phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

S Čedokem na dovolenou do pěti exotických destinací

S Čedokem na dovolenou do pěti exotických destinací

Vytvořeno: 13. 10. 2021

Největším cestovatelským lákadlem a novinkou letošního roku cestovní kanceláře Čedok, která působí na trhu již od roku 1920, jsou přímé lety do pěti exotických destinací. Během zimní sezóny 2021/2022 můžete vybírat ze zájezdů do Dominikánské republiky, na Zanzibar, Maledivy a nově také do Keni a Mexika. Do dálkových destinací bude létat z Letiště Václava Havla Praha exkluzivně pro Čedok letecká společnost Luke Air s Airbusem A330-200.


Díky přímým letům každý týden si tak Češi během zimních měsíců užijí nádherné pláže Karibiku, podmořský život Indického oceánu či zažít typickou mexickou atmosféru. Po spuštění letů do Cancúnu mohou tak poznat i tradiční mayskou kulturu nebo pláže v oblasti Playa del Carmen či Tulum. Pouze s Čedokem lze také od poloviny prosince letět přímo z České republiky do Mombasy. Keňa láká zejména na zážitky při návštěvě afrického safari a na místní hotelové resorty.


Přehled exotických destinací, do kterých lze letět s Čedokem přímo z Prahy:

  • Malé, Maledivy
  • Punta Cana, Dominikánská republika
  • Zanzibar, Tanzánie
  • Cancún, Mexiko
  • Mombasa, Keňa

Do exotiky nabízíme lety z Prahy na palubě širokotrupého letadla typu Airbus A330-200. Letoun v barvách italské letecké společnosti Luke Air ze skupiny Blue Panorama nabízí konfiguraci pro 289 cestujících. Na všech dálkových letech bude podáváno občerstvení v obou cestovních třídách. V business třídě navíc klienti ocenění celkem 12 plně polohovatelných sedadel, které si lze za poplatek 29.990 Kč zarezervovat, a také nabídku alkoholických nápojů. Cestující se mohou během letu připojit přes Wi-Fi k palubnímu zábavnímu systému na vlastních mobilních zařízeních, která lze dobíjet přes vestavěné USB porty v sedadlech.


V každé destinaci budete mít zajištěný servis od česky mluvících delegátů i nabídku fakultativních výletů ve spolupráci s lokálními partnery. Poprvé Čedok spustí i během zimy oblíbený animační program pro děti. Rodiny si tak mohou vybrat zájezd do Dominikánské republiky, kde ve vybraném hotelu zajistí profesionální animátoři vašim ratolestem program v rámci Dětského klubu ČEDOG.


Kompletní nabídku zájezdů do exotických destinací, včetně last minute, najdete na našich webových stránkách.


Rezervovat pobyty mohou klienti online, přes telefonickou rezervační linku, osobně na více než 35 pobočkách Čedoku po celé České republice nebo v široké síti provizních prodejců.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter