phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
Novinky>

Školení nového katalogu Exotické koupání pro zimu 2018/2019

Školení nového katalogu Exotické koupání

Koncem května uspořádal Čedok jednodenní školení nového katalogu Exotické koupání zima 2018/2019 a Poznávací zájezdy - Exotika podzim 2018.

Školení obchodních prodejců a provozních partnerů je vždy vítaným setkáním ze stran jak vedení společnosti a produktových manažerů, tak prodejců samotných. Generální ředitel a předseda představenstva Čedoku pan Jan Koláčný poděkoval prodejcům za realizované prodeje a především za jejich profesionalitu a energii, kterou do svojí práce vkládají. Spokojení klienti, kvalitní služby, důvěra a stabilita, to jsou naše hodnoty, na kterých díky energii vložené do školení a vzdělávání prodejců stavíme.

Součástí školení nového katalogu bylo v pražském hotelu Olympic i losování o zájezd pro dvě osoby na Zanzibar. Zanzibar je vedle Panamy a jižní Indonésie novinkou v katalogu Exotické koupání. Výherkyní se stala provizní prodejkyně paní Jana, která voucher převzala z rukou obchodního ředitele Čedoku Radka Matějčka. Paní Janě gratulujeme a přejeme krásnou dovolenou a našim prodejcům mnoho spokojených zákazníků.


arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter