Vyzkoušejte náš nový a přehlednější web. Stále na něm pracujeme a vylepšujeme, budeme však rádi za Váš názor. Chci vidět nový web x

Naše webové stránky používají k vylepšování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím

Penzion Na Statku

Destinace
Česká republika, České Středohoří
Doprava
Strava
snídaně
Ubytování
4+0 Apts, 2+1 Apts
penzion se nachází v klidném prostředí malé obce nedaleko Litoměřic přímo pod kopcem Trojhora v srdci Českého Středohoří.
4214
Ubytování 2 - 5 nocí
Dospělý - lůžko Dospělý - lůžko
2+1 Apts 4+0 Apts
termín Na noc Na noc
01.04.- 01.10. 540 540
Ubytování od 6 nocí
Dospělý - lůžko
2+1 Apts
termín Na noc
01.04.- 01.10. 500

Středisko

Chudoslavice

Poloha

penzion se nachází v klidném prostředí malé obce nedaleko Litoměřic přímo pod kopcem Trojhora v srdci Českého Středohoří.

Vybavení

penzion vznikl šetrnou rekonstrukcí původního venkovského statku a celý uzavřený areál tvoří hlavní budova s recepcí, místností, kde se podávají snídaně, barem a apartmány. Velká dvorana poskytuje posezení, včetně dětského koutku (venkovní bazén, pískoviště, prolézačky).
Výlety do okolí: zámek Ploskovice (2km), Libochovice, pevnost Terezín, Litoměřice, hora Říp, hrad Hazmburk, skanzen v Zubrnicích, Úštěk a další. V blízkosti se nachází mufloní farma a pstruhový rybník, Ranč Třebušín – možnost vyjížděk na koni. Penzion zprostředkuje exkurze do pivovaru Velké Březno, posezení s ochutnávkou vína v Žernoseckém vinařství. Nekuřácký objekt. Ve dvoraně se nachází i malá hospůdka s posezením, kde je vyhrazen prostor pro kuřáky.

Ubytování

dvou- a čtyřlůžkové prostorné apartmány v prvním poschodí, vybavené kuchyňskou linkou, lednicí a oddělenými ložnicemi (u čtyřlůžkového apartmánu), v každém apartmánu možnost 1 přistýlky, TV a připojení na internet. Bezbariérový apartmán na vyžádání.

Stravování

snídaně – kontinentální a vlastní vaření.

Koupání

Jezero – Úštěk (9 km), koupaliště Litoměřice (8 km).
Termální koupaliště Brná cca (20 km).

Tipy pro správnou volbu

▪ relaxace v klidném prostředí
▪ ideální výchozí místo za kulturními a přírodními památkami
▪ vhodné pro rodiny s dětmi
▪ kvalitní ubytování za příznivou cenu

Informace

Výstaviště zahrady Čech v Litoměřicích – celoroční akce.
Parkování v objektu zdarma.
Místní poplatek se zatím nevybírá.

Dětská cena

platí pro děti od 3 do 12 let. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.

Poloha hotelu na mapě