phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

Leťte přímo na Madagaskar a do Thajska

Exkluzivně s Čedokem prozkoumejte nové exotické destinace bez mezipřistání

Vytvořeno: 25. 4. 2022

Prodej na zimní sezónu odstartoval, pokud si chcete naplánovat svou vysněnou exotickou dovolenou v předstihu a za nejvýhodnější ceny, je ideální čas. A máme pro vás rovnou dvě novinky! Poprvé v historii otevřeme přímé spojení z Prahy na Madagaskar a nově začneme ve spolupráci s leteckou společností LOT Polish Airlines létat také do Thajska. Pokračujeme i v oblíbených zájezdech do Dominikánské republiky i na Zanzibar a přidáváme i další zajímavé hotely, kde si svůj pobyt stoprocentně užijete. A můžete se těšit na pohodlný přímý let na palubě nejmodernějšího dálkového letadla Boeingu 787-9 Dreamliner pro 294 cestujících ve třech třídách na palubě – business, premium a economy. Už vybíráte svůj zájezd?


Na Madagaskar zamíří první klienti Čedoku již od soboty 24. září 2022. Přímé lety z Prahy na ostrůvek Nosy Be, které z Prahy potrvají asi 10 hodin, budou pokračovat až do konce roku, kdy je v této lokalitě hlavní sezóna. Čekají vás nádherné pláže, kvalitní hotely i možnost prozkoumat Madagaskar během výletů. Kromě klasické pobytové dovolené si v nabídce můžete vybrat i týdenní plavbu kolem ostrova na zájezdu Ahoj Madagaskar! nebo různé poznávací okruhy.


Charterové lety do Dominikánské republiky a na Zanzibar budou během zimy pokračovat a navážou bez přestávky na letní sezónu. I v těchto destinacích najdete jak nové hotely, tak oblíbené bestsellery.


Další novou exotickou destinací bude od ledna příštího roku populární Thajsko. Do provincie Krabi odstartuje naše přímé spojení od 7. ledna 2023 a vybírat můžete ze zájezdů do této asijské země každou sobotu až do dubna 2023.


Navíc na Madagaskaru a v Dominikánské republice otevřeme náš dětský klub ČEDOG, kde se mohou těšit děti od 4 do 12 let na zajímavý program a aktivity s českými animátory. Ve všech exotických destinací jsou vám k dispozici také naši delegáti.


Naplánujte si dovolenou v exotice a rezervujte si zájezdy už teď!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter