phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

OBJEVTE S ČEDOKEM OMÁNSKÝ MUSCAT

Na palubě Smartwings poletíme z Prahy už od 24. října 2022

Vytvořeno: 1. 7. 2022

Orientální i moderní architektura, hory, pláže a nádherné oázy, Muscat je další novou destinací, kterou můžete prozkoumat během letošní zimní sezóny. Přímé charterové lety Čedoku zamíří poprvé z Letiště Václava Havla Praha do hlavního města Ománu od 24. října 2022. Klienti poletí na palubách letadel typu Boeing 737 MAX letecké společnosti Smartwings s odlety naplánovanými každé pondělí až do konce března příštího roku. Naplánujte si dovolenou ve stále populárnější zemi a užít si lokální památky, tržiště a služby luxusních hotelů na pobřeží Ománského zálivu.


„Pokračujeme v rozšiřování nabídky našich destinací na českém trhu a dlouhodobě chceme Čechům představovat nová místa a inspirovat je k cestování i dalším zážitkům. Ve spolupráci se Smartwings proto od začátku zimního letového řádu spustíme spojení do Muscatu, který je moderní metropolí, kde zároveň vznikají nové hotely, a který láká mimo jiné na zajímavé památky a architekturu. Omán od října doplní portfolio našich dálkových destinací na přímých letech z Prahy,“ uvedl Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.


Do hlavního města Ománu budou lety z pražského letiště v letadlech Smartwings pro 189 cestujících trvat necelých sedm hodin. Během cesty se mohou klienti na palubě těšit na občerstvení i nealkoholické nápoje zdarma. Do nabídky jsme zařadili luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely mezinárodních řetězců, které lákají zejména na své kvalitní služby, bazény, wellness, interiéry, sportovní aktivity a skvělé jídlo v rámci různých typů stravování. Zážitkem může být také možnost potápění v Ománském zálivu a pokoje s výhledem na okolní hory i moře. Ceny zájezdů do Muscatu u týdenní dovolené s all inclusive startují od 23.590 Kč na osobu, rezervovat půjdou pobyty také na dva týdny. Přímo na místě bude mít Čedok svého českého delegáta.


V Muscatu stojí jednoznačně za návštěvu Mešita sultána Kábúse z bílého mramoru až pro dvacet tisíc věřících, Královská opera, která je předním místem umění a kultury, palác sultána Qasr Al Alam či středověké pevnosti Jalali a Mirani z 16. století. Za nákupem suvenýrů i koření turisté míří na tradiční souk Muttrah či tržiště v Matře.


Poznat ten pravý Omán s vůní kadidla a chutí místních datlí můžete i během poznávacích zájezdů. Okruh po zemi Blízkého východu obsahuje jak návštěvu Muscatu, tak i hlavní lákadlo oázu Wadi Shab, kde se nachází úchvatná příroda mezi říčními kaňony. Jeden z výletů zavede cestovatele i do Wahibské poušti se stometrovými dunami a unikátním ekosystémem. Nejnavštěvovanější oázou s přírodními jezírky je pak Wadi Bani Khalid.


Prodej poznávacích i pobytových zájezdů do nové destinace na Blízkém východě odstartoval na webových stránkách www.cedok.cz. Rezervovat pobyty můžete také online, přes telefonickou rezervační linku, osobně na 36 pobočkách Čedoku po celé České republice nebo v široké síti provizních prodejců.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter