phone pin mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Novinky>

JSME TU PRO VÁS NA POBOČKÁCH

Čedok otevírá pobočku v Uherském Hradišti, Jihlavu v novém


Vytvořeno: 6. 9. 2022

Zájem o cestování pokračuje a s výběrem dovolené pomáhají klientům i zkušení prodejci. Abychom vám byli ještě blíž a mohli jsme vám poradit s příštím zájezdem i samotnou rezervací, pracujeme neustále na zlepšování zákaznické zkušenosti i našich služeb. K tomu patří i nově otevřené nebo zmodernizované pobočky Čedoku. K novým prodejním místům v Jablonci nad Nisou a v Berouně, která jsme představili letos v létě, jsme během listopadu otevřeli novou pobočku také v Uherském Hradišti. Tu najdete konkrétně na adrese Josefa Stancla 151 a objednávat své další cesty tady můžete ve všední dny, tedy vždy od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.


Pokud byste se chtěli osobně podívat na zrekonstruované prostory naší pobočky v Jihlavě a při této příležitosti vybrat například adventní zájezd, pobyt na horách nebo vytouženou exotickou dovolenou, můžete se za námi zastavit od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin na Masarykově náměstí 26.


Širokou síť prodejních míst Čedoku po celé České republice tvoří již téměř 40 poboček. Jejich kompletní přehled najdete na našich webových stránkách tady. Naši prodejci vám rádi poradí, doporučí a pomohou splnit všechny vaše cestovatelské sny. Těšíme se na vaši návštěvu!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter