phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
Novinky>

TTG ocenilo Čedok hned dvakrát

TTG ocenilo Čedok hned dvakrát

Krátce po získání titulu Czech Superbrands je Čedok oceněn hned ve dvou kategoriích prestižní ankety TTG Czech Travel Awards, která se letos pyšní jubilejním 20. ročníkem.

Slavnostní večer proběhl 16. dubna v pražské restauraci Mlýnec a vyhlášeni byli vítězové v sedmnácti kategoriích. Bronzovou sošku z dílny Petra Polívky si Čedok odnesl za 1. místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář pro zahraniční dovolenou s dětmi. Nezůstalo ale jenom u toho. Naše cestovní kancelář získala i stříbrný post, a to v kategorii Nejlepší cestovní kancelář pro pobyty v České republice.

TTG (Travel Trade Gazette) jsou noviny pro každého, kdo se cestovním ruchem zabývá seriózně. Platí to u nás i ve světě. TTG bylo v roce 1953, kdy v Londýně poprvé vyšlo, první publikací svého druhu, a od sedmdesátých let minulého století vydává noviny pod licencí TTG Media i řada vydavatelů mimo Velkou Británii. TTG Czech, odborné noviny pro profesionály v oblasti cestovního ruchu, vydává měsíčně v České republice 1. Distribuční společnost, s. r. o. pod britskou licencí TTG Media.

Čedok je hrdým nositelem těchto prestižních cen, protože jsou důkazem spokojenosti našich klientů.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter