phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

S Čedokem na dovolenou do exotických destinací

Leťte v zimě z Prahy přímým letem na Maledivy, Zanzibar a do Dominikánské republiky

Aktualizováno: 18. 11. 2021

Největším cestovatelským lákadlem a novinkou letošního roku cestovní kanceláře Čedok, která působí na trhu již od roku 1920, jsou přímé lety do pěti exotických destinací. Během zimní sezóny 2021/2022 můžete vybírat ze zájezdů do Dominikánské republiky, na Zanzibar či Maledivy. Do dálkových destinací budou naši klienti létat z Letiště Václava Havla Praha bez mezipřistání na palubě Boeingu 787 Dreamliner, který patří mezi nejmodernější a nejtišší dálková letadla.


Díky přímým letům každý týden si tak Češi během zimních měsíců užijí nádherné pláže Karibiku, podmořský život Indického oceánu či zažít typickou exotickou atmosféru.


Přehled exotických destinací, do kterých lze letět s Čedokem přímo z Prahy:

  • Malé, Maledivy
  • Punta Cana, Dominikánská republika
  • Zanzibar, Tanzánie

Do exotiky nabízíme lety z Prahy na palubě širokotrupého letadla, který bude létat exkluzivně pro Čedok. Na všech dálkových letech bude podáváno občerstvení i nápoje, k dispozici budou sedadla jak v ekonomické, premium, tak v business třídě.


V každé destinaci budete mít zajištěný servis od česky mluvících delegátů i nabídku fakultativních výletů ve spolupráci s lokálními partnery. Poprvé Čedok spustí i během zimy oblíbený animační program pro děti. Rodiny si tak mohou vybrat zájezd do Dominikánské republiky, kde ve vybraném hotelu zajistí profesionální animátoři vašim ratolestem program v rámci Dětského klubu ČEDOG.


Kompletní nabídku zájezdů do exotických destinací, včetně last minute, najdete na našich webových stránkách.


Rezervovat pobyty mohou klienti online, přes telefonickou rezervační linku, osobně na více než 35 pobočkách Čedoku po celé České republice nebo v široké síti provizních prodejců.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter