designérem Michael Gayon a belgickou společností J.N.C International tak, aby vyhovovalo středomořskému klimatu a požadavkům golfových hráčů. Hřiště o rozloze 772.000 m2 je umístěno v piniovém háji a v blízkosti moře. Rozloha greenů je 600 m2. Fairwaye jsou poměrně úzké a vyžadují značnou soustředěnost hráčů. Hru ztěžuje 63 bunkerů a 7 jezer o rozloze 57 000 m2. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 6 296 m.

Gloria Verde Golf Course
9 jamkové hřiště bylo projektováno tak, že první fee je možné hrát ze dvou různých míst, což umožňuje hráčům golfu hrát dva samostatné 9 jamkové okruhy. Toto hřiště je jedním z nejlepším 9 jamkových hřišť v oblasti a bylo uvedeno do provozu v listopadu 2001. Nachází se v blízkosti hotelů Gloria Golf a Gloria Verde a nedaleko od Gloria Old Golf Course. Celková rozloha je 450.000 m2, rozloha greenů cca 650 m2. Součástí tohoto hřiště je 28 bunkerů a 2 jezera. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 36 a délka 2 926 m.

Gloria New Golf Course
Toto 18 jamkové hřiště, otevřené v listopadu 2005, bylo také navrženo francouzským projektantem Michael Gayon. 4 velká jezera o rozloze 57 000 m2 a 67 bunkerů o rozloze 15 000 m2 vytvářejí náročné podmínky pro velmi pokročilé hráče golfu. Hřiště má rozlohu 700 000 m2 a je zasazeno do piniového háje s poměrně úzkými fairwaye. Součástí golfového areálu je dvoupatrový driving range, putting green o rozloze cca 800 m2, chipping a pitching green. K dispozici je 55 elektrických vozíků pro 2 osoby, specializovaný obchod s golfovými potřebami a dokonale vybavený golfový klub s restaurací a barem. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 6.300 m. Toto hřiště je skutečným testem a výzvou pro každého golfového hráče.

Antalya Golf Club
Součástí tohoto golfového klubu jsou dvě 18 jamková hřiště Sultan a Pasha, které byly vyprojektovány skupinou architektů pod vedením Davida Jonese. Dále zde najdete moderní klubovnu s restaurací, půjčovnu golfového vybavení, putting green a driving range.

Golfový klub Sultan
Hřiště bylo otevřeno v roce 2003. Bylo vytvořeno pro náročné hráče golfu v rozlehlé zahradě s piniovými borovicemi. Fairwaye jsou poměrně úzké a náročné a 122 bunkerů a 19 jezer (pro obě hřiště) jsou opravdu tvrdou zkouškou Vašich golfových schopností. Handicap je 24 pro muže a 28 pro ženy. Par 71 a délka 6 411 m.

Golfový klub Pasha
Hřiště bylo uvedeno do provozu v roce 2002. Důmyslně umístěné bunkery, zvlněný terén a náročné fairwaye zaručují, že i zkušenější hráči si musí dobře rozmyslet každý úder. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 5 731 m.

TAT Golf Belek International Golf Club
První golfové hřiště v Turecku, na kterém se konaly mezinárodní soutěže. Hřiště s 27 jamkami bylo navrženo podle požadavků evropských hráčů golfu a bylo otevřeno v září 1997. Skládá se ze tří 9 jamkových hřišť. Celková rozloha je 1,300.000 m2 a více jak 60 bunkerů a několik jezírek komplikují hru i profesionálním golfovým hráčům. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Pár je 72 a celková délka 6 192 m. Součástí areálu je klubovna, restaurace, bary, bazén, půjčovna golfového vybavení, specializovaný obchod, putting green a driving range.

Cornelia Golf Club
Autorem 27 jamkového hřiště je slavný golfový hráč Nick Faldo. Poměrně úzké fairwaye, rozlehlé greeny, bunkery a řada jezer vytváří z tohoto hřiště unikát, který patří k absolutní špičce. Celé hřiště je mírně zvlněné a dokonale využívá přírodních podmínek. Součástí areálu je dokonale vybavená klubovna, restaurace, driving range a putting green. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 5 731 m.

National Golf Club
Toto nejstarší 27 jamkové mistrovské hřiště, navržené Davidem Feherty a Davidem Jones, bylo slavnostně otevřeno v roce 1994. V letech 1996 a 1997 bylo místem konání turnaje PGA European Seniors. Zde se budete muset vypořádat s odpalem přes jezero na ostrůvek pokrytý zelení a dalšími překážkami. Celková rozloha 900 000 m2. Hru komplikuje několik jezer a bunkerů. Součástí areálu je driving range 300 m dlouhý, putting greeny a chipping greeny, klubovna s barem, restaurace, půjčovna golfového vybavení včetně profesionálních trenérů. Hráči všech kategorií přivítají důmyslný design a perfektní hrací pole. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 6 232 m 18 jamek a 1 547 9 jamek.

Robinson Nobilis Golf Course
Autorem tohoto krásného hřiště je Dave Thomas. Hřiště je umístěno mezi starými piniovými borovicemi a eukalypty. Rozlehlé greeny a důmyslné fairwaye nabízejí ideální podmínky pro všechny hráče golfu. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 6 242 m.

Výlety

Pamukkale – Hierapolis
Poutavý výlet za nejvýznamnější přírodní památkou země je jedinečnou možností, jak se dozvědět mnoho zajímavých informací o Turecku, objevit krásy místní krajiny, antického města Hierapolis s velkolepým amfiteátrem pro 15 000 diváků a největší nekropolí v Anatolii, proslulých tureckých koberců a na vlastní kůži vyzkoušet účinky léčivé minerální vody, jež dala vzniknout jedinečnému přírodnímu útvaru Pamukkale (Bavlněný zámek), pojmenovaného podle čistě bílé třpytící se barvy útesů a teras, kterými budete moci sami procházet.
Orientační cena:
jednodenní výlet 55,- Eur dospělý, 25,- Eur dítě
dvoudenní výlet 80,- Eur dospělý, 55,- Eur dítě

Turecký večer
Seznámit se s místním folklorem a ochutnat lahodné pokrmy turecké kuchyně, považované za jednu z nejlepších na světě, je možné během zábavního večera, na kterém vystoupí řada tanečních souborů z různých částí Turecka a nepochybně též okouzlující břišní tanečnice.
Orientační cena: 35,- Eur dosp./ 25,- Eur dítě

Hamam – turecké lázně
Návštěvu tureckých lázní, spojenou s tradiční procedurou a dokonalou olejovou masáží celého těla, doporučujeme absolvovat hned v počátečních dnech dovolené. Dokonalé umytí mýdlovou pěnou a následný peeling od hlavy až k patě připraví tělo na opálení, které se poté tak snadno nesloupe.
Orientační cena: 29,- Eur dosp./17,- Eur dítě

Jeep safari
Vzrušující a dobrodružné výlety v koloně několika jeepů (či landroverů) lesy, průsmyky, údolími a někdy dokonce i zpěněnými proudy do úchvatných hor jsou jednou z možností, jak objevit krásy turecké krajiny. Během cesty budou na nejzajímavějších místech zastávky na fotografování.
Orientační cena: jednodenní výlet 35,- Eur dospělý, 20,- Eur dítě

Rafting
Rafting doporučujeme všem milovníkům vody a krásné přírody. Je vhodným pro všechny, kdo mají jen trošku odvahy. Není třeba nějaké zvláštní průpravy. Po počátečních informacích o programu se na raftech sjíždí horské řeky v délce několika kilometrů.
Orientační cena: 51,- Eur dospělý

Výlet lodí (Belek, Antalya & Kemer)
Celodenní výlet jachtou do Phaselis a na Tři ostrovy. Jeden z nejoblíbenějších výletů podél západního pobřeží Antalye. Celodenní výlet vám umožní odpočívat na palubě jachty, zatímco ve volném čase budete pozorovat nádhernou scenérii zálivů a průzračné vody v pozadí s úžasným pohořím Taurus a borovicovými háji, které uvnitř ukrývají historické památky. Phaselis je antické město s krásným přístavem, přímořskou promenádou, římským divadlem a Hadriánovou bránou. Poplujete do malebných phaseliských zálivů. Oběd se podává na palubě lodi. Možnost přestávky na plavání v průběhu plavby.
Orientační cena: 35,- Eur dosp./ 25,- Eur dítě

Aquapark
Toto místo patří k těm nejnavštěvovanějším a nejoblíbenějším hlavně pro rodiny s dětmi. Zde se můžete užívat celý den radost ze širokého výběru vodních skluzavek. Výlet začíná v ranních hodinách. Po příjezdu do Aquaparku jsou účastníci informováni o možnostech, které jim Aquapark nabízí a mají celý den volno. Zároveň také obdrží kupony oběd, který potom již čerpají individuálně. Zatímco děti celý den vískají při vodních radostech, rodičě se mohou opalovat, plavat nebo odpočívat ve stínu.
Orientační cena: 31,- Eur dosp./ 27,- Eur dítě

Výlet do Antalye
Celodenní výlet zahrnuje prohlídku nejdůležitějších turistických míst a nákupních středisek v Antalyi. Na tento výlet se vyjíždí po snídani. Během tohoto výletu uvidíte známou dominantu města „Flétnový minaret“, nádherný přístav přímo v srdci starého města či Atatürkovu ulici lemovanou palmami plnou obchůdků a triumfální oblouk z roku 130 n. l. – Hadrianovu bránu. Dále následuje zastávka u vodopádů a poté oběd v typické turecké restauraci. V odpoledních hodinách navštívíme velká obchodní centra nabízející proslulé zlato a kůži. Výlet končí v odpoledních hodinách a dále následuje transfer zpět do hotelů.
Orientační cena: 35,- Eur

Informace! Věk dítěte pro dětskou cenu je 11 let.


Rent-a-car
Často využívaná služba, kterou lze doporučit pro množství atraktivních míst ve vnitrozemí.
Orientační cena za pronájem auta na den: cca 1 500,- Kč

Sport a zábava

Sportovní aktivity
Všechna hlavní střediska v oblasti nabízejí na svých oblázkových či písečných plážích velmi bohaté možnosti vodních sportů a zábavy. Jízda na nafukovacích gumách, na banánu, na rychlých člunech, možnost zapůjčení vodních skútrů, jízda na vodních lyžích, paragliding jsou jen částí celkové nabídky. Populární jsou adrenalinové výlety, mezi které patří rafting, canyoning, výlet džípy či výlet na čtyřkolkách. Golfovým rájem je středisko Belek, kde hosté mohou využít některé z mnoha výborně udržovaných hřišť. Oblíbený je ranní jogging na pobřežních promenádách.

Po koupání ...
O zábavu na Turecké riviéře rozhodně není nouze. Různorodá denní animační činnost je obvykle zakončena velkolepou večerní show, u které nejsou v luxusnějších hotelech žádnou výjimkou i vystoupení mezinárodních umělců. Střediska Kemer, Alanya i Side nabízejí velký výběr večerní i noční zábavy, takže na své si zde přijde opravdu každý. Restaurace, bary s místní živou hudbou, karaoke, diskotéky i otevřené plážové kluby nabízejí své služby na výborné úrovni. Za kulturou či zábavou se lze vypravit i do centra Turecké rivéry, města Antalye. Tipem může být podvečerní návštěva hamamu neboli tureckých lázní.

Gastronomie
Pro tureckou kuchyni je velice typická vyváženost mezi masem, přílohami a velkým množstvím ovocných nebo zeleninových salátů. Oblíbeným masem je jehněčí, skopové, hovězí a kuřecí. Mezi typické pokrmy turecké kuchyně patří z hlavních jídel kebab, což jsou kořeněné plátky masa pečené na rožni. Typickým jídlem je i köfte. Jsou to vlastně mleté masové placičky. Lze také doporučit plněné papriky zvané dolma s rajskou omáčkou.Turecká kuchyně je velmi zdravá, jídla jsou často vařená nebo dušená, pokud se smaží, tak na kvalitním oleji, nejčastěji olivovém. Výborné jsou i turecké deserty, i když našim chuťovým buňkám se mohou zdát poněkud přeslazené, neboť jsou často namáčené do silného roztoku cukru. Typickými nápoji jsou především ayran, což je jogurt smíchaný s vodou a mírně okořeněný, z teplých nápojů káva a vynikající, velice silný čaj podávaný v malých skleničkách. Z alkoholických nápojů se konzumuje především pivo a speciální místní kořalka raki, která je připravená z hroznového vína a anýzu a patří k národním nápojům Turecka.

Nákupy
Nejvyhledávanějším tureckým suvenýrem jsou ručně tkané turecké koberce. Výhodně se zde dají pořídit nejrůznější výrobky ze zlata a onyxu. Vyhledávaným artiklem jsou i oděvní produkty z kůže, které se zde dají výhodněji usmlouvat. Častým suvenýrem je i keramika, která na Evropany mnohdy může působit přezdobeně. Originální upomínkou jsou také bylinky a různé druhy koření. Turecký čaj, ať už černý, zelený, jablečný nebo fíkový, potěší nejednoho čajového gurmána. Raki - typický turecký alkohol s příchutí anýzu se po přilití vody zbarví doběla. Nejtypičtějším dárkem z Turecka je však bezesporu tzv. Nazar bon çuk - mylně nazývaným Allahovým okem - modré sklíčko s bílým a černým kruhem uprostřed, které má ochraňovat před uhranutím.Naše golfové tipy

Turecko a zejména jižní oblast pobřeží v okolí střediska Belek je proslulé svými kvalitními golfovými hřišti, na kterých si přijdou na své jak začátečníci, tak i profesionálové. Zdejší mikroklima s vysokým počtem slunných dní umožňuje hrát golf po celý rok. Koupání v moři je příjemné od května do listopadu. Ubytovat se můžete v luxusních pěti hvězdičkových hotelích, blízko golfových hřišť a pláží. Dokonalé služby v těchto hotelích uspokojí i velmi náročnou klientelu. Široká nabídka výletů za antickými či orientálními památkami, nebo do horské přírody pohoří Taurus, doplňuje dovolenou s golfem, na níž budete určitě dlouho vzpomínat.

Gloria Old Golf Course
Toto 18 jamkové golfové hřiště, otevřené v září 1997, bylo vyprojektováno francouzským designérem Michael Gayon a belgickou společností J.N.C International tak, aby vyhovovalo středomořskému klimatu a požadavkům golfových hráčů. Hřiště o rozloze 772.000 m2 je umístěno v piniovém háji a v blízkosti moře. Rozloha greenů je 600 m2. Fairwaye jsou poměrně úzké a vyžadují značnou soustředěnost hráčů. Hru ztěžuje 63 bunkerů a 7 jezer o rozloze 57 000 m2. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 6 296 m.

Gloria Verde Golf Course
9 jamkové hřiště bylo projektováno tak, že první fee je možné hrát ze dvou různých míst, což umožňuje hráčům golfu hrát dva samostatné 9 jamkové okruhy. Toto hřiště je jedním z nejlepším 9 jamkových hřišť v oblasti a bylo uvedeno do provozu v listopadu 2001. Nachází se v blízkosti hotelů Gloria Golf a Gloria Verde a nedaleko od Gloria Old Golf Course. Celková rozloha je 450.000 m2, rozloha greenů cca 650 m2. Součástí tohoto hřiště je 28 bunkerů a 2 jezera. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 36 a délka 2 926 m.

Gloria New Golf Course
Toto 18 jamkové hřiště, otevřené v listopadu 2005, bylo také navrženo francouzským projektantem Michael Gayon. 4 velká jezera o rozloze 57 000 m2 a 67 bunkerů o rozloze 15 000 m2 vytvářejí náročné podmínky pro velmi pokročilé hráče golfu. Hřiště má rozlohu 700 000 m2 a je zasazeno do piniového háje s poměrně úzkými fairwaye. Součástí golfového areálu je dvoupatrový driving range, putting green o rozloze cca 800 m2, chipping a pitching green. K dispozici je 55 elektrických vozíků pro 2 osoby, specializovaný obchod s golfovými potřebami a dokonale vybavený golfový klub s restaurací a barem. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 6.300 m. Toto hřiště je skutečným testem a výzvou pro každého golfového hráče.

Antalya Golf Club
Součástí tohoto golfového klubu jsou dvě 18 jamková hřiště Sultan a Pasha, které byly vyprojektovány skupinou architektů pod vedením Davida Jonese. Dále zde najdete moderní klubovnu s restaurací, půjčovnu golfového vybavení, putting green a driving range.

Golfový klub Sultan
Hřiště bylo otevřeno v roce 2003. Bylo vytvořeno pro náročné hráče golfu v rozlehlé zahradě s piniovými borovicemi. Fairwaye jsou poměrně úzké a náročné a 122 bunkerů a 19 jezer (pro obě hřiště) jsou opravdu tvrdou zkouškou Vašich golfových schopností. Handicap je 24 pro muže a 28 pro ženy. Par 71 a délka 6 411 m.

Golfový klub Pasha
Hřiště bylo uvedeno do provozu v roce 2002. Důmyslně umístěné bunkery, zvlněný terén a náročné fairwaye zaručují, že i zkušenější hráči si musí dobře rozmyslet každý úder. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 5 731 m.

TAT Golf Belek International Golf Club
První golfové hřiště v Turecku, na kterém se konaly mezinárodní soutěže. Hřiště s 27 jamkami bylo navrženo podle požadavků evropských hráčů golfu a bylo otevřeno v září 1997. Skládá se ze tří 9 jamkových hřišť. Celková rozloha je 1,300.000 m2 a více jak 60 bunkerů a několik jezírek komplikují hru i profesionálním golfovým hráčům. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Pár je 72 a celková délka 6 192 m. Součástí areálu je klubovna, restaurace, bary, bazén, půjčovna golfového vybavení, specializovaný obchod, putting green a driving range.

Cornelia Golf Club
Autorem 27 jamkového hřiště je slavný golfový hráč Nick Faldo. Poměrně úzké fairwaye, rozlehlé greeny, bunkery a řada jezer vytváří z tohoto hřiště unikát, který patří k absolutní špičce. Celé hřiště je mírně zvlněné a dokonale využívá přírodních podmínek. Součástí areálu je dokonale vybavená klubovna, restaurace, driving range a putting green. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 5 731 m.

National Golf Club
Toto nejstarší 27 jamkové mistrovské hřiště, navržené Davidem Feherty a Davidem Jones, bylo slavnostně otevřeno v roce 1994. V letech 1996 a 1997 bylo místem konání turnaje PGA European Seniors. Zde se budete muset vypořádat s odpalem přes jezero na ostrůvek pokrytý zelení a dalšími překážkami. Celková rozloha 900 000 m2. Hru komplikuje několik jezer a bunkerů. Součástí areálu je driving range 300 m dlouhý, putting greeny a chipping greeny, klubovna s barem, restaurace, půjčovna golfového vybavení včetně profesionálních trenérů. Hráči všech kategorií přivítají důmyslný design a perfektní hrací pole. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 6 232 m 18 jamek a 1 547 9 jamek.

Robinson Nobilis Golf Course
Autorem tohoto krásného hřiště je Dave Thomas. Hřiště je umístěno mezi starými piniovými borovicemi a eukalypty. Rozlehlé greeny a důmyslné fairwaye nabízejí ideální podmínky pro všechny hráče golfu. Handicap je 28 pro muže a 36 pro ženy. Par 72 a délka 6 242 m.