phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

Na palubě Dreamlineru přímo do exotiky

Odstartovaly lety na Zanzibar, na oblíbený africký ostrov i do Dominikánské republiky můžete letět jednou týdně

Vytvořeno: 27. 12. 2021

Díky přímým letům z Letiště Václava Havla Praha lákáme na pobytové zájezdy v exotice, konkrétně do Dominikánské republice a od 21. prosince 2021 také na Zanzibar. Obě letecká spojení do oblíbených destinací jsou k dispozici jednou týdně. Exkluzivně pro Čedok létá z pražského letiště od konce října letecká společnost LOT Polish Airlines, která na dálkové charterové lety nasazuje moderní Boeingy 787 Dreamliner.


"Češi mají chuť znovu cestovat a potvrzují to také naše prodeje i téměř vyprodané zájezdy přes Vánoce i Silvestr. Každý den máme stovky prodaných zájezdů a klienti vybírají jak zájezdy v rámci probíhající zimní sezóny, tak na nadcházející léto. Letecké pobytové zájezdy do Dominikánské republiky, do Egypta a na Kanárské ostrovy máme na následující dva týdny vyprodané. Velký zájem byl o pobyty přes nadcházející svátky i na Zanzibaru, kde stejně jako u Madeiry, doprodáváme v rámci last minute nabídek už jen poslední místa, ze kterých mohou klienti stále vybírat," řekla mluvčí Čedoku Kateřina Pavlíková.


Na prvním letu na Zanzibar, který v úterý 21. prosince 2021 z Prahy slavnostně odstartoval před 13 hodinou, zamířili klienti Čedoku na palubě letadla s registrací SP-LSC, které nosí "Proud of Polish Independence" zbarvení v polských národních barvách. Po příletu na místní letiště na ně čekali naši česky mluvící delegáti, které máme letos opět ve všech našich zimních destinacích.


Doba letu bez mezipřistání do Dominikánské republiky je přibližně 10,5 hodiny, na Zanzibar pak přes 8 hodin. Do letoviska Punta Cana budou lety operovány každé pondělí, s příletem zpět do Prahy následující den. Charterová dálková linka na oblíbený africký ostrov pak naváže s odletem každé úterý a návratem ve středu.


Jedno z nejmodernějších a nejtišších letadel Boeing 787-9 Dreamliner s celkovou kapacitou pro 294 cestujících nabízí 24 plně polohovatelných sedadel v business třídě, 21 míst ve velmi komfortní premium class a 249 sedadel v ekonomické třídě. Místa ve vyšších třídách s rozšířeným servisem i cateringem si mohou klienti zvolit za příplatek. Více informací o službách na palubě a letecké společnosti najdete zde.


Kompletní přehled zájezdů, včetně last i first minute nabídek, je k dispozici na našich webových stránkách https://www.cedok.cz/. Rezervovat pobyty můžete také online, přes telefonickou rezervační linku, osobně na pobočkách Čedoku po celé České republice nebo v široké síti provizních prodejců.


Foto: LKPR live

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter