phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

Startuje předprodej na zimní sezónu

Vybírejte pobyty na pláži, na horách i poznávačky

Vytvořeno: 14. 4. 2022

Čedok jako první cestovní kancelář na českém trhu startuje s prodejem zájezdů na zimní sezónu. Můžete si tak v předstihu naplánovat plážové dovolené, pobyty na horách nebo poznávací zájezdy. Hlavní tahákem zimy budou opět lety do exotiky, nově celkem do čtyř dálkových destinací. Ve spolupráci s LOT Polish Airlines se poprvé v historii otevře přímé spojení z Prahy na Madagaskar a nově také do Thajska. Pokračovat budou také oblíbené lety do Dominikánské republiky a na Zanzibar. Rozšiřujeme se také nabídku zájezdů do Egypta, na Kanárské ostrovy, na Madeiru a do dalších plážových i lyžařských destinací.


Do exotických destinací bude z Letiště Václava Havla Praha exkluzivně pro Čedok létat letecká společnost LOT Polish Airlines s nejmodernějším dálkovým letadlem typu Boeing 787-9 Dreamliner pro 294 cestujících ve třech třídách na palubě – business, premium a economy. Charterové lety do Dominikánské republiky a na Zanzibar budou během zimy pokračovat a navážou bez přestávky na letní sezónu. Na Madagaskar zamíří první klienti již od soboty 24. září 2022. Po skončení sezóny na tomto neprozkoumaném africkém ostrově pak odstartuje přímé spojení do Thajska. Češi do populární oblasti Krabi mohou odletět každou sobotu od 7. ledna 2023.


Přehled přímých dálkových letů z Prahy během zimní sezóny:

Země: Destinace: Den a období letů: Doba letu:
Dominikánská republika Punta Cana pondělí (červen-duben) 10,5 hod.
Tanzanie Zanzibar úterý (červen-duben) 8,5 hod.
Madagaskar Nosy Be sobota (září-leden) 10 hod.
Thajsko Krabi sobota (leden-duben) 11,5 hod.

V nabídce zůstávají i egyptská letoviska Marsa Alam a Hurghada, portugalská Madeira nebo oblíbené Kanárské ostrovy, konkrétně Fuerteventura, Tenerife i Lanzarote. V zimě bude Čedok do těchto dovolenkových destinací létat opět na palubách letadel Smartwings.


Od začátku zimního letového řádu představí Čedok také pobyty i poznávací zájezdy na Kubě, kam na letiště Varadero nabídne spojení s přestupem s leteckou společností Eurowings. Dovolenou mohou Češi strávit i na ostrově Mauricius, kam odletí na pravidelných linkách Austrian Airlines přes Vídeň.


Ve všech plážových destinacích, kam vyrazí během zimy klienti Čedoku na dovolenou, budou mít k dispozici služby česky mluvícího delegáta či průvodce. V Dominikánské republice, na Madagaskaru a v Egyptě potom mohou rodiny zvolit hotely s dětským klubem ČEDOG, který nabídne zábavné aktivity pro děti s českými animátory.


Do prodeje míří i další poznávací zájezdy, které po pandemii zažívají obrovský boom, od oblíbených eurovíkendů po Evropě až po okruhy po Asii či Africe. Lyžaři pak v zimě ocení rozšířenou nabídku hotelů v horských oblastech, zejména v Rakousku, na Slovensku, Itálii či Švýcarsku. Do městských a lázeňských hotelů pak Češi mohou zamířit do Polska, Maďarska a Německa nebo si naplánovat zimní pobyt v tuzemsku.


Kompletní nabídku zájezdů najdete na webových stránkách Čedoku. Rezervovat pobyty můžete také online, přes telefonickou rezervační linku nebo osobně na 36 pobočkách Čedoku po celé České republice.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter