phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>

Tipy na dovolenou – Španělsko, Portugalsko, Kanárské ostrovy

Tipy na dovolenou – Španělsko, Portugalsko, Kanárské ostrovy

Opět je tady čtvrtek a my pro vás máme další DESTINACE TÝDNE za zvýhodněné ceny.
Tentokrát vám představujeme Španělsko, Portugalsko a Kanárské ostrovy.


Španělsko

Španělsko, země toreadorů, patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím. Jistě si zamilujete žhavé španělské rytmy, španělskou architekturu, nádherné písčité pláže, výbornou středomořskou kuchyni a skvělé španělské víno. Užijte si klidnou dovolenou na pláži nebo se s námi vydejte na některý z atraktivních poznávacích zájezdů. Doporučujeme Velký okruh po španělském království nebo prodloužené víkendy v hlavním a největším městě Španělska Madridu či v Barceloně, hlavním městě Katalánska.

Portugalsko

Poznejte to nejlepší z Portugalska. Okouzlí vás úžasná příroda, sluncem zalité pláže, romantické zátoky, bohatá historie, vynikající pokrmy, lahodná vína i pohostinnost místních obyvatel. Mezi oblíbené prázdninové destinace patří portugalský ostrov Madeira, který leží v Atlantickém oceánu a je právem nazývám ostrovem věčného jara a je rájem pro vyznavače turistiky. Nabízíme i možnost kombinace koupání a poznávání. Madeira je oblíbená také potápěči, které láká např. podmořská rezervace u města Garajau. Užít si můžete i prodloužený víkend v hlavním městě Portugalska Lisabonu nebo ve druhém největším městě Portu.

Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy jsou vyhledávanou celoroční destinací se stabilními klimatickými podmínkami. Čekají na vás dlouhé písčité pláže, podmanivá příroda a chráněné přírodní rezervace. Na své si přijdou i milovníci pěší turistiky a kulinářských zážitků. Vyzkoušejte výborné místní speciality a kvalitní vína. S námi si vychutnáte Kanárské ostrovy všemi smysly.Příští čtvrtek se můžete opět těšit na další DESTINACE TÝDNE za zvýhodněné ceny.


Tato nabídka platí do vyprodání kapacity určené pro tuto akci.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter