phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

OTEVŘELI JSME PRVNÍ POBOČKU NA SLOVENSKU

Pobočka v OC EUROVEA se přidala k více než 40 provozovnám v ČR


Vytvořeno: 15. 5. 2023

Návrat na slovenský trh oznámil Čedok v prosinci 2022. Otevření kamenné pobočky i na Slovensku se od té chvíle nabízelo i očekávalo. Zájemce o cestování nenechala cestovní kancelář čekat dlouho a svou první slovenskou pobočku otevřela již 2. května 2023 v největším obchodním centru EUROVEA v Bratislavě.


Na návštěvníky zde v den otevření čekala slavnostní výzdoba a přestřižení pásky Stanislavem Zemanem, generálním ředitelem Čedoku, a Jurajem Sliackym, country manažerem pro Slovensko. V odpoledních hodinách následovalo také spuštění soutěže o zájezd pro dvě osoby do Turecka. Do slosování se mohou zájemci osobně přihlásit právě na bratislavské pobočce po celý květen v otevírací době, od pondělí do neděle od 10.00 do 21.00 hodin.


Kromě nové pobočky na Slovensku je Čedok opět blíž všem cestovatelům z Brna, Havířova a ze Znojma. Provozovnu v Brně jsme přesunuli z původní adresy u hlavního nádraží do nových prostor v Jánské ulici, konkrétně na popisné číslo 10. Otevřeno zde je od pondělí do pátku mezi 9. až 18. hodinou.


V Havířově nás najdete na Hlavní třídě 174 každý všední den od 9.00 do 12.30 hodin a následně od 13.00 do 17.00 hodin.


Nově jsme ve Znojmě na Horním náměstí 5 a naše kolegyně vám rády poradí s výběrem zájezdu ve všední dny mezi 9. a 17. hodinou.


Ať už se rozhodnete zakoupit letní dovolenou, exotiku v zimě, eurovíkend nebo poznávací zájezd, naši kolegové vám rádi poradí a pomohou splnit všechny vaše cestovatelské sny na některé z poboček. Jejich kompletní přehled najdete na našich webových stránkách zde.


Těšíme se na vaši návštěvu!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter