Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Penzion Fami - Retro Design

Destinace
Česká republika, Máchův kraj
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
, 2+1 přistýlka pro dítě
penzion se nachází v klidné části lázeňského letoviska Staré Splavy na okraji borového lesa, cca 300 m od Máchova jezera, v těsné blízkosti sportovního areálu. Historie prvorepublikové viny sahá až do roku 1930 a byla projektována pro účely rekreace.
  • Cykloturistika
  • Možnost jízdy na koni
  • Možnost pobytu se psem
  • Připojení na internet
  • pobyt se psem
4289
Samostatné ubytování
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+0,2+1 přistýlka pro dítě 3+0
termín Na noc Na noc
01.05.- 17.06. 26.08.- 03.10. 500 500
17.06.- 26.08. 600 600

Středisko

Máchovo jezero - Staré Splavy

Poloha

penzion se nachází v klidné části lázeňského letoviska Staré Splavy na okraji borového lesa, cca 300 m od Máchova jezera, v těsné blízkosti sportovního areálu. Historie prvorepublikové viny sahá až do roku 1930 a byla projektována pro účely rekreace.

Vybavení

restaurace s televizorem, kde se podávají snídaně, venkovní terasa, bar, stolní tenis, šipky, biliár, možnost grilování na pozemku za penzionem. Možnost zapůjčení TV, rádia, chladničky a kola (za poplatek), Wi-Fi připojení zdarma. V místě a okolí zapůjčení šlapadel, lodiček, motokár, surfu, projížďky na koni, projížďky parníkem, možnost zajištění výuky tenisu rybolov, minigolf, plážový volejbal, "Jungle Greak" (lezení v korunách stromů, výlety na hrad Bezděz, Kokořín, Sloup, zámek Zákupy, projížďky parníkem. Výletní vláček z Doks do Starých Splavů.

Ubytování

Dvou a třílůžkové pokoje se sprchou a WC. Možnost zajištění i rodinných apartmánů pro 4 osoby se dvěma ložnicemi. Pokoje jsou vybaveny moderním designovým nábytkem s odkazem na identitu v duchu 30 let.

Stravování

snídaně - bufetovým způsobem v restauraci penzionu.

Koupání

Máchovo jezero – 300 m od penzionu, písečná pláž s aquaparkem, houpačky, skákadla, nafukovací trampolína, ledová kra na hladině Máchova jezera, animační programy během celého léta. Krytý bazén v hotelu Bezděz, aquapark v České Lípě – 15 minut jízdy vlakem.

Tipy pro správnou volbu

- rodinné prostředí
- pěší turistika, cykloturistika, vodní sporty
- vhodné pro rodiny s dětmi
- pobyt možný se psem

Informace

Parkování u penzionu bez poplatku.
Místní poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Poloha hotelu na mapě