Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Poptávka na lodní spoje a trajekty

Poptávkový formulář

Doplňte, popřípadě opravte výchozí a cílový přístav

údaje o plavbě

výchozí přístav:

cílový přístav:

datum plavby TAM:
 -

datum plavby ZPĚT:
 -

druh dopravního prostř.:
poznámka:

rozměry prostředku:

ubytování na lodi:

Pole označené hvězdičkou jsou povinná.

údaje o cestovatelích

celkový počet osob:
z toho dětí:
ve věku:

jméno a příjmení:

adresa:

e-mail*:

telefon*:

doplňující informace

poznámka:

Podmínky prodeje lodních a trajektových lístků

  • Lodní lístky se vystavují zpravidla v EUR, ale platba je vždy v Kč dle denního kurzu ČNB + 290 Kč rezervační poplatek za vystavení lodního lístku.
  • Lodní lístky nelze pouze rezervovat, ale je nutné rovnou zakoupit. Doba potřebná ke koupi lodního lístku je individuální podle partnerské společnosti, která danou linku provozuje. Proto doporučujeme větší časový předstih. Ceny se mění dle obsazenosti trajektu.
  • Údaje nutné k vystavení lodního lístku: jména, data narození a národnost cestujících, typ vozu, registrační značka a rozměry vozu (délka + výška).
  • Informace o poplatcích za změny, storna a vrácení lodního lístku získáte u prodejce.
  • Názvy jednotlivých tras jsou uvedeny vždy pouze v jednom směru. Všechny trasy lodí je však možné koupit v obou směrech.
  • Ubytování na lodích je zpravidla zajišťováno v různých třídách od paluby, sedaček případně lehátek přes jednoduché víceúčelové kajuty až po komfortní kompletně vybavené luxusní kajuty první třídy.
  • Lodní společnosti si vyhrazují právo na změnu či zrušení plavby, zvýšení palivových poplatků bez předchozího upozornění.